Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Samochodowe darmowe gry online Ciężarówki 25 gier

Kierowca z tartaku wozi drewno

Ocena gry

Macie gotową pracę jako kierowca z tartaku gdzie mamy 1,2,3,4 plansze do pokonania. Ciężarowe pojazdy czekają. W każdej z nich zajmujemy się przewożeniem bali drewnianych na specjalnie do tego przeznaczonym samochodzie. Sami wybieracie jakiego koloru będzie Was pojazd, którym to będziecie chcieli jeździć. Gdy już tą opcję wybierzemy przystępujemy do grania. Czeka na Was Kamaz, który posiada wielką moc. Strzałka czerwona w górnym oknie gierki pokazuje nam gdzie mamy się udać po transport drewna. Sterowanie to strzałki. Wykonaj misję perfekcyjnie.


Górnicza ciężarówka 2

Ocena gry

Jest to kolejna gra przez internet do grania z serii z górniczą ciężarówką w roli głównej która niemal przez całą dobę na dwie zmiany pracuje na kopalni. Zmieniają się tylko kierowcy, którzy podjeżdżają pod taśmociąg i ładują na jej przyczepę urobek z kopalni, który właśnie tam jest wydobywany. Następnie muszą przejechać określony wyboisty odcinek drogi aby dotrzeć z ładunkiem do miejsca przeznaczenia. Będziecie potrzebowali do grania strzałek. Im więcej surowca przewieziesz tym więcej zarobisz i będziesz miał możliwość ulepszenia górniczego pojazdu aby był jeszcze lepszy do sterowania.


Zaparkuj budownicze maszyny

Ocena gry

Tym rzem jest już po pracy i pracownicy zostawili maszyny budownicze na placu. Niebawem ma padać deszcz dlatego musimy je zaparkować we wskazane miejsca. Postaraj się tego dokonać w jak najkrótszym miejscu.


Samochów na budowę

Ocena gry

Kolejna praca z samochodami które są jak najbardziej przydatne na różnego rodzaju budowach w których biorą udział i przewożą różnego rodzaju towary. Czeka na Ciebie 12 misji za zarobione pieniądze możemy polepszać nasz pojazd.Wyścigi budowlanymi potworami

Ocena gry

Takie duże maszyny nie tylko są potrzebne na budowie jak zobaczycie w tej gierce można się również nimi ścigać. Jednak to będą ekstremalne wyścigi, które Wam polecamy. Zobacz na którym miejscu uda Ci się dojechać do mety jak w ogóle będzie to możliwe.


Ciężarówki budowlane

Ocena gry

Budownicze maszyny znajdziemy w tej grze. To właśnie dzięki tego rodzaju pojazdom mamy niepowtarzalną możliwość budowania różnego rodzaju budynków czy też innych rzeczy. To one potrafią przewozić bardzo duże ładunki, zresztą zobaczcie sami.


Budowlane pojazdy

Ocena gry

Tego rodzaju pojazdy w szczególności sprawdzają się na budowach gdzie są bardzo potrzebne gdyż mają możliwość przywiezienia różnego rodzaju surowców jak kamienie czy też piasek. W tej grze właśnie kilka tego rodzaju misji na Ciebie czeka.


Symulator ciężarówki

Ocena gry

Jest to gra gdzie zagramy z ciężarówkami którymi to będziemy sterowali. W tej grze mamy do wykonania przeróżne misje związanie między innymi z parkowania tych pojazdów w różnych miejscach. Przekonaj się o tym czy będzie to takie łatwe. Sterujemy tym dużym pojazdem z użyciem strzałek oraz spacji jako hamulca ręcznego.


Gra z samochodem cysterną

Ocena gry

jest to specjalny pojazd dzięki któremu będziemy mogli dostarczyć paliwo do stacji benzynowych jak i też przewieźć inne różnego rodzaju substancje do celu. Sterujemy tirem z wykorzystaniem strzałek. Kilka plansz czeka na Ciebie.


Moster truck

Ocena gry

Jest to bardzo podobna gra do słynnej jazdy na motorku. Ale w tej grze jeździ się dużym samochodem. Zdobywasz gwiazdki. Sterowanie jest za pomocą klawiatury


Gra mlekołaki dla dzieci

Ocena gry

Jest to gar w której zostajemy dostawcą mleka. Musimy je dowieźć do domów aby dzieci mogły zjeść płatki tak zwane mlekołaki. W tym celu musimy uważać w szczególności na wybojach aby nie wypadło nam mleko z transportu, sterujemy ciężarówką strzałkami.


Ładowanie ciężarówki online

Ocena gry

Zanim wyruszmy w podróż naszą ciężarówką będziemy musieli zadbać o jej załadowanie w odpowiedni sposób aby podczas transportu ładunek nie wypadł nam z pojazdu. Do grania potrzebujemy strzałki, Z, Ctrl, Shift oraz Spacje. Magnes przesuwamy strzałkami łapiemy i puszczamy Ctrl i Shiftem ładunek gdy jest na pace ciężarówki.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Ciężarówki
 • Gra mlekołaki dla dzieci

  Gra mlekołaki dla dzieci

  Oglądana: 13207 ocena: 1.00

 • Gra Betoniarka online

  Gra Betoniarka online

  Oglądana: 13175 ocena: 0.00

 • Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Ice Road Trucker- wyzwanie 2

  Oglądana: 11438 ocena: 0.00

 • Gra auto laweta

  Gra auto laweta

  Oglądana: 5348 ocena: 0.00

 • Kierowca z tartaku wozi drewno

  Kierowca z tartaku wozi drewno

  Oglądana: 5114 ocena: 0.00

 • Poprowadź ciężarówkę

  Poprowadź ciężarówkę

  Oglądana: 4969 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie