Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Diego 13 gier

Diego w zoo

Ocena gry

Dalej Diego te seria fajnych gierek w której podróżujemy z tym wspaniałym chłopakiem i odkrywamy nowe zwierzęta, które musimy uratować i do których musimy dotrzeć. Sterowanie oczywiście odbywają się strzałkami, spacją skaczemy.


Gra Diego i Dinozaury

Ocena gry

Wybierzemy się w ciekawą podróż w której poznamy między innymi dinozaury i inne ciekawe przygody. Do sterowania wykorzystujemy strzałki zbierając w labiryncie różnego rodzaju przedmioty jak i też owoce jak jabłka. Poznaj dinozaury z tej grze i zobacz jak wyglądają.


Diego i jeep

Ocena gry

Diego również uwielbia podróżować jednak on częściej niż Dora wybiera środki transportu, którymi przemierza rożnego rodzaju misje. Tym razem poruszamy się strzałkami jeepem i zbieramy znajdujące się na planszy gwiazdki.


Diego w lesie

Ocena gry

Kolejna wyprawa tego chłopaka który tym razem wybiera się w swoją pierwszą taką przygodę do lasu. Czeka na niego wiele ciekawych niespodzianek. Będziemy się razem z nim poruszać po lesie i zbierać znajdujące się w nim okazy zwierząt. Chodzimy strzałkami, skaczemy Spacja.Diego i biegun polarny

Ocena gry

Tym razem nasz mały podróżnik Diego wybiera się w ciekawą przygodę na biegun polarny. Tam czeka na niego wiele ciekawych zadań do wykonania. Mamy nadzieję, że pomożesz mu je wykonać. Na pewno będzie Ci bardzo za to dziękował. Zobacz jakie misje w grze zostały dla Ciebie przygotowane.


Ułóż puzzle z Diego

Ocena gry

Prawdziwa frajda dla miłośników puzzli! Ułóż puzzle przedstawiającego swiat Diego. postaraj sie zrobić to jak najszybciej!


Przygoda Diego w dżungli

Ocena gry

Przeżyj razem z Diego niebezpieczną przygodę w dżungli. Pokonajcie określoną trasę starając się zdobyć przy tym jak najwięcej punktów!


Diego: zgadywanka zwierzęca

Ocena gry

Diego wybrał się na Safari. Przed nim trudne zadanie. Musi znaleźć na tablicy pary jednakowych zwierzątek. Pomożesz mu?


Afrykańska przygoda Diego

Ocena gry

Przenieś się wraz z Diego do Afryki i przeżyj niesamowitą przygodę! Twoim zadaniem jest poruszanie się po nieznanym ci kontynencie samochodem i chwytanie zwierzaków.


Klocki Diego

Ocena gry

Postaraj się ułożyć razem z Diego układankę z klocków. Bądź uważny, zrób to jak najszybciej, a zdobędziesz jak najwięcej punktów!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Diego
 • Afrykańska przygoda Diego

  Afrykańska przygoda Diego

  Oglądana: 8741 ocena: 0.00

 • Diego: zgadywanka zwierzęca

  Diego: zgadywanka zwierzęca

  Oglądana: 8062 ocena: 0.00

 • Diego i biegun polarny

  Diego i biegun polarny

  Oglądana: 6176 ocena: 0.00

 • Gra Diego i Dinozaury

  Gra Diego i Dinozaury

  Oglądana: 6167 ocena: 0.00

 • Diego w lesie

  Diego w lesie

  Oglądana: 5499 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+