Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Diego 14 gier

Gra Brat i Siostra Diego i Alicja

Ocena gry

Zachęcamy do ciekawej kolorowanki na którym znajdziemy rodzeństwo. Jedną z postaci jaką jest Diego na pewno znacie drugą natomiast jest jego siostra. Całkiem ciekawa i prosta gra zarówno dla dziewczyn i chłopców. Kolorujemy oczywiście obrazek z pomocą myszki.


Diego w zoo

Ocena gry

Dalej Diego jak Adibu te seria fajnych gierek w której podróżujemy z tym wspaniałym chłopakiem i odkrywamy nowe zwierzęta, które musimy uratować i do których musimy dotrzeć. Sterowanie oczywiście odbywają się strzałkami, spacją skaczemy.


Gra Diego i Dinozaury

Ocena gry

Wybierzemy się w ciekawą podróż w której poznamy między innymi dinozaury i inne ciekawe przygody. Do sterowania wykorzystujemy strzałki zbierając w labiryncie różnego rodzaju przedmioty jak i też owoce jak jabłka. Poznaj dinozaury z tej grze i zobacz jak wyglądają.


Diego i jeep

Ocena gry

Diego również uwielbia podróżować jednak on częściej niż Dora wybiera środki transportu, którymi przemierza rożnego rodzaju misje. Tym razem poruszamy się strzałkami jeepem i zbieramy znajdujące się na planszy gwiazdki.Diego w lesie

Ocena gry

Kolejna wyprawa tego chłopaka który tym razem wybiera się w swoją pierwszą taką przygodę do lasu. Czeka na niego wiele ciekawych niespodzianek. Będziemy się razem z nim poruszać po lesie i zbierać znajdujące się w nim okazy zwierząt. Chodzimy strzałkami, skaczemy Spacja.


Diego i biegun polarny

Ocena gry

Tym razem nasz mały podróżnik Adibu oraz Diego wybiera się w ciekawą przygodę na biegun polarny. Tam czeka na niego wiele ciekawych zadań do wykonania. Mamy nadzieję, że pomożesz mu je wykonać. Na pewno będzie Ci bardzo za to dziękował. Zobacz jakie misje w grze zostały dla Ciebie przygotowane.


Ułóż puzzle z Diego

Ocena gry

Prawdziwa frajda dla miłośników puzzli! Ułóż puzzle przedstawiającego swiat Diego. postaraj sie zrobić to jak najszybciej!


Przygoda Diego w dżungli

Ocena gry

Przeżyj razem z Diego niebezpieczną przygodę w dżungli. Pokonajcie określoną trasę starając się zdobyć przy tym jak najwięcej punktów!


Diego: zgadywanka zwierzęca

Ocena gry

Diego wybrał się na Safari. Przed nim trudne zadanie. Musi znaleźć na tablicy pary jednakowych zwierzątek. Pomożesz mu?


Afrykańska przygoda Diego

Ocena gry

Przenieś się wraz z Diego do Afryki i przeżyj niesamowitą przygodę! Twoim zadaniem jest poruszanie się po nieznanym ci kontynencie samochodem i chwytanie zwierzaków.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Diego
 • Afrykańska przygoda Diego

  Afrykańska przygoda Diego

  Oglądana: 10345 ocena: 0.00

 • Diego: zgadywanka zwierzęca

  Diego: zgadywanka zwierzęca

  Oglądana: 9154 ocena: 0.00

 • Gra Diego i Dinozaury

  Gra Diego i Dinozaury

  Oglądana: 8487 ocena: 0.00

 • Diego i biegun polarny

  Diego i biegun polarny

  Oglądana: 8303 ocena: 0.00

 • Diego w lesie

  Diego w lesie

  Oglądana: 6639 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie