Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Edukacyjne darmowe gry online Dla 6 latka 25 gier

Charlie i lola dla najmłodszych łapanie motyli w siatkę

Ocena gry

Serial ten emitowany jest na kanale CBeebies. Przeznaczony dla dzieci w wieku 4,5 i 6 lat. W tej grze będziemy łapali motylki skacząc po chmurkach. Poruszamy się strzałkami, łapiemy natomiast motyle skacząc w siatkę po chmurach. Sterowanie to strzałki i spacja.


Brenda i pan whiskers latająca przygoda

Ocena gry

Nowe gry na naszym serwisie niemal każdego dnia tym razem poznamy bohaterów z tej kreskówki znanej na całym świecie. Będziemy wystrzeliwać go z trampoliny i opadając zbiera różnego rodzaju punkty znajdujące się na jego drodze. Wspaniałej zabawy czas zacząć.


Szukanie przedmiotów z koralina

Ocena gry

Fajna muzyka w gierce będzie na pewno Wam sprzyjać podczas szukania przedmiotów jakie ukryły się na obrazku. Zobacz czy je odszukasz. Jeżeli nie dajesz rady poproś kogoś do pomocy w dwie osoby na pewno będzie dużo łatwiej je szukać i wskazać myszką.


Ciekawski George kolorowanka

Ocena gry

Kolorowanka w wersji online dla wszystkich maluchów którzy lubią malować obrazki. Kilka obrazków na Was czeka w tej grze. Myszką wybieramy dany kolor i nim klikamy na fragment kolorowanki aby go pomalować. Efekt będzie bardzo fajny.Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

Ocena gry

Ciekawa gra dla dziewczynek i dzieci w której to będziemy zajmowali się kąpaniem postaci z bajki dla dzieci. Będziemy mieli wiele wskazówek, które to będą bardzo pomocne podczas grania właśnie w tą gierkę.


Kinder Joy

Ocena gry

Tym razem będziemy postacią skakać po jajkach niespodziankach. Postać znajduje się na samym dole trzymamy myszkę aby wyskoczyć do góry. Musimy to zrobić tak aby wylądować na połówce jajka niespodzianki. Gdy skoczymy na pierwsze jajko, musimy skoczyć potem na drugie itd.


Odbijanie kulek online

Ocena gry

Wybieramy się po raz kolejny na plaże na której została przygotowana gra w specjalną siatkę gdzie zagrają kraby. Ruszaj się strzałkami i podbijaj piłkę z pomocą Spacji. Zdobywaj punkty i wygrywaj mecz.


Ubieranka Yogi Bear

Ocena gry

Będziemy tutaj mieli do ubrania postać z bajki. Nie będzie to jednak zwykłe ubieranie gdyż ubrania będą całkowicie odjazdowe. Zresztą przekonajcie się o tym sami i włączcie gierkę z tym wspaniałym psotnikiem Misiem.


Sue Dog Beauty Salon

Ocena gry

Jest to specjalny salon spa do którego przychodzą wszystkie czworonogi z okolicy. Psy uwielbiają Sue jak się nimi zajmuje i o nich dba. Jednak ma tak dużo klientów, że Ty musisz jej pomóc w jej obowiązkach.


Muppety z Ulicy Sezamkowej

Ocena gry

Poznamy postać Elmo w grze po lewej stronie u góry możemy zobaczyć jak tańczy po prawej natomiast znajdziemy ubrania dla naszej postaci. Jest ich dość dużo dlatego będziecie mieli w czym wybierać.


Rzucanie śnieżkami

Ocena gry

Rzucać będziemy się śnieżkami w tej grze. Przed rozpoczęciem gierki mamy do wyboru kilka rzeczy. Sami ustalamy liczbę przeciwników jak i też poziom trudności tej gierki online oraz kolor naszego gracza. Gramy W,A,S,D i myszka.


Gra na myślenie

Ocena gry

W tej grze będziemy się bawić w szkole. Jednak musimy trochę pomyśleć gdyż jest to właśnie gra na myślenie dla dzieci, chłopców i dziewczyn. Przychodzę pewne osoby, które potrzebują danych przedmiotów my musimy je odszukać w naszych półkach i na przyszłość zapamiętać. Gramy strzałkami i Spacją do otwierania półek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dla 6 latka
 • Glossy Cupcake

  Glossy Cupcake

  Oglądana: 18040 ocena: 0.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 14059 ocena: 0.00

 • Pływanie rybką

  Pływanie rybką

  Oglądana: 13732 ocena: 0.00

 • Gra picie na czas

  Gra picie na czas

  Oglądana: 11537 ocena: 0.00

 • Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

  Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

  Oglądana: 11255 ocena: 0.00

 • Muppety z Ulicy Sezamkowej

  Muppety z Ulicy Sezamkowej

  Oglądana: 10215 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie