Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya 188 gier

Szukanie gwiazdek Garfield

Ocena gry

Po załadowaniu gierki wybierz napis: Start Game i przejdź do gierki w której będziemy zajmowali się szukaniem znajdujących się na obrazku gwiazdek. Do pomocy mamy lupę, która będzie nam powiększać obraz. Mamy określony czas w jakim mamy je odszukać.


Garfields Sheep Shot

Ocena gry

Jest to jeden z największych na świecie śpiochów. Może spać niemal przez cały dzień, postaramy się go obudzić tajną bronią. Będziemy do niego strzelać z owiec, mamy specjalną procę do tego. Klikamy na owieczkę i mierzymy krzyżykiem tak aby tą owcę wystrzelić w cel.


Garfield gra w Tenisa

Ocena gry

ten kot od czasu do czasu ma ochotę na jakieś sporty, tenis to jeden z tych sportów w którym go możemy zobaczyć. Zobacz jak tym razem wypadnie w takiej gierce oraz jakich przeciwników będzie miał. Zagraj razem z nim w tenisa, zapoznaj się wcześniej z instrukcją.


Garfield Lasagna From Heaven

Ocena gry

Jak wiemy ten rudy kotek jest strasznym żarłokiem, mógłby całymi dniami się wylegiwać i jeść dużo jedzenia. W tej grze będziemy poruszać się postacią kota Garfielda i zbierać spadające jedzenie przy pomocy myszki, zbierz go jak najwięcej.Gra Jack Sparrow online

Ocena gry

Jack Sparrow to doskonały żeglarz, który kieruje swoim okrętem. Tym razem wpadnie w wir z którego musimy wypłynąć nie wpadając do niego. Mało tego zbieramy przedmioty jakie nam się przydadzą a pływają po morzu. Sterowanie zapewniają nam strzałki.


Statki piratów z Karaibów

Ocena gry

Będziemy walczyć na statku pirackim. Mamy do pomocy armaty z których będziemy strzelać do innych napływających niemal ze wszystkich stron statków pirackich. Sterujemy strzałkami, Spacją strzelamy do wroga.


Ubieranka Johnny Depp

Ocena gry

ta postać z ubieranki występowała w kilku cześciach tego znanego na całym świecie filmu. Macie możliwość ubrania ją w ciekawe kreacje które specjalnie dla Ciebie zostały przygotowana. Zobacz ile ubrań dla aktora czeka w grze, ubieramy go myszką.


Gra Czarna Perła

Ocena gry

W grze będziemy kierowali legendarnym statkiem pirackim z Piratów z Karaibów jakim jest czarna perła. Będziemy ją prowadzić na nieznajomych wodach gdzie możemy wpaść w różne wiry jak i też zderzyć się z górą lodową. Strzałkami sterujemy statkiem.


Odmień wygląd Harrego

Ocena gry

Harry występować będzie w kilku nowych częściach filmu w Hogwarcie. To właśnie Ciebie poproszono abyś w tym filmie stylizowała oraz robiła im makijaż dla aktorów. To od Ciebie będzie zależało jak będą takie postacie wyglądać w filmie.


Ubieranka Harr i Ginny

Ocena gry

Koelejna tutaj ubieranka jaka trafiła na stronę grajnik. Będziemy mieli możliwość ubierania zarówno chłopaka jak i też dziewczyny. Wiele ciekawych ubrań i dodatków do nich już czeka w garderobie z której będziemy je wybierali.


Harry Potter Bus Driving

Ocena gry

W grze z lego będziemy poruszali się specjalnym pojazdem, zadaniem naszym jest dojechać w określone miejsce na Hogwart. Podążamy za zieloną strzałką w gierce. Autobusem sterujemy strzałkami, Spacją zmieniamy kierunek jazdy pojazdem.


Gra Harry Potter Quidditch

Ocena gry

Do rozegrania z postacią Harrego Pottera mamy mecz w dyscyplinę sportową znaną na uniwersytecie magii. Gra nazywa się Quidditch dokładana instrukcja znajduje się w tej gierce online. Zobacz ile pojedynków czeka na Ciebie.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10346 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5876 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4849 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3758 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3399 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3197 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie