Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 447 gier

Gra z dzidziusiami online

Ocena gry

W tej grze niemal przez cały czas będziemy zajmować się dzidziusiami. Do naszych zdań będzie należało między innymi zabawa z nimi jak i też ich karmienie, kąpanie i przewijanie. Znajdą się także inne mniejsze czynności jakie należy wykonać.


Father caring

Ocena gry

Zwykle w rolę osób które zajmują się dziećmi wcielają się mamy tym razem mamy jeden z nielicznych wyjątków gdzie opiekunek jest tata. Ma on do upilnowania i nakarmienia kilka dzieci. Pomóż mu w tym niezwykle trudnym zadaniu.


Baby Princess Royal Care

Ocena gry

Kolejna gra dla najmłodszych dziewczynek gdzie wcielamy się w role opiekuna który zajmuje się dziećmi w szczególności tymi młodszymi. W chmurkach dostajemy informacje co dziecko potrzebuje lub co też mu dolega i musimy dość szybko w takiej sytuacji zareagować.


Niemowlaki opieka dla dziewczyn

Ocena gry

W tej gierce będziemy się opiekować niemowlakami. Czeka na nas spora ilość mniejszych i większych zadań z tym związanych. Wybieramy do opieki dziewczynkę lub chłopaka, będziemy ich kąpać, karmić bawić się z nimi jak i też dbać o ich higienę.Książe i księżniczka całowanie

Ocena gry

Jest to gra która pochodzi z 2 serii tej wspaniałej bajki o księżniczce. Tym razem będziemy się całowali. uważaj na osoby, które będą chciały Was na tym nakryć nie dawaj się aby było to możliwe.


Princess Mulan Makeup

Ocena gry

Naucz się robić perfekcyjny makijaż. Ta księżniczka jednak będzie wymagała całkiem innego stylu. Poznaj ją i wedle jej uznania zrób taki makijaż aby się jej spodobał. Wydawać się by mogło, że to takie trudne ale gdy tylko spróbujesz z pewnością Ci się to uda.


Ubieranka z Mulan

Ocena gry

Czekają na Was różnego rodzaju ubieranki z których wybierzemy najlepsze ubrania dla naszej postaci. Zanim to jednak zrobisz postaraj się aby poznać jej styl dzięki temu ubiór z pewnością będzie perfekcyjny i jej się spodoba.


Labirynt z Mulan

Ocena gry

Gra która pochodzi z bajki Disneya o pewnej cudownej księżniczce o imieniu Mulan. Trafiamy wraz z główną postacią do labiryntu i staramy się w jak najkrótszym czasie przedostać na drugą stronę do napisu finish.


Gra prowadzenie spa salonu

Ocena gry

W końcu udało nam się założyć swój własny salon, który będziemy prowadzili i którym to będziemy zarządzali. To wyłącznie od Nas zależy czy ten pomysł wypali czy też nie i czy będzie na siebie zarabiał. To zależy już tylko od Was samych.


Barbie Spa Rihanna

Ocena gry

Czeka na Nas pielęgnowanie twarzy u znanych postaci. Zobaczcie sami kto Was w grze odwiedzi. Postępujemy wedle krótkiej instrukcji. Gra z pewnością nie stworzy Wam żadnych problemów. Na początku musimy odszukać produkty jakich będziemy potrzebowali. Znajdują się one w okienku u dołu gry.


Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Skakaj ze świnką Peppą

  Skakaj ze świnką Peppą

  Oglądana: 13724 ocena: 0.00

 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 6755 ocena: 0.00

 • Całowanie w szpitalu

  Całowanie w szpitalu

  Oglądana: 5587 ocena: 10.00

 • Fryzjer dla kotów gra online

  Fryzjer dla kotów gra online

  Oglądana: 4108 ocena: 0.00

 • Misja: zepsuć wesele!

  Misja: zepsuć wesele!

  Oglądana: 3467 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie