Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Edukacyjne darmowe gry online Dla 5 latka 26 gier

Gra ze skaczącymi kulkami online

Ocena gry

Czeka na Was duża czerwona kulka którą będziemy skakali i bawili się przy tym doskonale w poszczególnych różnych planszach. Czeka na Was 15 przygód z tą wspaniałą kulką, którą sterujemy wykorzystując strzałki do jej poruszania po planszach.


Gra stacyjkowo dla dzieci online

Ocena gry

Jeżeli lubicie pociagi i lokomotywy to gra stacyjkowo jest w sam raz dla Was, na naszej stronie za darmo możecie w nią zagrać. Będziemy naszym pojazdem przewozić ładunek, musimy to zrobić w umiejętny sposób aby cały i zdrowy dotarł do celu musisz o to zadbać i w odpowiedni sposób go poprowadzić.


Gra czarownica na miotle dla dzieci

Ocena gry

Jest to typowa czarownica na miotle jaką zapewne znacie z różnych bajek czy opowiadań. Tym razem obok niej znajdują się przeróżne ikonki pod którymi zostały ukryte różne ubrania w jakie mamy możliwość ubierania naszej postaci. To wyłącznie Ty decydujesz jak ta postać będzie wyglądać.


Pływanie rybką

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do oceanu gdzie będziemy pływać małą rybką, która będzie musiała cały czas coś jeść. Zjeść możemy pokarm jaki też mniejsze napotkane na naszej drodze rybki. Sterowanie odbywa się tutaj strzałkami.



Papierowe statki

Ocena gry

W grze będzie na obrazku dwóch chłopców. zadaniem ich będzie dmuchanie w statek z papieru dzięki czemu tym statkiem będą mieli możliwość sterowania. Postaraj się aby nie wpadł on na żadne kamienie i cało i zdrowo dopłynął do celu. Zależy to wyłącznie od Ciebie, posługujemy się myszką.


Glossy Cupcake

Ocena gry

Stwórz własnego Cupcake, wszytsko czego będziecie potrzebowali jest już gotowe. Waszym zadaniem będzie nadanie smakołykowi ciekawych kolorów jak i też wybraniu różnych posypek czy też innych dodatków znajdujących się w grze online.


Wyprawa na safari

Ocena gry

Wybieramy się na safari w rolę fotografa, którego zdaniem będzie zrobić jak najlepsze zdjęcia zwierząt. Zadanie będzie o tyle utrudnione, że zdjęcia które będziemy wykonywali robimy w ruchu. Zdjęcia robimy przy pomocy myszki.


Ukadanie puzzli

Ocena gry

Dla osób które lubią od czasu do czasu trochę pogłówkować mamy puzzle z postaciami z bajek. Aby je układać potrzebujesz myszkę przy pomocy której klikamy na czerwony przycisk i nim okrywamy nowe elementy puzzli do układania.


Proste róznice

Ocena gry

Gra obrazki do pary dla dzieci w której mamy dwa obrazki różniące się kilkoma małymi szczegółami. Waszym zadaniem będzie właśnie odszukanie tych szczegółów którymi to różnią się obrazki. Jeżeli nie możecie niektórych odszukać poproście mamę albo starsze rodzeństwo do pomocy.


Przygotuj danie

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przygotowaniem wspaniałego dania. Wszelkie produkty z których to danie będziemy przygotowywać już na nas czeka. Należy tylko postępować zgodnie z instrukcją aby było to możliwe. Gramy strzałkami.


Przestawianie gwiazdek

Ocena gry

Wraz z dziewczynką będziemy tutaj przestawiać gwiazdki. Jeżeli macie jakieś trudności z gierką to poproście mamę do pomocy, Gwiazdki musimy umieścić w określonych miejscach wskazanych w gierce przy pomocy kontur gwiazdki.


Gra wyszywanka

Ocena gry

Zagramy w ciekawą gierkę w szczególności skierowaną dla dziewczyn gdzie będziemy mieli opcję zabawy poprzez wyszywanie różnych elementów wskazanych w grze online. Przy pomocy myszki bawimy się właśnie w te wyszywanie.


Popularne gry

 • Dla 5 latka
 • Gra stacyjkowo dla dzieci online

  Gra stacyjkowo dla dzieci online

  Oglądana: 64225 ocena: 0.00

 • Wesołe gotowanie

  Wesołe gotowanie

  Oglądana: 22596 ocena: 10.00

 • Glossy Cupcake

  Glossy Cupcake

  Oglądana: 17679 ocena: 0.00

 • Pływanie rybką

  Pływanie rybką

  Oglądana: 13555 ocena: 0.00

 • PSzczółki i miód

  PSzczółki i miód

  Oglądana: 12769 ocena: 0.00

 • Gra ze skaczącymi kulkami online

  Gra ze skaczącymi kulkami online

  Oglądana: 12173 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie