Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Doktor 13 gier

Okulista i okulary dla Dory

Ocena gry

Ta dziewczyna ma problemy ze wzrokiem czy będą jej potrzebne okulary tego dowiemy się po tym badaniu wzroku, które przeprowadzi lekarz. Możesz mu w tym pomóc i zobaczyć od początku jak wyglądają takie badania.


Wizyta u okulistki online

Ocena gry

Święty mikołaj ma pewne problemy ze wzrokiem dlatego też postanowił się wybrać jak najszybciej do okulisty aby ten pomógł mu wyleczyć jego wadę wzroku. Ciekawa gra w której poznasz pracę okulisty i wiele więcej. Zobacz samemu.


Doktor dla zwierząt

Ocena gry

Kolejna gra w tym dziale w której wcielamy się w Panią doktor, która będzie leczyć zwierzęta. Są to zarówno kotki jak i też pieski. Musimy postawić odpowiednią diagnozę, która pojawi się nam w dymku i podajemy określony lek z pomocą myszki.


Pani Doktor Dośka

Ocena gry

Poznajcie w tej gierce przemiłą Panią Doktor Dosia, która ma na imię Dośka. Uwielbia ona leczyć dzieci. Przychodzą do niej z różnymi problemami. My właśnie wcielamy się w tą Panią i zajmujemy się leczeniem tych dzieciaków. Sterujemy myszką.Gra Doktor House

Ocena gry

Gra dla osób o mocnych nerwach. Dlatego też polecamy ją w szczególności dla starszych graczy, którzy odwiedzają naszą stronę z grami grajnik.pl. W tej grze będziemy wykonywać sekcję zwłok wraz z Dr House. Więcej informacji czeka już na Was w grze.


Doktor Jacek dla dzieci

Ocena gry

Do naszego doktora Jacka przychodzą przeróżne zwierzątka któe my jako doktor będziemy diagnozować. Mamy do tego specjalne przyrządy, gdy już postawimy dla nich diagnozę musimy podać im specjalne leki. Wykorzystujemy tutaj myszkę.


Lecznica dla zwierząt

Ocena gry

Prowadzisz lecznicę dla zwierząt. trafiają do Ciebie naprawdę chore zwierzaki. Pomóż cierpiącym maleństwom wyjśc z choroby i na nowo cieszyć się zdrowym życiem.


Gra Lekarz sportowy online

Ocena gry

Boisko sportowe, to wbrew pozorom niebezpieczne miejsce. Często dochodzi na nich do kontuzji. Jako lekarz sportowy musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej.


Gra lekarz online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest opieka nad chorymi pacjentami. Postaraj się zająć nimi jak najlepiej tak, aby wychodząc z Twojego gabinetu byli w pełni zdrowi.


Gra Klinika dla Zwierząt

Ocena gry

Właśnie otworzyłeś klinikę dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, postaraj się tak nimi zajmować, aby byli zdrowi i radośni.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Doktor
 • Pani Doktor Dośka

  Pani Doktor Dośka

  Oglądana: 11946 ocena: 10.00

 • Gra Lekarz sportowy online

  Gra Lekarz sportowy online

  Oglądana: 11024 ocena: 0.00

 • Gra Zastrzyk online

  Gra Zastrzyk online

  Oglądana: 6485 ocena: 10.00

 • Gra Klinika dla Zwierząt

  Gra Klinika dla Zwierząt

  Oglądana: 5558 ocena: 0.00

 • Romans w szpitalu gra online

  Romans w szpitalu gra online

  Oglądana: 5248 ocena: 10.00

REKLAMA GOOGLE
cookie