Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry online Dla 4 latka 19 gier

Pszczółka Maja z bajki dla dzieci

Ocena gry

mamy ponad 20 różnych plansz w których musimy dolecieć do ulu z nektarem. To jest nasze zadanie. Gdy pokonamy te wszystkie plansze czekają na nas rundy bonusowe. Steruj strzałkami nie doprowadz do kolizji z otoczeniem.


Pinocchio Puppet Theater

Ocena gry

Nasza postać z bajki postanowiła występować w teatrze. Jest to pierwszy dzień pracy jaki na niego czeka. Pomóż mu w nim i pokaż jak się tańczy. Klikamy na określone części ciała Pinokia, a on wtedy nimi zaczyna tańczyć.


Pomaluj misia

Ocena gry

Kolejny obrazek dla dzieci do pokolorowania. Malujemy go myszką, nie jest to skomplikowana kolorowanka, dlatego też polecamy ją nawet dla najmłodszych graczy. Kilka kolorów i kilka elementów będziecie kolorowanki za darmo.


Malowanka Yogi i Boo Boo

Ocena gry

Znajdziemy tutaj wspaniałe obrazki do kolorowania z bajki Hanna-Barbera dla wszystkich dzieci młodszych jak i też starszych. Zachęcamy do wspaniałej zabawy na naszej stronie grajnik.pl z darmowymi gierkami.Chwytanie dla dzieci

Ocena gry

Gra z chwytaniem z bajki o Kubusiu Puchatku w której to wcielamy się w bohatera królika, który wybiera się na swoje pole gdzie będzie zajmował się chwytaniem wyskakujących marchewek. Postaraj się złapać ich jak największą ilość z pomocą myszki, zobacz i sprawdź się jaki masz refleks w tej gierce online.


Muppety z Ulicy Sezamkowej

Ocena gry

Poznamy postać Elmo w grze po lewej stronie u góry możemy zobaczyć jak tańczy po prawej natomiast znajdziemy ubrania dla naszej postaci. Jest ich dość dużo dlatego będziecie mieli w czym wybierać.


Jazda pociągiem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze od lego dla pociągu musimy zrobić drogę aby mógł się po niej poruszać i dojechać do celu. Jeżeli już ułożysz drogę masz możliwość kliknięcia na ikonę strzałki aby móc wprawić pociąg w ruch i zobaczyć czy przejedzie całą trasę w gierce


Gra Betoniarka dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość ułożenia puzzli z betoniarką z bajki Bob Budowniczy. Puzzle nie są za bardzo skomplikowane dlatego każdy z Was z pewnością Sobie z nimi poradzi. Do układania wykorzystujemy myszkę.


Pluszaki dla dzieci

Ocena gry

Teraz masz samemu możliwość stworzenia swojego własnego pluszaka. Pluszak jest praktycznie gotowy jedna,my mamy możliwość odmiany jego wyglądu dzięki różnych fajnych rzeczy jakie znajdziecie w tej gierce. Posługujemy się tutaj myszką.


Poznajemy cyferki

Ocena gry

W tej grze poprzez zabawę z drużyną będziemy mieli okazję poznawania cyferek. Różne cyferki pojawią się nam na ekranie tej gierki w chmurce a my musimy je odszukać na dole w ikonkach i kliknąć na właściwe cyferki, które nam się pokazały w tej chmurce.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 4 latka
 • Jazda pociągiem dla dzieci

  Jazda pociągiem dla dzieci

  Oglądana: 23227 ocena: 0.00

 • Wesołe gotowanie

  Wesołe gotowanie

  Oglądana: 17327 ocena: 10.00

 • Łapanie jabłek z Mikim

  Łapanie jabłek z Mikim

  Oglądana: 17133 ocena: 0.00

 • Pluszaki dla dzieci

  Pluszaki dla dzieci

  Oglądana: 17100 ocena: 0.00

 • Poznajemy cyferki

  Poznajemy cyferki

  Oglądana: 13473 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie