Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Przygoda z Tommem i Jerrym

Ocena gry

Tej gry łapanie myszy nie może przegapić żaden fan kreskówki Tom i Jerry. Twoim zadaniem jest zbieranie napotkanego na swojej drodze sera. Jeżeli na Twojej drodze stanie jakaś przeszkoda, to zręcznie ją omijaj skacząc. Powodzenia!


Tom i Jerry gra online

Ocena gry

Jeżeli oglądałeś bajkę Tom i Jerry, to na pewno któryś z tych bohaterów był Twoim ulubieńcem. Wybierz jedną z tych postaci i w zależności od tego wyboru, wykonuj zadania powierzone Ci w tej grze. Jeżeli wybierzesz Jerrego to musisz zrzucać ser z lodówki, jeżeli natomiast Twój wybór padła na Tomma, to musisz bronić tej lodówki. Powodzenia!


Scooby Doo: bieg przez płotki

Ocena gry

Scooby Doo uwielbia sport na czas. Wyścigi ludzi czekają. Tym razem wybrał bieg przez płotki. Wciel się w jego postać i postaraj się dobiec do mety jako pierwszy. Pokonaj wszystkich przeciwników i bądź numerem 1 tych zawodów!


Scooby Doo i piraci

Ocena gry

Scooby Doo, to prawdziwy twardziel jak klocki lego! Tym razem czeka go potyczka z piratami! Pomóż mu ujść cało z tej przygody! Sterowanie za pomocą myszki.



Scooby Doo: Puzzle

Ocena gry

Puzzle, to bardzo interesująca gra, dlatego ma tylu zwolenników. Tym razem czeka Cię ułożenie obrazka przedstawiającego świat Scooby\'ego. Wytęż swój umysł i postaraj się jak najszybciej ułożyć te puzzle!


Przygoda ze Scooby\'m

Ocena gry

Jezeli uwielbiasz Scooby\'ego, to musisz koniecznie sprawdzić tę grę. Nie zdradzimy Ci na razie jej szczegółów! Przenieś się w świat Scooby\'ego i przeżyj z nim niesamowite przygody! Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Przygoda ze Scooby\'m na deskorolce

Ocena gry

Scooby Doo wybrał się na wakacje nad morze. Przeżyj z nim letnią przygodę i przenieś się do jego świata. Poruszając się na deskorolce postaraj się przejść jak najwięcej etapów gry. Skacz jak najwyżej za pomocą strzałek i spacji. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


Miłość Scooby\'ego Doo

Ocena gry

Scooby Doo, to bardzo kochliwy pies. Pomóz mu przejść przez młodzieńczą miłość. Jeśli chcesz znać szczegóły tego uczucia, włącz tę grę! Sterowanie za pomocą myszki


Piłka nożna z Myszką Miki

Ocena gry

Myszka Miki junior uwielbia rozmaite sporty. Tym razem postanowił zagrać w piłkę nożna. Stań wraz z nim na boisku i strzelcie wspólnie jak najwięcej goli!


Ukryte liczby w świecie Disneya

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający świat z bajki Disneya. Postaraj się odnaleźć na nim jak najwięcej ukrytych liczb. Powodzenia!


Nakarm głodnego psa Myszki Miki

Ocena gry

Pluto jest bardzo głodny. Niestety, nakarmienie go nie jest takie łatwe, jak mogloby się wydawać. Musisz wybudować drogę z elementów tak, aby przez rury jedzenie dotarło do miski Plutego. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Klub Disneya online

Ocena gry

Przed Tobą naprawdę odpowiedzialne zadanie. W tej grze zajmujesz się dekoracją Klubu Disneya! Zadbaj o każdy szczegól tego miejsca!


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10352 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5894 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4856 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3762 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3408 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3200 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie