Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 135 gier

Jej wysokość Zosia matematyka

Ocena gry

Dla małych dzieci fajna matemtyczna zabawa w nauka cyferek gdzie będziemy rozwiązywali zadania związana z matematyką. Wystarczy kliknąć na Play i wybrać jeden z trzech poziomów trudności aby potem móc rozwiązywać równania.


Hodowla motyli na łące

Ocena gry

Nasze motylki w grze mają ogromną misję. To od nich zależy cza zakwitną kwiaty. Zajmujemy się ich zapylaniem. Latamy takim motylem i zapylamy kwiatki jakie znajdują się na nasze drodze. Hodowla nie należy nad nimi do najłatwiejszych. W każdej z plansz musimy zapylić określoną ilość kwiatków i zebrać określoną ilość punktów, które to pozwalają nam awansować dalej w grze.


Stwórz własnego potworka

Ocena gry

Jeżeli oglądaliście różnego rodzaju bajki czy też filmy i widzieliście w nich jakieś potwory, i chcieliście kiedyś stworzyć własnego to w tej grze macie możliwość wykreowania własnego potwora klikając na ikony znajdujące się w grze.


Lataja razem z pszczołom

Ocena gry

Ciekawa i prosta gra którą polecamy nawet dla najmłodszych graczy. Zasady są bardzo proste musimy zbierać kwiatki jakie znajdziemy na naszej drodze. Czym więcej ich uzbieramy tym więcej punktów zdobędziemy. Sterujemy myszką.Alice in Wonderland

Ocena gry

Do ubrania tutaj mamy postać z bajki jaką z pewności znają wszystkie dziewczyny. Gra nie jest skomplikowana przeznaczona niemal dla każdego. Zadaniem naszym jest ubierać postać w ubrania jakie wokół niej się znajdują


Happy Baby

Ocena gry

Mały znajduje się w kuchni w specjalnym krzesełku jednak jak wiemy takie małe dziecko nie usiedzi przez dłuższy czas w spokoju dlatego też co jakiś czas musimy się z nim bawić jak i też dać mu coś do jedzenia.


Baby Bubbles

Ocena gry

Gra do której grania potrzebujecie myszkę. Mały bobas chce różne rzeczy, które znajdują się na dole w ramce. Ich ilość jest określona, latają one w bańkach, które my myszką musimy przekłuć i zdobyć te przedmioty.


Ubieranka Zodiac Baby

Ocena gry

Zachęcamy Was do zarania w tą nietypową grę ubierankę gdzie postać ubieramy zgodnie z jej znakiem pod którym się urodziła. Jak to wygląda i na czym polega zobaczcie sami włączając gierkę online, którą polecamy w szczególności dla dziewczyn.


Ubieranka słodki dzidziuś

Ocena gry

Chłopak i dziewczynka małe słodkie dzidziusie na nas już czekają aby je ubrać w jakieś ciekawe ubranka. Specjalne stroje zostały przygotowane dla tej wspaniałej dwójki. Wybieraj i przebieraj po czym je w nie ubierz.


Scribble 2

Ocena gry

Jest to kolejna cześć tej tajemniczej gierki przeznaczonej dla każdego zarówno dziewczyny jak i też chłopaka. Tutaj również łączymy cyferki ale doszło kilka zmian jakich to się przekonaj grając w tą gierkę online.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1013 14 następna »

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Peppa w ogrodzie

  Peppa w ogrodzie

  Oglądana: 15458 ocena: 0.00

 • Gra Strażak Sam dla dzieci

  Gra Strażak Sam dla dzieci

  Oglądana: 12950 ocena: 0.00

 • Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Darmowa gra Tomek i Przyjaciele dla dzieci

  Oglądana: 11418 ocena: 0.00

 • Parowóz Tomek

  Parowóz Tomek

  Oglądana: 2596 ocena: 0.00

 • Matematyczne zagadki

  Matematyczne zagadki

  Oglądana: 2154 ocena: 1.00

REKLAMA GOOGLE
cookie