Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 432 gier

Dzwoneczek i zaginiony skarb

Ocena gry

Nasz postać występuje w filmie o nazwie Zaginiony skarb i musimy ją do niego przygotować. Dlatego też trafia do charakteryzatorni gdzie będzie to możliwe. Pierwszym etapem jest oczyszczanie twarzy dalej będziemy już wykonywać inne czynności, jakie zobaczcie sami.


Makijaż TinkerBell

Ocena gry

Dość realistyczna gra w której to dla tej postaci z bajki będziemy mieli możliwość wykonania makijażu. mamy do wyboru kilka szminek, tusze do oczu jak i też inne dodatki które znajdziecie w lewym rogu gierki.


Makijaż i ubieranka Bella

Ocena gry

Czeka na nas już gotowa dziewczyna która na początku odwiedzi studiu gdzie zostanie przygotowany specjalnie dla niej makijaż jak i też w dalszej części gry zostanie ubrana w ciuchy jakie jej doradzisz.


Całowanka Belli z Bestia

Ocena gry

Jest to gra dla fanów różnego rodzaju całowanek, tym razem spotkamy postacie Disenya. razem ze sobą tańczą do pewnej muzyki, my musimy się całować aby napełnić cały pasek jednak uważamy aby na pocałunkach nikt nas nie nakrył.Dziecko w wannie

Ocena gry

Wcielamy się w rolę opiekunki, której zadaniem wieczorem jest oczywiści kąpiel małego bobasa. Na starcie musimy przygotować wannę. Pierwsza czynność to nalanie do niej wody, gdy już to zrobimy mamy dalsze inne zadania jakie na Was mają twórcy gierki.


Kąpanie niemowlaka

Ocena gry

Małe niemowlę już czeka gotowe do kąpieli, na początku musimy oczywiście nalać wody do wanny, potem kolejna czynność to dodać szamponu i już możemy rozpocząć zabawę. Dalej zobaczcie sami co Was czeka jeżeli zdecydujecie się w grę zagrać.


Ubieranka z papugą dla dzieci

Ocena gry

Jest to gra w której ubieramy dziewczynę. Trzyma ona na rękach papugę. Obok niej znajdziemy wiele ciekawych ubrań w które to naszą postać będziemy przebierali. Prosta gra skierowana do dziewczynek tych młodszych i starszych.


Fashion Studio

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do studia projektowego gdzie będziemy zajmowali się projektowaniem różnego rodzaju ubrań. Zmieniaj przeróżne części garderoby jak sukienki, bluzki, spodnie, rękawy, przepaski i inne dodatki, wybieraj kolory myszką i kompletuj całą stylizację w grze.


Wampirzyca

Ocena gry

Jest to kolejna gra tylko dla dziewczyn. Tym razem trzeba ubrać piękna wampirzycę. Atrybuty do tego potrzebne znajdują się koło naszej modelki. Sterowanie za pomocą myszki


Księżniczka

Ocena gry

Ubierz księżniczkę która znajduje się na obrazku. Atrybuty do ubierania znajdują się koło księżniczki. Sterowanie za pomocą myszki


Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Skakaj ze świnką Peppą

  Skakaj ze świnką Peppą

  Oglądana: 9736 ocena: 0.00

 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 5956 ocena: 0.00

 • Całowanie w szpitalu

  Całowanie w szpitalu

  Oglądana: 4993 ocena: 10.00

 • Fryzjer dla kotów gra online

  Fryzjer dla kotów gra online

  Oglądana: 3495 ocena: 0.00

 • Misja: zepsuć wesele!

  Misja: zepsuć wesele!

  Oglądana: 3175 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+