Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33

Samochodowe darmowe gry online Cross 13 gier

Motocross

Ocena gry

Tym razem będziemy jeździć motorem po samochodach, ciężarówek. Jest to bardzo trudna gra. Chodzi o to by dojechać do celu bez żadnego upadku. Gram strzałkami.


Cross Triki online

Ocena gry

Wybierz się na wyspę na której zostanie rozegrany turniej cross w wykonywaniu trików. Oprócz tego że musimy je wykonywać musimy także jako pierwsi od rywali dojechać do mety. To już nie będzie proste zadanie. Sterowanie to strzałki wykonujemy triki 1-5.


Gra motocross online

Ocena gry

Oryginalna nazwa tej gierki to Dirty Wheeler jest to jedna z lepszych gier tego rodzaju dla dzieci i chłopców. Mamy możliwość pokonania kilkunastu plansz z różnymi stopniami trudności i podjazdami pod duże góry.


Road Cross Bikers

Ocena gry

W tej grze mamy do pokonania dość trudny teren z przeszkodami. Nasz cross kawasaki na pewno da sobie z tym radę jeżeli tylko w odpowiedni sposób go pokierujecie. Sterujemy strzałkami, Spacja- mamy możliwość skoku w grze.Super Bike Ride

Ocena gry

Ciekawie przygotowany dla nas został ten tor pełen niespodzianek i nietypowych przeszkód usytuowanych na nim. Czeka na Ciebie 10 plansz i kilka motorów, na razie jest tylko odblokowany jeden, gdy przejdziemy kilka plansz możemy odblokować kolejne pojazdy.


Bike Mania Arena 4

Ocena gry

Poruszamy się po nietypowym terenie jakim jest biurko w w domu my małym mini crossie właśnie tam jedziemy. Zobacz jaka jest ta gra i jak wyglądają przygotowane w niej przeszkody dla Ciebie. Do sterowania naszym motorem używaj strzałek.


Mroźna jazda bez trzymanki

Ocena gry

Cała ziemia jest w przyrodniczym niebezpieczeństwie. Świat został skuty lodem. Musisz rowerze pokonać wyznaczoną trasę, tylko tak uratujesz swoje życie. Po drodze zbieraj wszystkie bańki mydlane. Powodzenia!


MotoCross zawody dla dzieci

Ocena gry

Zawody MotoCross wersja dla dzieci, to wbrew pozorom nie taka łatwa rozgrywka! Przed Tobą tor wyścigowy, po którym musisz przejechać i dotrzeć do mety. Po drodze musisz nieźle się namanewrować, aby osiągnąć cel. Postaraj się być najlepszy!


MotoCross w górach

Ocena gry

W tej grze czekają Cię niezapomniane emocje! Zostajesz zrzucony z samolotu na śnieżny stok! Musisz pokonać określoną trasę, dotrzeć do celu i zdobyć jak najwiecej punktów! Sterowanie strzałkami.


MotoCross zawody freestyle

Ocena gry

Freestyle MotoCross to prawdziwa zabawa dla wszystkich fanów tego sportu. Przed Tobą śnieżny tor przeszkód, postaraj się go przejechać nie zaliczając żadnej wywrotki!


MotoCross: przygoda w lesie

Ocena gry

Przed Tobą przygoda w lesie. Poruszasz się crossem, Twoim zdaniem jest zebranie jak największej ilości przedmiotów i punktów. Powodzenia!


Moto Cross: przygoda górska

Ocena gry

Tym razem zawody MotoCross odbywają się w górach. Weź w nich udział i wygraj je! Poruszaj się crossem i pokonaj przeciwników. Sterowanie strzałkami, triki: Z,X,C,V,B.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Cross
 • MotoCross zawody freestyle

  MotoCross zawody freestyle

  Oglądana: 2696 ocena: 0.00

 • MotoCross zawody dla dzieci

  MotoCross zawody dla dzieci

  Oglądana: 2037 ocena: 0.00

 • Motocross zawody na wyspie

  Motocross zawody na wyspie

  Oglądana: 1488 ocena: 0.00

 • MotoCross w górach

  MotoCross w górach

  Oglądana: 1481 ocena: 0.00

 • Mroźna jazda bez trzymanki

  Mroźna jazda bez trzymanki

  Oglądana: 1418 ocena: 0.00

 • Motocross

  Motocross

  Oglądana: 1359 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie