Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe 219 gier

Czarownica robi mikstury online

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli okazję wraz z czarownicą robić różne mikstury. Mamy wielki kocioł do którego będziemy dodawać przeróżne składniki i próbować różne mikstury. Na początku jednak do tego jest długa droga, dodawaj elementy na plansze tak aby pasowały z pomocą myszki.


Różnice Romeo i Julia dla dzieci

Ocena gry

Gra w polskiej wersji językowej gdzie zajmujemy się szukaniem różnic na obrazkach. Mamy kilka poziomów trudności: łatwy, średni i trudny. Różnice wskazujemy z pomocą myszki, wszelkie wskazówki i informacje mamy po polsku.


Romeo ratuje Julie

Ocena gry

Dzielny Romeo wyrusza w przygodę gdzie zadaniem będzie uratowanie uwięzionej Juli. Misja ta nie będzie należało do najcenniejszych. Uważaj na ostrze narzędzia jakie mogą zranić naszą postać i nici będą z pomocy dla ukochanej.


Gra pistolety na wodę

Ocena gry

Czeka na nas pistolet na wodę przygotowany w wyjątkowy sposób, abyś widział gdzie lecą Twoje strzały woda została zabarwiona na zielony kolor, strzały przeciwników są natomiast koloru czerwonego. W grze strzelamy do przeciwników jak i też zdobywamy różnego rodzaju bonusy jak dodatkowa amunicja czy też o mocniejszej sile strzału. Gracie: strzałki lub W,A,S,D, bronią sterujemy myszką.Gra haftowanie dla dziewczyn online

Ocena gry

Jeżeli chcecie online i to całkowicie za darmo poćwiczyć haftowanie to ta gra Wam to umożliwi, do wybrania mamy kilka różnego rodzaju obrazków. Dokonujemy tego z pomocą myszki.


Gra samochody zdalnie sterowane

Ocena gry

Poruszamy się po mini torze samochodami zdalnie sterowanymi, mamy możliwość wyboru pojedyńczego wyścigu jak i też mistrzostw świata. Poruszamy się strzałkami a przyspieszamy Spacją dzięki czemu włączamy nitro dla pojazdu.


Gra podbijanie zamków

Ocena gry

Czy łatwo jest podbijać zamki, sprawdźcie się sami. Na przeciwko siebie stoją dwa zamki wygrywa ten gracz który pierwszy zniszczy zamek rywali. Liczy się tutaj przede wszystkim celność. Sami decydujemy o mocy strzału jak i też kącie z jakim będzie leciał pocisk. W gierce znajdziecie jeszcze obrazkową instrukcję która dużo powinna Wam pomóc jeżeli macie jakieś trudności.


Gra kontra flash online

Ocena gry

Zagraj w kultową gierkę z pegazusów tym razem jest darmowa na naszej stronie grajnik.pl Zadecyduj czy chcesz zagrać w dwie osoby czy też w jedną. Następnie pokonaj wiele plansz i przeciwników. Klawisze dla graczy podane są w gierce.


Polowanie na terrorystów

Ocena gry

Czeka na Ciebie kilka plansz z gry counter strike jak de dust 2, de astec,cs italy oraz cs assault. Bo wyborze jednej z nich zaczynamy rozgrywkę w której będziemy likwidować terrorystów. Posługujemy się różnego rodzaju broniami w szczególności karabinami snajperskimi.


Zabawy z pszczółką dla dzieci

Ocena gry

Jesteśmy w środku ula gdzie musimy złapać pszczółkę zastawiając jej drogę w taki sposób aby nie wyszła. taranujemy jej drogę plastrami miodu, które przykładamy myszką.


Krecik z bajki

Ocena gry

Bardzo prosta i zabawna gierka w której będziemy musieli chronić nasze pole przed atakującymi nas kretami. Mamy do pomocy młotek i myszkę to właśnie nimi będziemy z tymi szkodnikami walczyć.


Przygodówka z krecikiem

Ocena gry

Krecia rodzinka została porwana w tej grze my wyruszamy jej na ratunek, postaraj się im pomóc. Wiele plansz i niebezpieczeństw czeka na Was. Graj: strzałki, Z- bieganie, X - skakanie oraz C - dodatkowa moc.


Popularne gry

 • Ciekawe
 • Gra z serii Minecraft

  Gra z serii Minecraft

  Oglądana: 38621 ocena: 4.00

 • Ucieczka z celi więziennej

  Ucieczka z celi więziennej

  Oglądana: 4551 ocena: 0.00

 • Gra kucharki dla dzieci

  Gra kucharki dla dzieci

  Oglądana: 3465 ocena: 0.00

 • Gra w robienie tatuaży online

  Gra w robienie tatuaży online

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Strażnik więzienny online

  Strażnik więzienny online

  Oglądana: 2720 ocena: 0.00

 • Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Rzucenie nożami 1,2,3,4

  Oglądana: 2595 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie