Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Gra z więźniem

Ocena gry

Wcielamy się w postać więźnia który znajduje się w celi więziennej. Zbieramy określone przedmioty, które będziemy mogli wykorzystać do ucieczki z tego strasznego miejsca. Zobacz jak Sobie z tym poradzicie.


Ucieczka z celi więziennej

Ocena gry

Przez przypadek niesłusznie oskarżeni trafiamy do więzienia z którego będziemy chcieli się jak najszybciej uciec aby móc dowieźć swoją wolność. Sterujemy myszką, chwilkę musimy poczekać na odtworzenie reklamy dla gierki.


Gra ucieczk z więzienia na wojnie

Ocena gry

Trafiamy do więzienia jako jeniec wojenny. Jest to bardzo dobrze strzeżone więzienie z psami i dużymi wieżyczkami strażniczymi, które nie tak łatwo będzie ominąć. Przybywamy do niego transportem kolejowym, warunki są bardzo trudne dlatego postaraj się jak najszybciej uciec z niego. Graj: W,A,S,D.


Diamond Well od friva

Ocena gry

Poszukiwanie i wydobywanie diamentów to nasz nowy zawód oczywiście nie jest to takie łatwe. Wydobywamy go z pomocą wielkiej rury, którą upodobały sobie krety dlatego musimy na nie w szczególności uważać. Steruj strzałkami, Spacją oraz CtrlWydobywanie ropy naftowej online

Ocena gry

W grze będziemy skakać w odpowiedni sposób aby mieś szansę zbliżyć się do ropy gdyż naszym głównym celem jest jej wydobywanie. Poruszamy się myszką, mamy także instrukcję jak należy grać w tej gierce online.


Gra i zabawa na śniegu

Ocena gry

Już na początku naszej rozgrywki wybieramy postacie jakimi chcemy przystąpić do tej rozgrywki online. Po wybraniu 2 postaci przystępujemy do walki na śnieżki w której tylko jedna drużyna może odnieść zwycięstwo.


Gra z yeti online

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania dwiema postaciami samemu lub ze znajomym. Do naszej dyspozycji jest większy yeti jaki też mniejszy. Musimy razem z nimi dotrzeć do celu po tej śnieżnej krainie. Gramy strzałkami oraz W,A,S,D.


Gra z trampoliną online

Ocena gry

Wcielamy się w rolę akrobaty który będzie skakał po kilku trampolinach. Jedne z nich będą większe inne natomiast mniejsze, przeskakiwać możemy z jednej na drugą z wykorzystaniem W,A,S,D oraz Q i Spacji.


Skakanie na trampolinie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze macie okazję na doskonałą okazję w której to przeniesiemy się na trampolinę w której będziemy skakać i wykonywać różnego rodzaju piruety i obroty, to wszystko z pomocą strzałek i myszką, zobacz jakie triki Ci wyjdą podczas tej zabawy.


Zabawy surfingowe na morzu

Ocena gry

Poruszamy się na desce na otwartym morzu zbierając po drodze różnego koloru piłeczki, uważaj na pływające ryby, które mogą doprowadzić do wywrotki Ciebie. W prawo i w lewo skręcaj strzałkami jak i też do przodu i tyłu F - strzelamy.


Ubieranka Serferka

Ocena gry

Do ubrania będziemy mieli młodą serferkę która wybiera się właśnie na deskę aby poćwiczyć jazdę na falach. Nie ma pomysłu na ubranie, jednak z Twoją pomocą mamy nadzieję, że coś ciekawego wybierze.


Bitwa ze śnieżkami online

Ocena gry

Czeka na Was pełna zabawy bitwa ze śnieżkami. Jest oczywiście całkowicie darmowa dla każdego gracza, który odwiedza grajnik.pl. Poruszamy się i rzucamy śnieżkami w podnoszące się postacie przy pomocy myszki,


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38621 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3094 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie