Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Sportowe darmowe gry online Deskorolka 16 gier

Stuart Malutki dla dzieci na deskorolce

Ocena gry

Czeka na Was całkiem fajna przygoda gdzie zagramy bohaterem z bajki jakim jest Stuart Malutki. Będziemy poruszali się postacią na deskorolce i wykonywali różne triki. Uważamy przy tym na różnego rodzaju przeszkody spotkane na swojej drodze.


Gra Skateboarding

Ocena gry

Masz do dyspozycji dla Siebie cały skate park w którym masz możliwość wykonywania różnego rodzaju trików jak i też powietrznych akrobacji na desce. Potrzebujesz jednie strzałek do poruszania się i spacji do akrobacji w powietrzu. Zbieraj punkty.


Jazda na deskorolce - Pierwsze Kroki

Ocena gry

Pierwsze Kroki jak się jeździ i wykonuje różne triki na deskorolce podczas jazdy tego się właśnie nauczycie w tej darmowej gierce online. Porady są proste i na pewno nauczysz się w nią grać bardzo szybko. Wykorzystaj strzałki aby nią sterować.


Jazda na deskorolce dla początkujących

Ocena gry

Jeżeli jeszcze nie tak dobrze sobie radzicie to jest to gra dla początkujących którzy chcą nauczyć się jazdy na deskorolce. Sterujemy nią strzałkami. Kilkanaście różnych plansz i poziomów trudności już na każdego gracza czeka.Jazda na deskorolce

Ocena gry

Zagraj dziewczyna i szybko wskocz na deskorolce na której czeka na Ciebie wspaniała jazda pełna wrażeń i niespodzianek. Droga będzie kręta pełna przedmiotów które będą nam przeszkadzać w jeździe to właśnie je musimy omijać. Sterujemy naszą postacią z wykorzystaniem myszki.


Gra Triki na deskorolce

Ocena gry

Wybierzemy się na specjalnie przygotowaną rampę na której będziemy wykonywać różnego rodzaju triki na deskorolce. Oczywiście za poprawnie wykonane triki zostaną nam przyznana punkty, których należy zebrać jak największą ilość. Gracie strzałkami oraz spacją.


Kubuś na deskorolce

Ocena gry

Wybierzemy się w szaloną podróż z Kubusiem, który będzie jeździł na deskorolce zbierając przeróżne przedmioty, które spotka na swojej ciekawej drodze. Zobacz jak wyjdzie Ci taka jazda. Steruj strzałkami, skacz Spacją.


Sewer Skater

Ocena gry

Czeka na Ciebie fajna przygoda z jazdą na deskorolce. Mamy kilka plansz w każdej z takich plansz będziemy musieli uzbierać określoną liczbę punktów, które pozwolą nam awansować do kolejnej rundy. Wykonujemy triki i skaczemy przy pomocy strzałek oraz Spacji.


Rooftop Skater

Ocena gry

Gra nauka jaydz na rolkach w której sami będziemy zajmować się komponowaniem zawodnika jak i też wyborem wielu ciekawych opcji. Zobacz jak będzie wyglądać taka jazda i co na Ciebie czeka w tej grze. Sterujemy strzałkami oraz Spacją wykonujemy skoki i triki przeróżne.


Halfpipe Challenge

Ocena gry

Kolejna ciekawa zabawa na nas czeka w której to będziemy jeździć po rampie. Na samym początku możemy sami skomponować własną deskę w logo i inne dodatki. Puszczamy muzykę, wybieramy styl jazdy. Używaj strzałek oraz Spacji.


Gra Skate Park

Ocena gry

Wybierzemy się do Skate Parku gdzie będziemy zajmować się wykonywaniem różnego rodzaju trików. Na początku wybieramy jedną z dwóch postaci, są nimi: Trixie oraz Jake. Sterujemy strzałkami oraz Spacja, którą wykonujemy triki.


Gra Skate Park: Halfpipe online

Ocena gry

Kolejna gra z serii triki w SkateParku. Twoim zadaniem jest poruszanie się na deskorolce i wykonywanie określonych trików. Za każdy dobrze wykonany otrzymasz odpowiednią ilość punktów. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej. Aby jeździć deskorolką musisz ją sterować strzałkami i Spacją przyspieszać.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Deskorolka
 • Kubuś na deskorolce

  Kubuś na deskorolce

  Oglądana: 1996 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Kubusia na deskorolce

  Gra Przygoda Kubusia na deskorolce

  Oglądana: 1125 ocena: 0.00

 • Stuart Malutki dla dzieci na deskorolce

  Stuart Malutki dla dzieci na deskorolce

  Oglądana: 879 ocena: 0.00

 • Gra Skateboarding

  Gra Skateboarding

  Oglądana: 853 ocena: 0.00

 • Gra Przygoda Bena 10 na deskorolce

  Gra Przygoda Bena 10 na deskorolce

  Oglądana: 826 ocena: 0.00

 • Jazda na deskorolce dla początkujących

  Jazda na deskorolce dla początkujących

  Oglądana: 751 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie