Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Logiczne darmowe gry online Diamenty 20 gier

Podróż po klejnot

Ocena gry

W tej grze z lasu będziesz poszukiwał klejnotu. Postępuj według wskazówek a na pewno uda Ci się go zdobyć. Możesz grać za pomocą myszki.


Gra z logicznymi kamieniami online

Ocena gry

Jest to pierwsza część gry o nazwie: Diamond Valley 1, mamy jeszcze 2,3,4 i 5 cześć tej wspaniałej gierki jeżeli tylko Wam się ta spodoba to zachęcamy do kolejnych. Układaj diamenty w taki sposób aby minimum trzy były obok siebie.


Diamond Detonation

Ocena gry

Jest to gra w której cała plansza jest niemal pokryta różnego koloru diamentami i my musimy je pozbierać. Uważając przy tym na strażnika, który podkłada bomby. Jeżeli jesteśmy w potrzasku sami możemy użyć bomby. Sterowanie to strzałki i spacja do podkładania bomb.


Diamond Den

Ocena gry

Trafiamy do znajdującej się pod ziemią olbrzymiej jaskini gdzie czeka na nas miła niespodzianka. Gdyż jest ona pełna diamentów, które będziemy wydobywać i zbierać z niej. Uważać musimy od czasu do czasu na strażników, którzy ich bronią. W tym celu mamy broń do walki. Sterowanie to strzałki i Spacja do strzelania.Pick Money

Ocena gry

Kolejna gierka z tej serii w której to będziemy musieli wykazać się niezwykłymi zdolnościami. Poruszamy się małych chłopakiem, który będzie zbierał diamenty jak i też inne kosztowności. Uważaj na kolce znajdujące się na samej górze.


Kradzież diamentów

Ocena gry

Wcielamy się rolę złodzieja, którego zdaniem jest kradzież takich kamienie. Kilkanaście plansz przed nami w których sterujemy strzałką. Do tego kamienia szlachetnego dość łatwo się dostać jednak mamy ograniczony czas na ucieczkę.


Diamond Box

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest dział, którym będziemy sterować przemieszczając się w górę oraz w dół. Zadaniem jest ustrzelić z niego diament, który również porusza się na platformie. Do strzelanie działem wykorzystaj myszkę.


Ciasteczkowy potwór

Ocena gry

Postaraj się aby zdobyć jak najwięcej punktów podczas zjadania ciasteczek. Sterowanie ta grą jest za pomocą myszki


Wydobywanie diamentów online

Ocena gry

Kolejna tego typu gierka w której przeniesiemy się do kopalni z diamentami gdzie wraz z krasnalami będziemy zajmować się ich wydobywaniem w niekonwencjonalny sposób. Rzucamy kilofem w diamenty i łapiemy je do taczki, czym więcej zbierzemy tym więcej mamy punktów.


Poszukiwanie diamentów

Ocena gry

Doskonała zabawa dla chłopców i dziewczyn w której przeniesiemy się pod ziemię aby tam poszukiwać diamenty. Gdy je zdobędziemy musimy zająć się ich wydobywaniem, wszystko tutaj zależy od Ciebie.


Poszukiwacz diamentów online

Ocena gry

Wybieramy się do kopalni aby tam móc poszukiwać znajdujące się pod ziemią diamenty. Poruszamy się strzałkami w lewo orz w prawo, jeżeli chcemy drążyć tunel dokonujemy tego z pomocą myszki. W niektórych planszach będziemy musieli się przekopać aby dostać się do diamentów.


Gem Chain

Ocena gry

Kolejna gra której oryginalna nazwa brzmi: Gem Chain gdzie będziemy mieli okazję pobawić się z diamentami w roli głównej gdzie będziemy używali do grania wyłącznie myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Diamenty
 • Gra diamentowa

  Gra diamentowa

  Oglądana: 3489 ocena: 0.00

 • Podróż po klejnot

  Podróż po klejnot

  Oglądana: 2332 ocena: 0.00

 • Daimentowa przygoda

  Daimentowa przygoda

  Oglądana: 2277 ocena: 0.00

 • Gra z logicznymi kamieniami online

  Gra z logicznymi kamieniami online

  Oglądana: 2206 ocena: 0.00

 • Przestawianie diamnetów

  Przestawianie diamnetów

  Oglądana: 2201 ocena: 0.00

 • Wydobywanie diamentów online

  Wydobywanie diamentów online

  Oglądana: 2175 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie