Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33

Disneya 188 gier

Szukanie gwiazdek Garfield

Ocena gry

Po załadowaniu gierki wybierz napis: Start Game i przejdź do gierki w której będziemy zajmowali się szukaniem znajdujących się na obrazku gwiazdek. Do pomocy mamy lupę, która będzie nam powiększać obraz. Mamy określony czas w jakim mamy je odszukać.


Garfields Sheep Shot

Ocena gry

Jest to jeden z największych na świecie śpiochów. Może spać niemal przez cały dzień, postaramy się go obudzić tajną bronią. Będziemy do niego strzelać z owiec, mamy specjalną procę do tego. Klikamy na owieczkę i mierzymy krzyżykiem tak aby tą owcę wystrzelić w cel.


Garfield gra w Tenisa

Ocena gry

ten kot od czasu do czasu ma ochotę na jakieś sporty, tenis to jeden z tych sportów w którym go możemy zobaczyć. Zobacz jak tym razem wypadnie w takiej gierce oraz jakich przeciwników będzie miał. Zagraj razem z nim w tenisa, zapoznaj się wcześniej z instrukcją.


Garfield Lasagna From Heaven

Ocena gry

Jak wiemy ten rudy kotek jest strasznym żarłokiem, mógłby całymi dniami się wylegiwać i jeść dużo jedzenia. W tej grze będziemy poruszać się postacią kota Garfielda i zbierać spadające jedzenie przy pomocy myszki, zbierz go jak najwięcej.Gra Jack Sparrow online

Ocena gry

Jack Sparrow to doskonały żeglarz, który kieruje swoim okrętem. Tym razem wpadnie w wir z którego musimy wypłynąć nie wpadając do niego. Mało tego zbieramy przedmioty jakie nam się przydadzą a pływają po morzu. Sterowanie zapewniają nam strzałki.


Statki piratów z Karaibów

Ocena gry

Będziemy walczyć na statku pirackim. Mamy do pomocy armaty z których będziemy strzelać do innych napływających niemal ze wszystkich stron statków pirackich. Sterujemy strzałkami, Spacją strzelamy do wroga.


Ubieranka Johnny Depp

Ocena gry

ta postać z ubieranki występowała w kilku cześciach tego znanego na całym świecie filmu. Macie możliwość ubrania ją w ciekawe kreacje które specjalnie dla Ciebie zostały przygotowana. Zobacz ile ubrań dla aktora czeka w grze, ubieramy go myszką.


Gra Czarna Perła

Ocena gry

W grze będziemy kierowali legendarnym statkiem pirackim z Piratów z Karaibów jakim jest czarna perła. Będziemy ją prowadzić na nieznajomych wodach gdzie możemy wpaść w różne wiry jak i też zderzyć się z górą lodową. Strzałkami sterujemy statkiem.


Odmień wygląd Harrego

Ocena gry

Harry występować będzie w kilku nowych częściach filmu w Hogwarcie. To właśnie Ciebie poproszono abyś w tym filmie stylizowała oraz robiła im makijaż dla aktorów. To od Ciebie będzie zależało jak będą takie postacie wyglądać w filmie.


Ubieranka Harr i Ginny

Ocena gry

Koelejna tutaj ubieranka jaka trafiła na stronę grajnik. Będziemy mieli możliwość ubierania zarówno chłopaka jak i też dziewczyny. Wiele ciekawych ubrań i dodatków do nich już czeka w garderobie z której będziemy je wybierali.


Harry Potter Bus Driving

Ocena gry

W grze z lego będziemy poruszali się specjalnym pojazdem, zadaniem naszym jest dojechać w określone miejsce na Hogwart. Podążamy za zieloną strzałką w gierce. Autobusem sterujemy strzałkami, Spacją zmieniamy kierunek jazdy pojazdem.


Gra Harry Potter Quidditch

Ocena gry

Do rozegrania z postacią Harrego Pottera mamy mecz w dyscyplinę sportową znaną na uniwersytecie magii. Gra nazywa się Quidditch dokładana instrukcja znajduje się w tej gierce online. Zobacz ile pojedynków czeka na Ciebie.


Popularne gry

 • Disneya
 • Minionki dla dzieci

  Minionki dla dzieci

  Oglądana: 10281 ocena: 3.00

 • Piorun Bolt misja ratunkowa

  Piorun Bolt misja ratunkowa

  Oglądana: 5787 ocena: 10.00

 • Monsters, Inc dla dzieci

  Monsters, Inc dla dzieci

  Oglądana: 4807 ocena: 0.00

 • Puzzle Disney

  Puzzle Disney

  Oglądana: 3726 ocena: 0.00

 • Gra z epoka lodowcowa 3

  Gra z epoka lodowcowa 3

  Oglądana: 3348 ocena: 9.00

 • Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Patryk rozgwiazda dla dzieci

  Oglądana: 3171 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie