Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla Chłopców 305 gier

Transformers: zemsta upadłych online

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w rolę jednego z bohaterow Transformers. Z dolnego paska wybierz pojazd, którego będziesz używać, następnie poruszaj się po planszy zdobywając jak największą ilość punktów. Powodzenia!


Łamigłówka z Transformers

Ocena gry

Jeżeli lubisz łamigłowki, a zwłaszcza puzzle, to musisz koniecznie sprawdzić tę grę! Twoim zadaniem jest ułożenie określonego obrazka. Aby to zrobić musisz przekładać odpowiednie kwadraty w taki sposób, aby całość dała Wam obrazek przedstawiający postaci z Tranformersów.


Polowanie na Deceptikony gra online Transformers

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała opcja na umilenie nam czasu. Dla wszystkich fanów tego gatunku, to jedna z lepszych rozrywek. Dokładniejsze instrukcje uzyskasz poruszając się po planszach. Sterowanie za pomocą strzałek, spacją zamieniasz się w automat, tak aby ludzie nas nie rozpoznali. Powodzenia!


Gra przygodowa z Transformers

Ocena gry

Przeżyj niesamowitą przygodę wraz z bohaterami Transformers. Poruszaj się po planszach zbierając napotkane na swojej drodze monety i literki. Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!Transformers: misja na pustyni

Ocena gry

Gra Transformers jest niezwykle ciekawa i sprawia dużo frajdy, dlatego już teraz przenieś się w jej świat i zagraj razem z nami! Misja rozpoczyna się na pustyni, Twoim zadaniem jest przewożenie ładunku. Musisz dotrzeć z nim do celu jak najszybciej. uważaj, abyś po drodze nie poniósł żadnych strat!


Przygoda z Naruto

Ocena gry

Przeżyj kolejną przygodę wraz z Naruto. Nie zdradzimy Ci teraz szczegółów tej gry, po prostu włącz ją i sprawdź, jakie niespodzianki na Ciebie czekają! Sterowanie: strzałki i spacja.


Śnieżna przygoda z Naruto

Ocena gry

Tym razem przed Naruto stanęła szansa na śnieżną przygodę. wciel się w postać bohatera i przeżyj ją razem z nim. Twoim zadaniem jest trafienie śnieżką w przeciwnika. Zobacz, czy potrafisz to zrobić. postaraj się zdobyć jak największą ilość punktów!


Naruto: ubieranka online

Ocena gry

W tej grze możesz uruchomić swoją wyobraźnię i zmienić zwykły strój Naruto w coś bardziej wymyślnego. Zmień jego klasyczny kombinezon i wyczaruj inną stylizację.


Niebezpieczna przygoda Naruto Shippuuden online

Ocena gry

Przed Tobą niebezpieczna przygoda, do której staniesz wraz z Naruto Shippuuden. Musisz unikac spadających noży, tylko w ten sposób przetrwasz i uda Ci się zdobyć jak największą ilość punktów. Daj z siebie wszystko!


Konstruowanie postaci Naruto

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe wyzwanie. Ta gra jest super zabawą dla wszystkich fanów Naruto. Jeżeli chcesz stworzyć swoją postać Naruto, to nie możesz przejść obok niej obojętnie. Użyj poszczególnych elementów dostępnych podczas gry i wymyśl własną postać.


MotoCross w górach

Ocena gry

W tej grze czekają Cię niezapomniane emocje! Zostajesz zrzucony z samolotu na śnieżny stok! Musisz pokonać określoną trasę, dotrzeć do celu i zdobyć jak najwiecej punktów! Sterowanie strzałkami.


Mini Monster Truck

Ocena gry

Ta gra, to wersja dla wszystkich dzieci, które chcą spróbować swoich sił w Monster Truck. Przed Tobą przygoda na pustyni. Do boju! Pokaż, że ta gra jest właśnie dla Ciebie!


Popularne gry

 • Dla Chłopców
 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 7249 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 6885 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 6383 ocena: 3.00

 • Podryw na basenie

  Podryw na basenie

  Oglądana: 6229 ocena: 10.00

 • Storm Ops

  Storm Ops

  Oglądana: 4452 ocena: 0.00

 • Gra z listonoszem online

  Gra z listonoszem online

  Oglądana: 3848 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie