Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Detektywistyczne 11 gier

Gra z terrorystami

Ocena gry

Będziemy toczyć walkę z różnymi terrorystami. Tym razem jedziemy na akcję gdzie terroryści zaatakowali metro. Musimy ich pokonać i odbić podziemie wraz z pociągiem. Sterujemy myszką oraz 1,2,3 gdzie zmieniamy broń.


Psi detektyw

Ocena gry

Czekają nas detektywistyczne przygody w tej grze. Zachęcamy Was do wzięcia udziału.Oczywiście gierka jest darmowa. W grze zostały zagubione przeróżne pieski waszym zadaniem będzie odszukanie tych zwierzaków. Graj myszką.


Ubieranie detektywa

Ocena gry

Całkiem fajna i prosta gra nawet dla dzieci w której naszym zadaniem będzie przebranie postaci znajdującej się w grze za detektywa. Wszystkie niezbędne i potrzebne do tego ubrania znajdziemy pod ikonkami po prawej stronie.


Detective Grimoire

Ocena gry

Nie są to gry detektywistyczne po polsku ale również jest to całkiem fajna gra godna polecenia dla Was. Wystarczy kliknąć na play zapoznać się z instrukcją oraz informacjami podanymi w grze i już możemy rozpocząć śledztwo.Gra Sherlock Holmes

Ocena gry

Wcielmy się w postać Sherlock Holmes w tej grze. Poczuj się jak ten angielski detektyw. Na początku czeka na nas proste zadanie do wykonania jakim jest odnalezienie różnic na obrazkach widniejących w tej grze. Odszukujemy je przy pomoc myszki.


Gra Apartament 13

Ocena gry

W jednym z apartamentów doszło do drastycznej zbrodni. Nie wiadomo, kto zabił ofiarę. Udowodnij, że jesteś najlepszym detektywem w mieście i potrafisz odkryć tę zagadkę.


Skradziona rodzinna pamiątka

Ocena gry

Jesteś prywatnym detektywem. Tym razem Twoim zleceniem jest odnalezienie pewnej rodzinnej pamiątki, która należy do Twojej klientki. Czy podołasz temu wyzwaniu?


Detektyw ekspert w odkrywaniu zdrady 2

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać detektywa, który jest ekspertem w odkrywaniu niewierności. Musisz odkryć kolejnych niewiernych kochanków. Wybierz odpowiedni moment, zrób zdjęcie i uchwyć takie zachowanie pary, aby łatwo można było udowodnić im zdradę.


Detektyw poszukujący zwierząt

Ocena gry

W mieście doszło do serii tajemniczych zaginięć zwierząt. Twoim zadaniem jest rozwiązanie tej zagadki i odnalezienie zaginionych zwierząt.


Świnka Detektyw

Ocena gry

Tym razem przed detektywem Świnką trudne zadanie. Musisz dowiedzieć się, kto porwał kocicę i gdzie ją teraz przetrzymuje! Po drodze musisz pokonać wiele przeciwności, napotkane w mieście zwierzątka możesz pytać o wskazówki. Sterowanie za pomocą myszki.


Detektyw w szkole

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać najlepszego detektywa w mieście. Musisz rozwiązać pewną trudną zagadkę. Mogą Ci w tym pomóc uczniowie z High School. Musisz zadawać im odpowiednie pytania, tak, aby odpowiedzi na nie zaprowadziły Cię do rozwiązania.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Detektywistyczne
 • Skradziona rodzinna pamiątka

  Skradziona rodzinna pamiątka

  Oglądana: 4226 ocena: 0.00

 • Gra Sherlock Holmes

  Gra Sherlock Holmes

  Oglądana: 3934 ocena: 0.00

 • Detektyw ekspert w odkrywaniu zdrady 2

  Detektyw ekspert w odkrywaniu zdrady 2

  Oglądana: 3505 ocena: 0.00

 • Gra Apartament 13

  Gra Apartament 13

  Oglądana: 2694 ocena: 0.00

 • Psi detektyw

  Psi detektyw

  Oglądana: 2658 ocena: 0.00

 • Detektyw w szkole

  Detektyw w szkole

  Oglądana: 1849 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie