Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry online Dla 5 latka 21 gier

Pływanie rybką

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do oceanu gdzie będziemy pływać małą rybką, która będzie musiała cały czas coś jeść. Zjeść możemy pokarm jaki też mniejsze napotkane na naszej drodze rybki. Sterowanie odbywa się tutaj strzałkami.


Papierowe statki

Ocena gry

W grze będzie na obrazku dwóch chłopców. zadaniem ich będzie dmuchanie w statek z papieru dzięki czemu tym statkiem będą mieli możliwość sterowania. Postaraj się aby nie wpadł on na żadne kamienie i cało i zdrowo dopłynął do celu. Zależy to wyłącznie od Ciebie, posługujemy się myszką.


Glossy Cupcake

Ocena gry

Stwórz własnego Cupcake, wszytsko czego będziecie potrzebowali jest już gotowe. Waszym zadaniem będzie nadanie smakołykowi ciekawych kolorów jak i też wybraniu różnych posypek czy też innych dodatków znajdujących się w grze online.


Wyprawa na safari

Ocena gry

Wybieramy się na safari w rolę fotografa, którego zdaniem będzie zrobić jak najlepsze zdjęcia zwierząt. Zadanie będzie o tyle utrudnione, że zdjęcia które będziemy wykonywali robimy w ruchu. Zdjęcia robimy przy pomocy myszki.Ukadanie puzzli

Ocena gry

Dla osób które lubią od czasu do czasu trochę pogłówkować mamy puzzle z postaciami z bajek. Aby je układać potrzebujesz myszkę przy pomocy której klikamy na czerwony przycisk i nim okrywamy nowe elementy puzzli do układania.


Proste róznice

Ocena gry

Gra obrazki do pary dla dzieci w której mamy dwa obrazki różniące się kilkoma małymi szczegółami. Waszym zadaniem będzie właśnie odszukanie tych szczegółów którymi to różnią się obrazki. Jeżeli nie możecie niektórych odszukać poproście mamę albo starsze rodzeństwo do pomocy.


Przygotuj danie

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się przygotowaniem wspaniałego dania. Wszelkie produkty z których to danie będziemy przygotowywać już na nas czeka. Należy tylko postępować zgodnie z instrukcją aby było to możliwe. Gramy strzałkami.


Przestawianie gwiazdek

Ocena gry

Wraz z dziewczynką będziemy tutaj przestawiać gwiazdki. Jeżeli macie jakieś trudności z gierką to poproście mamę do pomocy, Gwiazdki musimy umieścić w określonych miejscach wskazanych w gierce przy pomocy kontur gwiazdki.


Gra wyszywanka

Ocena gry

Zagramy w ciekawą gierkę w szczególności skierowaną dla dziewczyn gdzie będziemy mieli opcję zabawy poprzez wyszywanie różnych elementów wskazanych w grze online. Przy pomocy myszki bawimy się właśnie w te wyszywanie.


Gra dla 5 latka

Ocena gry

Jest to prosta gra w której każdy mając myszkę może udekorować swój własny domek jak i też to co znajduje się przed domkiem. Może to być wspaniały park oraz inne różne ciekawe rzeczy do dekoracji. Więcej informacji w grze.


Popularne gry

 • Dla 5 latka
 • Gra stacyjkowo dla dzieci online

  Gra stacyjkowo dla dzieci online

  Oglądana: 35010 ocena: 0.00

 • Wesołe gotowanie

  Wesołe gotowanie

  Oglądana: 17281 ocena: 10.00

 • Glossy Cupcake

  Glossy Cupcake

  Oglądana: 13262 ocena: 0.00

 • Pływanie rybką

  Pływanie rybką

  Oglądana: 10725 ocena: 0.00

 • Gra ze skaczącymi kulkami online

  Gra ze skaczącymi kulkami online

  Oglądana: 8182 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie