Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Edukacyjne darmowe gry online Dla 3 latka 15 gier

Gra Olinek Okrąglinek dla dzieci

Ocena gry

Czeka na Was gierk z głównym bohaterem jakim jest olinek okrąglinek. Zabawa polega na łapaniu gwiazdek, poruszając się w lewo i wprawo oraz do góry i na dół strzałkami. Zbieraj także literki, z których budujemy napis znajdujący się na dole na pasku w grze. Serial opowaida nam przygodę o chłopcu który jest robotem. To oczywiście nasz główny bohater tej bajki. Mieszka on w świecie gdzie wszystko jest okrągłe, okrągli rodzice, siostra, pies, okrągłe domy i przedmioty. Każdego dnia czekają na niego niesamowite przygody ale również problemy z którymi musi się zmagać. Sporo problemów sprawia mu młodsza siostra, każdego dnia się nią opiekuje. Postacie jakie występują tutaj to między innymi: Zolinka Okrąglinka, Bromley Polina Okrąglinka, Kevin Percy, Gaylord Dziadek, Gizmo Giz , Psot, Kizia i Mizio. Jak również rodzina Kanciakowie jak: Billy, Binky, Baxte, Ponita i Kostka.


Angelo Rządzi dla dzieci

Ocena gry

Czekają na Was w tej grze 3 różnego rodzaju mini gierki. Wdo wybrania mamy puzzle, matematykę oraz grę niespodziankę. Po wyborze jednej z nich mamy pokazaną instrukcję i przystępujemy do grania.


Ubierz postać Disneya z bajki

Ocena gry

Jesteśmy w pięknym podwodnym świecie gdzie czeka na nas znana rybka z bajki. Obok niej pod ikonkami znajdują się ubieranki i inne dodatki w które to postać naszą będziemy ubierali. Zachęcamy Was do wspaniałej zabawy.


Pocahontas New World

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju ubieranka z postacią z bajki tej wspaniałej księżniczki. Do wyboru mamy bardzo dużo różnego rodzaju ubrań jak i też dodatków w które będziemy ubierać naszą wspaniała bohaterkę.Pluszaki dla dzieci

Ocena gry

Teraz masz samemu możliwość stworzenia swojego własnego pluszaka. Pluszak jest praktycznie gotowy jedna,my mamy możliwość odmiany jego wyglądu dzięki różnych fajnych rzeczy jakie znajdziecie w tej gierce. Posługujemy się tutaj myszką.


Malowanka z misiami

Ocena gry

Cała rodzinka misiów czeka aby ktoś z Was nadał im jakieś ciekawe kolory. Do pomalowania na obrazku mamy mamę misia, tatę misia oraz ich dzieci. Myszką wybieramy określone kolory i to nimi malujemy ten obrazek.


Ubieranka troskliwe misie

Ocena gry

Do ubrania w tek gierce ubierance będziemy mieli fajnego misia. Są to tak zwane troskliwe misie, którymi będziemy się opiekowali. Na początku musimy postawić na ubieranie tego misia dookoła którego jest wiele różnych ubranek w różnych kolorach.


Zabawy z pianiniem

Ocena gry

Czeka na Ciebie tutaj fajna i luźna zabawa z pianinem czy też fortepianem w roli głównej. Przy użyciu myszki będziemy klikać na różne klawisze od pianina, które będą natomiast wydawać określony dźwięk, fajna zabawa z muzyką już czeka.


Cienie z Kubusiem

Ocena gry

Kolejna gra w naszym serwisie która związana jest z rozpoznawaniem cieni na obrazkach. Obok mamy różne postacie z bajki Disneya i to właśnie dla nich będziemy poszukiwali cieniów. Dokonujemy tego przy użyciu myszki.


Ociskanie formy

Ocena gry

Fajna zabawa dla dzieci trzylatków w której to będziemy bawić się z ciastem. Czekają już na nas różne foremki, które będziemy musieli odciskać. Czym dalej tm więcej foremek musimy na cieście odcisnąć. Gramy myszką obracamy elementy przy pomocy Z i X.


Gra budka z lodami

Ocena gry

Niby zwykła gierka a będzie nas uczyła zapamiętywania. W sam raz dla 3 latka gra. Dzieci będą do naszej budki przychodzić i zamawiać. My musimy zapamiętać odpowiednie kolory i przygotować loda jaki został zamówiony.


Kolorowaka lulek tv

Ocena gry

Kolejna gierka od lulka tym razem zajmujemy się kolorowaniem obrazków. Znajdziemy na nich do pokolorowania między innymi zwierzątka. Na dole mamy kredki na które klikamy myszką aby móc wybrać określony kolor do malowania.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 3 latka
 • Kolorowaka lulek tv

  Kolorowaka lulek tv

  Oglądana: 42001 ocena: 0.00

 • Gra gotowanie lulek tv

  Gra gotowanie lulek tv

  Oglądana: 33444 ocena: 0.00

 • Ubieranka troskliwe misie

  Ubieranka troskliwe misie

  Oglądana: 26640 ocena: 0.00

 • Gra budka z lodami

  Gra budka z lodami

  Oglądana: 25372 ocena: 0.00

 • Cienie z Kubusiem

  Cienie z Kubusiem

  Oglądana: 22029 ocena: 0.00

 • Pluszaki dla dzieci

  Pluszaki dla dzieci

  Oglądana: 21272 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie