Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Gra burzenie mostu

8 plansz udało mi się pokonać ale daje było bardzo trudno i poległem.

2015-10-08 19:58:53
Lodowa droga

Driftowanie to jest właśnie to czym się zajmuje na co dzień.

2015-10-08 19:58:38
Figurki w cieście

Fajna i ciekawa gierka moja córka ją uwielbia.

2015-10-08 19:58:21
Gra o złocie

Nie jest łatwo łapać takiego złota sam się o tym przekonałem.

2015-10-08 19:58:05
Gra w poszukiwanie złota

Czasami lubię poszukać Sobie złota, a Wy lubicie?

2015-10-08 19:57:40
Żołnierz

lol ale beka

2015-10-05 20:42:23

Edukacyjne darmowe gry online Dla 3 latka 13 gier

Ubierz postać Disneya z bajki

Ocena gry

Jesteśmy w pięknym podwodnym świecie gdzie czeka na nas znana rybka z bajki. Obok niej pod ikonkami znajdują się ubieranki i inne dodatki w które to postać naszą będziemy ubierali. Zachęcamy Was do wspaniałej zabawy.


Pocahontas New World

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju ubieranka z postacią z bajki tej wspaniałej księżniczki. Do wyboru mamy bardzo dużo różnego rodzaju ubrań jak i też dodatków w które będziemy ubierać naszą wspaniała bohaterkę.


Pluszaki dla dzieci

Ocena gry

Teraz masz samemu możliwość stworzenia swojego własnego pluszaka. Pluszak jest praktycznie gotowy jedna,my mamy możliwość odmiany jego wyglądu dzięki różnych fajnych rzeczy jakie znajdziecie w tej gierce. Posługujemy się tutaj myszką.


Malowanka z misiami

Ocena gry

Cała rodzinka misiów czeka aby ktoś z Was nadał im jakieś ciekawe kolory. Do pomalowania na obrazku mamy mamę misia, tatę misia oraz ich dzieci. Myszką wybieramy określone kolory i to nimi malujemy ten obrazek.Ubieranka troskliwe misie

Ocena gry

Do ubrania w tek gierce ubierance będziemy mieli fajnego misia. Są to tak zwane troskliwe misie, którymi będziemy się opiekowali. Na początku musimy postawić na ubieranie tego misia dookoła którego jest wiele różnych ubranek w różnych kolorach.


Zabawy z pianiniem

Ocena gry

Czeka na Ciebie tutaj fajna i luźna zabawa z pianinem czy też fortepianem w roli głównej. Przy użyciu myszki będziemy klikać na różne klawisze od pianina, które będą natomiast wydawać określony dźwięk, fajna zabawa z muzyką już czeka.


Cienie z Kubusiem

Ocena gry

Kolejna gra w naszym serwisie która związana jest z rozpoznawaniem cieni na obrazkach. Obok mamy różne postacie z bajki Disneya i to właśnie dla nich będziemy poszukiwali cieniów. Dokonujemy tego przy użyciu myszki.


Ociskanie formy

Ocena gry

Fajna zabawa dla dzieci trzylatków w której to będziemy bawić się z ciastem. Czekają już na nas różne foremki, które będziemy musieli odciskać. Czym dalej tm więcej foremek musimy na cieście odcisnąć. Gramy myszką obracamy elementy przy pomocy Z i X.


Gra budka z lodami

Ocena gry

Niby zwykła gierka a będzie nas uczyła zapamiętywania. W sam raz dla 3 latka gra. Dzieci będą do naszej budki przychodzić i zamawiać. My musimy zapamiętać odpowiednie kolory i przygotować loda jaki został zamówiony.


Kolorowaka lulek tv

Ocena gry

Kolejna gierka od lulka tym razem zajmujemy się kolorowaniem obrazków. Znajdziemy na nich do pokolorowania między innymi zwierzątka. Na dole mamy kredki na które klikamy myszką aby móc wybrać określony kolor do malowania.


Gra gotowanie lulek tv

Ocena gry

Zagramy w fajną polską grę od lulek.tv. Gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci i dostępna w wersji online. Gra w języku polskim z dokładną instrukcją do grania. Sterujemy i posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Twoje ciastko

Ocena gry

Wspaniała i prosta gierka gdzie będziemy bawić się w kuchni na przygotowaniu ciasteczek Twoich marzeń. Mamy możliwość wyboru kształtu takiego ciastka jak i też rożnych innych dodatków, której pojawią się już w kolejnych etapach gierki. Gramy oczywiście myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 3 latka
 • Kolorowaka lulek tv

  Kolorowaka lulek tv

  Oglądana: 33010 ocena: 0.00

 • Gra gotowanie lulek tv

  Gra gotowanie lulek tv

  Oglądana: 28015 ocena: 0.00

 • Ubieranka troskliwe misie

  Ubieranka troskliwe misie

  Oglądana: 22619 ocena: 0.00

 • Gra budka z lodami

  Gra budka z lodami

  Oglądana: 21961 ocena: 0.00

 • Cienie z Kubusiem

  Cienie z Kubusiem

  Oglądana: 19219 ocena: 0.00

 • Malowanka z misiami

  Malowanka z misiami

  Oglądana: 17611 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie