Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Żołnierz

lol ale beka

2015-10-05 20:42:23
Domek dla świniki Peppy

fajne

2015-10-05 20:31:46
Bubbles Shooter

To jest chyba klasyka tych gier gdzie strzelamy z łuku do bąbelków. I o to chodzi właśnie.

2015-10-02 08:41:29
Gold Miner Vegas

Gierki w których mam możliwość wydobywania złota to jest to.

2015-10-02 08:41:05
Daimentowa przygoda

Układanie diamentów to wspaniała zabawa mi się podoba mega.

2015-10-02 08:40:52
Labirynt Strachu

Widzę, że jest to nowa gierka u Was bardzo fajnie, że ją dodaliście.

2015-10-02 08:40:37

Edukacyjne darmowe gry online Dla 6 latka 21 gier

Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

Ocena gry

Ciekawa gra dla dziewczynek i dzieci w której to będziemy zajmowali się kąpaniem postaci z bajki dla dzieci. Będziemy mieli wiele wskazówek, które to będą bardzo pomocne podczas grania właśnie w tą gierkę.


Kinder Joy

Ocena gry

Tym razem będziemy postacią skakać po jajkach niespodziankach. Postać znajduje się na samym dole trzymamy myszkę aby wyskoczyć do góry. Musimy to zrobić tak aby wylądować na połówce jajka niespodzianki. Gdy skoczymy na pierwsze jajko, musimy skoczyć potem na drugie itd.


Odbijanie kulek online

Ocena gry

Wybieramy się po raz kolejny na plaże na której została przygotowana gra w specjalną siatkę gdzie zagrają kraby. Ruszaj się strzałkami i podbijaj piłkę z pomocą Spacji. Zdobywaj punkty i wygrywaj mecz.


Ubieranka Yogi Bear

Ocena gry

Będziemy tutaj mieli do ubrania postać z bajki. Nie będzie to jednak zwykłe ubieranie gdyż ubrania będą całkowicie odjazdowe. Zresztą przekonajcie się o tym sami i włączcie gierkę z tym wspaniałym psotnikiem Misiem.Sue Dog Beauty Salon

Ocena gry

Jest to specjalny salon spa do którego przychodzą wszystkie czworonogi z okolicy. Psy uwielbiają Sue jak się nimi zajmuje i o nich dba. Jednak ma tak dużo klientów, że Ty musisz jej pomóc w jej obowiązkach.


Muppety z Ulicy Sezamkowej

Ocena gry

Poznamy postać Elmo w grze po lewej stronie u góry możemy zobaczyć jak tańczy po prawej natomiast znajdziemy ubrania dla naszej postaci. Jest ich dość dużo dlatego będziecie mieli w czym wybierać.


Rzucanie śnieżkami

Ocena gry

Rzucać będziemy się śnieżkami w tej grze. Przed rozpoczęciem gierki mamy do wyboru kilka rzeczy. Sami ustalamy liczbę przeciwników jak i też poziom trudności tej gierki online oraz kolor naszego gracza. Gramy W,A,S,D i myszka.


Gra na myślenie

Ocena gry

W tej grze będziemy się bawić w szkole. Jednak musimy trochę pomyśleć gdyż jest to właśnie gra na myślenie dla dzieci, chłopców i dziewczyn. Przychodzę pewne osoby, które potrzebują danych przedmiotów my musimy je odszukać w naszych półkach i na przyszłość zapamiętać. Gramy strzałkami i Spacją do otwierania półek.


Gra malowanie motylka

Ocena gry

W tej grze przy użyciu myszki będziemy mieli możliwość pomalowania znajdującego się na obrazku motylka. Do tego używamy zgromadzonych kolorów w grze, to właśnie nimi będziemy malowali motylka.


Pływanie rybką

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do oceanu gdzie będziemy pływać małą rybką, która będzie musiała cały czas coś jeść. Zjeść możemy pokarm jaki też mniejsze napotkane na naszej drodze rybki. Sterowanie odbywa się tutaj strzałkami.


Gra picie na czas

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania w tą gierkę na 2 osoby. W grze będziemy mieli za zadanie wypicia soku szybciej niż zrobi to nasz przeciwnik. Gramy naciskając na zmianę przyciski. Gracz 1: J i L, gracz 2 natomiast: A i D.


Mały pingwinek

Ocena gry

Wybierzemy się na jeden z kontynentów na którym cały czas panuje zima. Spotkamy na naszej drodze małego pingwinka, którego będziemy ubierać w stroje przygotowane w ubierance. Dokonujemy tego przy użyciu myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

  • Dla 6 latka
  • Glossy Cupcake

    Glossy Cupcake

    Oglądana: 13630 ocena: 0.00

  • Pływanie rybką

    Pływanie rybką

    Oglądana: 11037 ocena: 0.00

  • Gra na myślenie

    Gra na myślenie

    Oglądana: 9351 ocena: 0.00

  • Gra picie na czas

    Gra picie na czas

    Oglądana: 8111 ocena: 0.00

  • Muppety z Ulicy Sezamkowej

    Muppety z Ulicy Sezamkowej

    Oglądana: 7887 ocena: 0.00

  • Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

    Elsa Kraina Lodu dla dziewczyn

    Oglądana: 7357 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie