Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Planeta 51 z bajki dla dzieci

Ocena gry

Poznamy w grze bohaterów z tego filmu animowanego jakim jest Planeta 51. Musimy na obrazku odszukać przedmioty, które przez twórców gierki zostały ukryte postaraj się je odszukać i wskazać muszką.


Gra Odlot dla dzieci Disneya

Ocena gry

Kolejna gierka która pochodzi z filmu animowanego dla dzieci. Tym razem poznamy bohaterów z gierki na obrazku. Będą to: Carl Fredricksen, Charles Muntz, Russell/mały Carl, mała Ela, Alfa, Gamma, Beta i As. W tej grze musimy odszukać fragmenty obrazków i je odpowiednio dopasować do pozostałych.


Dawno temu w trawie przygoda

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała zabawa w tej grze przygodowej od Disneya. Będziemy grali bohaterami właśnie z tej ciekawej gierki. Latamy na listu i zbieramy po drodze jak najwięcej listków sterując myszką. Uważamy na niebezpieczeństwa które zrzucają nam ptaki po drodze.


Księżniczka Disneya

Ocena gry

Nasz księżniczka szykuje się na bal. Musimy ją jakoś do tego przygotować. Obok znajduje się wiele żeby by to uczynić. Spraw by wyglądała pięknie. Do dzieła!Scooby Doo doktor

Ocena gry

Udajemy się ze Skubim do doktora gdzie czeka już na niego lekarz, który musi mu pomóc ponieważ jest poobijany. Mamy do dyspozycji chusteczki, którym osuszymy krew jak i też plaster i inne przybory potrzebne w grze.


Latanie samolotem

Ocena gry

Czekają na Was podniebne przygody gdzie latamy samolotem w chmurach i zbieramy czerwone kulki jakie znajdziemy na drodze. Sterujemy w taki sposób, że przytrzymujemy myszką aby lecieć do góry gdy ją tylko puszczamy spadamy w dół.


Scooby Doo Snack Dash

Ocena gry

Jazda z góry na kłodzie to coś wyjątkowego co na Ciebie w grze czeka. Zbieramy ulubione przysmaki naszego pieska. Sterujemy strzałkami. Dojedź do celu i zbierz jak największą liczbę punktów.


Scooby Doo Jumping Clouds

Ocena gry

Fajna i prosta gierka w której zajmujemy się skakaniem po chmurach, czym wyżej uda nam się skoczyć tym większą liczbę punktów możemy uzbierać. Co nie jest łatwe. Odbijaj się od chmurek z pomocą myszki.


Scooby Doo robienie zdjęć - snapshots

Ocena gry

Jeżeli lubisz robić różnego rodzaju zdjęcia to ta gra powinna Ci przypaść do gustu. W niej będziemy zajmować się właśnie robieniem zdjęć wraz z naszą główną postacią i innymi postaciami z tej bajki. Wybieramy album ze zdjęciami, następnie jedno z kilku zdjęć, które w odpowiedni sposób możemy zmienić przenosić zdjęcie ze Scoobym Doo i klikając na ikonę aparatu aby je wykonać. Posługujemy się tutaj wyłącznie myszką.


Scooby doo jazda samochodem i snaki

Ocena gry

Wyjątkowa przygoda z samochodem w roli głównej czeka już na Was. Jazda będzie niesamowita z grupą znajomych w tym aucie. Po drodze zbieraj ulubione przysmaki Scooby Doo jakimi są oczywiście znaki i inne ciasta. Nasz pojazd nie jest taki zwrotny gdyż jest to bus i często tutaj możesz doprowadzić do jego wywrotki, wtedy grę musimy rozpocząć od początku dlatego uważaj na to gdy dodajesz gazu w szczególności na wzniesieniach i górach.


Scooby Doo chrupki

Ocena gry

Snaki i chrupki to ulubiony przysmak naszych postaci z bajki Hanny Barbery. Wybieramy jeden z dwóch poziomów gry i rozpoczynamy. Przenosimy się do specjalnej maszyny, która została tak skonstruowana, że posiada chwytak dzięki, któremu łapie te chrupki. Musimy w odpowiednich momentach naciskać myszkę aby nasz smakołyk doszedł do osoby, która jest zainteresowana jego zjedzeniem. Na wykonania zadania masz określony czas w gierce.


Scooby Doo bardzo straszne na rowerze

Ocena gry

Czeka na Was bardzo straszna gra szczeniak w której zagramy w z bohaterem tej bajki. Będziemy mieli do pokonania kilka różnego rodzaju plansz na środku transportu jakim jest rower. 7 plansz na Ciebie czeka uważaj aby nie zaliczyć wywrotki i zbieraj kości po drodze.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1015 16 następna »

Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10357 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5904 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4858 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3764 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3410 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3201 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie