Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry online Dla 2 latka 11 gier

Gra Betoniarka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość ułożenia puzzli z betoniarką z bajki Bob Budowniczy. Puzzle nie są za bardzo skomplikowane dlatego każdy z Was z pewnością Sobie z nimi poradzi. Do układania wykorzystujemy myszkę.


Zabawy na placu zabaw

Ocena gry

Warzywa i owoce przyjdą na ten plac zabaw. Musimy zapewnić im fajną zabawę. Będziemy mieli za zadanie posadzenia ich na huśtawce, zjeżdżalni czy też bujanym koniku jak i też większej huśtawce. Posługujemy się myszką.


Przebieranka z Kubusiem

Ocena gry

Do Waszej dyspozycji została oddana postać Kubusia, który już czeka na Was by zmienić mu jakieś ubrania i zabawić się w jego przebieranki. Wesoła zabawa na Was już tutaj czeka. Używamy do ubierani i przebierania tylko myszki komputerowej.


Myszka i ser

Ocena gry

Myszka za wszelką cenę będzie chciała nam ukraść trochę sera my będziemy starali się go bronić przez jak najdłuższy czas który nam został do ukończenie danej planszy. Straszymy mysz bijąc ją po głowie gdy tylko się pojawi.



Gra dla 2 latka

Ocena gry

Gra w której będziemy musieli dopasować przedmioty do cieniów które znajdują się na środku gry. Gdy wiesz jaki cień pasuje do danego obrazka wskazujemy go przy pomocą myszki. Zaczynamy od łatwych cieni w tej gierce.


Kolorowaka lulek tv

Ocena gry

Kolejna gierka od lulka tym razem zajmujemy się kolorowaniem obrazków. Znajdziemy na nich do pokolorowania między innymi zwierzątka. Na dole mamy kredki na które klikamy myszką aby móc wybrać określony kolor do malowania.


Gra gotowanie lulek tv

Ocena gry

Zagramy w fajną polską grę od lulek.tv. Gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci i dostępna w wersji online. Gra w języku polskim z dokładną instrukcją do grania. Sterujemy i posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Układanie zwierzątek

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość dekorowania obrazka i układania na nim różnego rodzaju zwierzątek. Zwierzątka te znajdują się w lewym dolnym rogu gry, klikamy na jakieś zwierzątko i umieszczamy je na planszy gry, przestawiając w dowolne miejsce.


Gra safarii dla dzieci

Ocena gry

Gra w której będziemy rozpoznawać różnego rodzaju zwierzątka, który ukryły się na tej planszy gierki. U góry mamy pokazaną listę zwierzęta jaką będziemy musieli odszukać. Gdy nam się to uda klikamy myszką na nie.


Ubierz Pony

Ocena gry

Prosta gierka w której zadaniem naszym będzie ubierani i dekorowanie małego kucyka pony. Wystarczy myszką klikać na ikony pod którymi znajdują się stroje dla pony aby w ten sposób go ubierać oraz przebierać wedle Twojego gustu.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 2 latka
 • Gra gotowanie lulek tv

  Gra gotowanie lulek tv

  Oglądana: 18512 ocena: 0.00

 • Kolorowaka lulek tv

  Kolorowaka lulek tv

  Oglądana: 18425 ocena: 0.00

 • Zabawy na placu zabaw

  Zabawy na placu zabaw

  Oglądana: 7694 ocena: 0.00

 • Gra dla 2 latka

  Gra dla 2 latka

  Oglądana: 6717 ocena: 0.00

 • Myszka i ser

  Myszka i ser

  Oglądana: 6219 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+