Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Ciuchcia 12 gier

Ciuchcia z wagonami dla dzieci

Ocena gry

Czeka na nas nie lada wyzwanie kierujemy ciuchcią która ciągnie za sobą wagoniki. Musimy właśnie takim składem cało i zdrowo dojechać do celu co nie będzie takie łatwe gdyż czekają na nas różnego rodzaju góry i wzniesienia jakie należy pokonać. W tym celu używaj strzałek do sterowania pojazdem szynowym. Spacja to hamulec a X - dospieszenie.


Zgadywanka lokomotywa Tomek dla dzieci

Ocena gry

Czekają na nas zgadywanki, znajdziemy w nich różne lokomotywy które występowały w bajce. Schowane są one jednak za pianą a my musimy odgadnąć jak wyglądają, mamy trzy propozycje do wyboru, tylko jedna z nich jest właściwa.


Kolorowanka Ciuchcia dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was wspaniały i prosty obrazek na którym znajdziemy ciuchcię jaką możemy pokolorować. Mamy dwie opcje do wyboru, jednak z nich to malowania obrazka na stronie,d ruga natomiast to wydrukowanie i pokolorowanie kredkami. Wybierz jedną z opcji i baw się doskonale.


Gra Coal Express online

Ocena gry

Poruszamy się ciuchcią z wagonikami. Na początku podjeżdżamy pod skład który musimy załadować. Do pomocy mamy specjalny dźwig, który na początku łapiemy paczki, a następnie ustawiamy je na wagonikach. Gdy już tego dokonamy zajmujemy się sterowanie i dotarciem wagonikami do bazy.Gra Train Mania online

Ocena gry

W tej grze transport pociągiem train mania mamy za zadanie dowieść ładunek do celu. Do wyboru mamy kilka pojazdów jakimi będziemy się poruszać. Na początku odblokowane zostały dwie lokomotywy gdy pokonamy kilka plansz pojawią się nowe pojazdy do wykorzystania. Poruszamy się strzałkami.


Gra układania torów dla dzieci

Ocena gry

Fajna i prosta gra dla dzieci w języku polski w której to będziemy zajmowali się układaniem torów w taki sposób aby pociąg dotarł cało i zdrowo do celu. Mamy przed sobą kilka plansz w których gramy myszką. Szczegółowa instrukcja znajduje się w samej grze.


Gra lokomotywa i wagoniki dla dzieci

Ocena gry

Wybieramy się na stację kolejową gdzie czeka na nas zadanie do wykonania transport pociągiem. Będziemy musieli poprowadzić lokomotywę, która ciągnie wagoniki z ładunkiem i dowieść je cało i zdrowo do celu. Mamy do pokonania kilkanaście plansz. Sterujemy strzałkami.


Układanie torów pociągowych

Ocena gry

Przed Tobą naprawdę ważne zadanie. Musisz ułożyć tory tak, aby mógł po nich spokojnie przejechać pociąg. Czy jesteś gotowy na to wyzwanie?


Sterowanie pociągiem

Ocena gry

Twoim zadaniem jest poprowadzenie pociągu do celu. Uważaj, nie jest to jednak proste wyzwanie! Musisz tak nim sterować, aby po drodze nie wypadł z niego żaden bagaż!


Ciuchcia

Ocena gry

Zostałeś wyznaczony do prawdziwie ważnego zadania. Musisz wybudować tory pociągowe tak, aby lokomotywa wraz z wagonami, bagażem i pasażerami szczęśliwie dotarła do celu.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ciuchcia
 • Zgadywanka lokomotywa Tomek dla dzieci

  Zgadywanka lokomotywa Tomek dla dzieci

  Oglądana: 10967 ocena: 0.00

 • Ciuchcia

  Ciuchcia

  Oglądana: 8025 ocena: 0.00

 • Gra Train Mania online

  Gra Train Mania online

  Oglądana: 6115 ocena: 0.00

 • Gra układania torów dla dzieci

  Gra układania torów dla dzieci

  Oglądana: 5313 ocena: 0.00

 • Układanie torów pociągowych

  Układanie torów pociągowych

  Oglądana: 4613 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie