Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn 686 gier

Princess Aurora Make Up

Ocena gry

W tej grze dla postaci będziemy wykonywali różnego rodzaju make up jak i też wybierać różnego rodzaju ubrania. Zachęcamy do zapoznania się z grą i posługiwania się w niej myszką.


Princess Aurora Lazy

Ocena gry

Zachęcamy wszystkie dziewczyny do zagrania w tą wspaniałą gierkę Disneya i zapoznania się z instrukcją która w grze jest na Was przygotowana. Posługujemy się w niej z pomocą myszki.


Stylish Princess Aurora

Ocena gry

Ubieranka ten kobiety Disneya. Bardzo fajna gierka skierowana dla dziewczyn i dzieci. Wybieraj dla niej różnego rodzaju ubrania jak i też buty czy też rożnego rodzaju fryzury i wiele innych.


Księżcznika Amber ubieranka dla dziewczyn

Ocena gry

Bardzo fajna gra którą chcieliśmy dedykować każdej dziewczynie. Czeka na Was wiele różnego rodzaju mini zadań w gierce. Księżniczka została Tobie powierzona abyś ją ubrał na pewne przyjęcie. Na wieszakach czekają już różnego rodzaju ubrania mniejsze i większe. Zależy od Ciebie w co ją ubierzesz. Masz do wyboru sukienki, sukieneczki i różnego rodzaju bluzki w tym różne uczesania włosów, buty jak i też oczywiście przeróżne błyskotki i naszyjniki.Gra całowanie na ślubie

Ocena gry

Każdy z Was jeżeli brał ślub wiedzą jak się kończy takie zakończenia. Po ślubie zawsze się całuje i daje wspaniałe buziaki. Zobaczcie jak będzie tym razem na tej niepowtarzalnej uroczystości. Tym razem będzie to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju ślub. Zachęcamy Was do grania w nim myszką


Przerwa w szkole

Ocena gry

Na pewno każdy z Was praktycznie chodził kiedyś do szkoły i jak wiecie pomiędzy lekcjami jest zawsze krótka przerwa na odpoczynek czy też aby coś zjeść. W przerwie takiej chłopak z dziewczyną chce dać sobie buzi czy zdążą zobaczcie sami.


Squadfish school kiss

Ocena gry

Akcja tej całowanki odbywa się w szkole. To właśnie tak w pewnej klasie zakochał się chłopak i dziewczyna. Na lekcjach nauczyciel często przysypia i oni chcą to wykorzystać i dać Sobie po buziaku. Jednak zobaczcie jak to się może skończyć dla nich.


Pou Kissing

Ocena gry

Kolejna gra dla osób które uwielbiają pou, przeniesiemy się do klasy gdzie właśnie tam będzie dawali Sobie buziaki. Oczywiście jak w poprzednich tego rodzaju gierkach musimy uważać aby nikt nas na takich pocałunkach nie zauważył.


Całowanie z języczkiem chłopaka i dziewczyny

Ocena gry

Ta para w grze jest w sobie bardzo zakochana. Praktycznie nie mogą bez Siebie żyć, zresztą sami zobaczycie jeżeli tylko zechcecie zagrać w tą gierkę. Zobaczcie kto nie pozwala im się namiejętnie całować z języczkiem. W grze posługujemy się myszką to właśnie nią się całujemy do tej pory aż zapełnimy serduszko znajdujące się w prawym górnym rogu gierki.


Całowanie i coś więcej może

Ocena gry

Kolejna tego rodzaju gierka gdzie nie całujemy na leżąco w której chłopaka ma nadzieję, że jak da buzi swojej dziewczynie to już się nie będzie na niego gniewać i razem pójdą do kina. Wszystko zależy od Ciebie jak się w takiej sytuacji zachowasz.


Popularne gry

 • Dla Dziewczyn
 • Skakaj ze świnką Peppą

  Skakaj ze świnką Peppą

  Oglądana: 16915 ocena: 0.00

 • Wystylizuj księżniczki Disneya

  Wystylizuj księżniczki Disneya

  Oglądana: 7341 ocena: 0.00

 • Całowanie w szpitalu

  Całowanie w szpitalu

  Oglądana: 5929 ocena: 10.00

 • Fryzjer dla kotów gra online

  Fryzjer dla kotów gra online

  Oglądana: 4639 ocena: 0.00

 • Weterynarz Hello Kity

  Weterynarz Hello Kity

  Oglądana: 4014 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie