Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Czołgi 11 gier

Wojna czołgów

Ocena gry

w tej grze pojazdy bojowe i nauka jazdy czołgiem możemy poczuć się jak na wojnie. Będzie jeździć czołgiem i strzelać do innych czołgów. Gramy strzałkami oraz myszką. Nie daj się pokonać.


Nowoczesne czołgi

Ocena gry

W tej grze na jednym komputerze będziemy jeździć czołgami i strzelać do przeciwnika. Możemy grać sami lub z kolegą. Do wyboru mamy wiele plansz. W grze znajduję się instrukcja.


Tankomania

Ocena gry

Ruszaj w misję czołgiem w grze tankomania są to pojazdy gąsienicowe. Walcz na różnych frontach z różnymi innymi pojazdami opancerzonymi jak czołgi. Strzelaj z działa i pokonaj rywali. Sterowanie: W,A,S,D, działkiem sterujemy myszką.


Przygoda Rycerza Armadillo

Ocena gry

Przed rycerzem Armadillo jak z lego jest to postać czeka kolejne wyzwanie. Przenieś się w jego magiczny świat i przeżyj wraz z nim przygodę na stoku. Sterujesz strzałkami, X, i spacją.Kierowca Czołgu 3D

Ocena gry

Jesteś kierowcą wojskowego czołgu, który wyrusza na ważną misję. Musisz odeprzeć atak wroga. Nie pozwól mu przedostać się za linię obrony. Po zakończeniu każdej misji będziesz mógł uaktualnić posiadaną broń, pod warunkiem. Uważaj, nie ostrzelaj swoich, ani medycznych pojazdów.


Pojedynek czołgów

Ocena gry

W tej grze pojazdy gąsienicowe musisz się zmierzyć ze swoim przeciwnikiem. oboje jesteście wyposażeni w uzbrojone czołgi. Musisz dać z siebie wszystko i pokonać swojego wroga! Nie pozwól mu wygrać. W grze możesz też spróbować swoich sił w pojedynku z przyjacielem. Sterowanie: dla 1. gracza: strzałki, spacja, 2. gracz kieruje klawiszami: W,A,S,D.


Kwiatowe pociski radości

Ocena gry

Przed Tobą niebanalna i dość nietypowa gra, która przysporzy Ci wiele radości i rozrywki. Sterujesz w niej czołgiem, a Twoim zadaniem jest strzelanie z niego w zdenerwowanych i smutnych ludzi dość nietypowym, kwiatowym pociskiem. Dzięki nim na ulicach znów zagości szczęście i radość. Sterujesz strzałkami, A,S,D i spacją.


Kierowanie nietypowym czołgiem

Ocena gry

W grze wyścigi czołgów jak z Lego musisz sterować czołgiem, który oprócz tego, że jest wyposażony w broń, potrafi także... skakać, dzięki czemu łatwiej pokonasz przeciwnika z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć.


Odparcie ataku wroga

Ocena gry

Wróg zaatakował Twoje miasto! Otrzymałeś rozkaz zniszczenia przeciwnika. Nie zawiedź swojej armii! Celuj, strzelaj, bądź nieomylny musisz pokonać wroga najszybciej jak potrafisz! Sterowanie: myszka/ strzałki


Czołgowy Atak

Ocena gry

Sprawdź swoich sil w kierowaniu czołgiem jako pojazdem na gąsienicach. Twoim zadaniem będzie kierowanie tą pancerną maszyną i pokonywanie przy tym niebezpiecznego wroga! Sterujesz strzałkami i klawiszem X.


Kierowanie czołgiem

Ocena gry

Jesteś żołnierzem, w swojej armii musisz kierować uzbrojonym czołgiem. Zasiadź za jego sterami i pokonaj wroga! Celuj, strzelać, zniszcz go!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Czołgi
 • Nowoczesne czołgi

  Nowoczesne czołgi

  Oglądana: 11115 ocena: 10.00

 • Tankomania

  Tankomania

  Oglądana: 3109 ocena: 10.00

 • Kierowca Czołgu 3D

  Kierowca Czołgu 3D

  Oglądana: 2906 ocena: 0.00

 • Pojedynek czołgów

  Pojedynek czołgów

  Oglądana: 2548 ocena: 0.00

 • Czołgowy Atak

  Czołgowy Atak

  Oglądana: 1765 ocena: 0.00

 • Kierowanie czołgiem

  Kierowanie czołgiem

  Oglądana: 1436 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie