Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Diego 23 gier

Diego na rowerze przygoda

Ocena gry

Czeka na Ciebie wspaniała przygoda jeżeli tylko wybierzesz tą gierkę w której to będziemy poruszać się postacią Diego na rowerze. To właśnie taki pojazd lokomocji ma do dyspozycji jeżeli będziesz chciał zagrać. W sklepie robimy zakupy i musimy je cało i zdrowo zawieść do celu w taki sposób aby nie wypadły.


Diego jazda samochodem

Ocena gry

W tej grze poruszamy się wraz z diego specjalnym terenowym samochodem, który posiada napęd 4x4. Pokonaj kilka plansz przygotowanych przez Ciebie uważaj aby nie doprowadzić do wywrotki tego pojazdu. Sterujemy strzałkami.


Diego koparka traktor dla chłopców

Ocena gry

Poruszamy się po specjalnie przygotowanej planszy gdzie zasiadamy za sterami specjalnie przygotowanego pojazdu jakim jest koparka i traktor w jednym przy pomocy łychy spychamy śmieci jakie znajdują się na naszej drodze do celu. Kilka plansz czeka przed Tobą do wykonania, dokładna instrukcja w grze.


Diego z jabłkami dla dzieci

Ocena gry

Postać z tej gry zbiera jabłka znajdujące się w różnej części tej wspaniałej gierki. Postaraj się uzbierać je wszystkie skacząc jak i też chodząc po ziemi i innych platformach. Sterowanie odbywa się strzałkami i spacją. Czeka na Was 6 specjalnie przygotowanych plansz.Diego z jaguarem w dżungli

Ocena gry

Wybieramy się w podróż do Afryki gdzie będziemy zwiedzali między innymi dżungle i ratowali różnego rodzaju zwierzęta. Będą to żyrafy, słonie jak i też jaguar i inne zwierzątka. Steruj pojazdem z pomocą myszki.


Ubieranka Diego

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość ubierania naszego odkrywcy jak i też podróżnika. Postaraj się go ubrać w taki sposób aby wyglądał on jak najlepiej. Posługujemy się tutaj myszką i nią wybieramy określony części garderoby właśnie.


Diego ratuje zwierzęta

Ocena gry

Diego to osoba, która dba o zwierzęta. Nie potrafi przejść obok ich krzywdy obojętnie dlatego też w tym odcinku będzie zajmować się ratowaniem zwierząt. Wchodzimy po drabinkach skaczemy i właśnie je ratujemy. Dokonujemy tego z pomocą strzałek oraz spacji. Fajna gierka już na Ciebie czekają na grajniku.


Dora na plaży z Diego

Ocena gry

Na tych wspaniałych podróżników tym razem czeka wspaniała przygoda, która praktycznie w całości odbędzie się na plaży na której będziemy skakać i zbierać różnego rodzaju przedmioty znajdujące się na piachu jak i też na umieszczonych tam platformach. Steruj strzałkami, skacz z pomocą spacji.


Gra kolorowanka Dora i Diego dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was obrazek na którym znajdziemy dwójkę najlepszych przyjaciół jakimi są Dora oraz Diego teraz w tej malowance możemy ich pokolorować. Jest ona dostępna w wersji online do malowania na naszej stronie grajnik.pl.


Gra Brat i Siostra Diego i Alicja

Ocena gry

Zachęcamy do ciekawej kolorowanki na którym znajdziemy rodzeństwo. Jedną z postaci jaką jest Diego fotograf na pewno znacie drugą natomiast jest jego siostra. Całkiem ciekawa i prosta gra zarówno dla dziewczyn i chłopców. Kolorujemy oczywiście obrazek z pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Diego
 • Afrykańska przygoda Diego

  Afrykańska przygoda Diego

  Oglądana: 12277 ocena: 0.00

 • Gra Diego i Dinozaury

  Gra Diego i Dinozaury

  Oglądana: 11847 ocena: 0.00

 • Diego: zgadywanka zwierzęca

  Diego: zgadywanka zwierzęca

  Oglądana: 10765 ocena: 0.00

 • Diego i biegun polarny

  Diego i biegun polarny

  Oglądana: 9918 ocena: 0.00

 • Diego w lesie

  Diego w lesie

  Oglądana: 8052 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie