Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry online Dla Młodzieży 19 gier

Ubieranka Pocahontas

Ocena gry

Gra w szczególności dla dziewczyn gdzie będziemy mieli do ubrania postać z bajki Disneya. Zachęcamy Was do posługiwaniu się myszką i wybierania ubrań oraz różnych dodatków dzięki którym odmienimy postać dziewczyny.


Załadunek statku

Ocena gry

Pracujemy na wielkim żurawiu, którego zadaniem jest przenoszenie towarów ze statku na ląd oraz odwrotnie. Będziemy przy pomocy magnesu i długiego wysięgnika nim sterować umieszczając ładunki z pomocą myszki w odpowiednie miejsce.


Gra z Teletubisiami online

Ocena gry

W tej grze niemal ze wszystkich stron będą nas atakować przeróżne złe teletubisie. Mało tego strzelają do nich. My jako jedyny sprawiedliwy musimy ich pokonać naszą tajną bronią. Poruszaj się w lewo i w prawo strzałkami a Spacją strzelaj do wrogów.


Bitwa na śnieżki dla dzieci

Ocena gry

Do wyboru mamy jedną z dwóch dostępnych postaci po jej wyborze przystępujemy do prawdziwej bitwy na śnieżki w której może być tylko jeden zwycięzca. Poruszamy się w dwie strony z wykorzystaniem strzałek a myszką wybieramy cel rzutu jak i też jego moc.Pistolet na kolorową wodę

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa przygodówka w której poruszamy się postacią z pistoletem i zbiornikiem na plecach gdzie znajduje się woda zabarwiona na dwa kolory, napełniamy je z pomocą E, zmieniamy kolory przy pomocy: 1 lub 2. Poruszamy się strzałkami lub W,A,S,D, bronią strzelamy i sterujemy myszką.


Poszukiwcza skarbów pod ziemią

Ocena gry

Tomb Digger już się przeniósł pod ziemię aby tak zająć się poszukiwaniem skarbów których jak się przekonacie znajduje się nawet spora ich ilość. Należy tylko się do nich dostać i je wydobyć. To już nie będzie należało do najłatwiejszych zadań. Wykonujemy je z pomocą strzałek.


Wózek widłowy ładowanie palet

Ocena gry

W tej grze mamy jedno główne zadanie załadowanie palet na tira, który podjechał po ładunek. W kolejnych planszach czekają na nas trudniejsze zadania z różnymi przeszkodami z jakimi będziecie musieli się zmierzyć. Gramy A i D oraz myszką.


Łamigłówka słowna

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał trochę pomyśleć! Na każdym etapie gry czeka na Ciebie kolejne hasło. Z liter, które widzisz na ekranie, musisz odgadnąć prawidłowe słowa i ulożyć je w odpowiedniej kolejności.


Gra Magiczny Sklep papierniczy

Ocena gry

Pracujesz w sklepie z artykułami papierniczymi, gdzie panuje nieziemska nuda. Na szczęście same artykuły wpadły na to, że urozmaicą ci czas spędzany w pracy. Wybieraj określone przedmioty, klikaj w nie myszką,a one same zapewnią Ci odpowiednią rozrywkę!


Gra Ucieczka z garażu

Ocena gry

Na tej grze na pewno nie zawiedzie się żaden miłośnik gier typu \"ucieczka\". Twoim zadaniem jest ucieczka ze starego garażu. Aby to zrobić musisz odnaleźć wszystkie przedmioty z listy, które moga CI w tym pomóc. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla Młodzieży
 • Przygotowania do lekcji

  Przygotowania do lekcji

  Oglądana: 3863 ocena: 0.00

 • Gra Ucieczka z garażu

  Gra Ucieczka z garażu

  Oglądana: 3839 ocena: 0.00

 • Wózek widłowy ładowanie palet

  Wózek widłowy ładowanie palet

  Oglądana: 3392 ocena: 0.00

 • Matematyczne zagadki

  Matematyczne zagadki

  Oglądana: 2958 ocena: 1.00

 • Załadunek statku

  Załadunek statku

  Oglądana: 2789 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie