Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry online Dla 5 latka 21 gier

PSzczółki i miód

Ocena gry

Kolejna gra z hodowaniem pszczół. Tym razem czeka na nas mała pszczółka z wiaderkiem do którego będziemy ładować nektar z kwiatków, które znajdują się na łące. Latamy i sterujemy naszą pszczółką z pomocą myszki, gdy napełnimy wiaderko w miodek udajemy się do ula.


Noddy z bajki

Ocena gry

Czeka na nas postać tego wspaniałego chłopczyka wraz z którym oraz jego przyjaciółmi będziemy starali się układać przygotowaną układankę. Klikamy na czerwone przyciski aby pojawiały nam się kolejne elementy układanki.


Gra na myślenie dla dzieci

Ocena gry

Zobacz fajną gierkę dla dzieci na myślenie gdzie będziemy odkrywali obrazki. Musimy zapamiętać gdzie są i trafić na dwie takie same obrazki, wykorzystujemy to z pomocą myszki. Zachęcamy do zabawy raz z postaciami Disneyem.


Krzyżówka Diddl dla dzieci

Ocena gry

Gra po polsku dla graczy którzy lubią postać Diddl. Tym razem mamy krzyżówkę do rozwiązania oczywiście w polskiej wersji językowej. Klikamy na cyferki i wtedy mamy pokazane hasło do rozwiązania jak i też literki znajdujące się obok niej.Gra rysowanie ołówkiem dla dzieci

Ocena gry

Zasady są tutaj bardzo proste kulek musimy doprowadzić do celu. Jedynie co posiadamy to ołówek, którym rysujemy linie mające skierować naszą kulkę do celu, którym jest dziura.


Ubieranka Yogi Bear

Ocena gry

Będziemy tutaj mieli do ubrania postać z bajki. Nie będzie to jednak zwykłe ubieranie gdyż ubrania będą całkowicie odjazdowe. Zresztą przekonajcie się o tym sami i włączcie gierkę z tym wspaniałym psotnikiem Misiem.


Sleeping Princess Love Story

Ocena gry

Jest to ubieranka w której będziemy musieli ubrać tą śpiącą księżniczkę, Gdy już ją ubierzemy i wykorzystamy wszelkie elementy aby ją ozdobić trafi do niej książę aby móc ją pocałować.


Gra ze skaczącymi kulkami online

Ocena gry

Czeka na Was duża czerwona kulka którą będziemy skakali i bawili się przy tym doskonale w poszczególnych różnych planszach. Czeka na Was 15 przygód z tą wspaniałą kulką, którą sterujemy wykorzystując strzałki do jej poruszania po planszach.


Gra stacyjkowo dla dzieci online

Ocena gry

Jeżeli lubicie pociagi i lokomotywy to gra stacyjkowo jest w sam raz dla Was, na naszej stronie za darmo możecie w nią zagrać. Będziemy naszym pojazdem przewozić ładunek, musimy to zrobić w umiejętny sposób aby cały i zdrowy dotarł do celu musisz o to zadbać i w odpowiedni sposób go poprowadzić.


Gra czarownica na miotle dla dzieci

Ocena gry

Jest to typowa czarownica na miotle jaką zapewne znacie z różnych bajek czy opowiadań. Tym razem obok niej znajdują się przeróżne ikonki pod którymi zostały ukryte różne ubrania w jakie mamy możliwość ubierania naszej postaci. To wyłącznie Ty decydujesz jak ta postać będzie wyglądać.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dla 5 latka
 • Gra stacyjkowo dla dzieci online

  Gra stacyjkowo dla dzieci online

  Oglądana: 35006 ocena: 0.00

 • Wesołe gotowanie

  Wesołe gotowanie

  Oglądana: 17281 ocena: 10.00

 • Glossy Cupcake

  Glossy Cupcake

  Oglądana: 13259 ocena: 0.00

 • Pływanie rybką

  Pływanie rybką

  Oglądana: 10725 ocena: 0.00

 • Gra ze skaczącymi kulkami online

  Gra ze skaczącymi kulkami online

  Oglądana: 8182 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie