Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry online Doktor 18 gier

Pierwsza pomoc w szpitalu

Ocena gry

Do naszego szpitala na ostry dyżur trafia dziewczynka która ma problemy z nogą. Wiemy tylko tyle, że wybrała się na długą wędrówkę i noga zaczęła ją boleć. Postarajcie się szybko zdiagnozować problem i wyleczyć pacjentkę.


Laryngolog w akcji

Ocena gry

Laryngolodzy zajmują się leczeniem ucha. To właśnie w tej grze czeka na Ciebie jeżeli tylko ją wybierzesz. Będziemy dbać o chore ucho naszego pacjenta. Zobacz co mu dolega i jak taką dolegliwość można pokonać. Sterujemy myszką, podpowiedzi mamy w chmurce.


Doktor i lekarz z Monster High

Ocena gry

Czeka na nas upiorna dziewczyna z Monster High. Musi ona trafić do lekarza, który jaż diagnozuje. Ma chorą nogę. Po badaniu doktor musi się zająć jej leczeniem. Będziemy tutaj przykładać lód na poparzone miejsce, przyklejać plaster jak i też czyścić nogę z bakterii czy też wyciągać drzazgi ze stopy.


Doktor Pediatra dla dzieci

Ocena gry

Jeżeli tylko Wasze dzieci zachorują zaraz trafiają do pediatry. To właśnie my wcielamy się w rolę tej Pani doktor. Będziemy leczyć dzieci, które do nas trafią. W zależności od ran mamy do dyspozycji w naszym ośrodku plastry, strzykawki, stetoskop do badania, leki, termometr, wagę, patyczki do badania gardła jak i też aparat do mierzenia ciśnienia.Leczenie serca u dziadka

Ocena gry

Trafia do nasz pacjent który jest po sześćdziesiątce. Podejrzewamy u niego chorobę serca, musimy je za wszelką cenę wyleczyć gdyż może się to źle skończyć dla pacjenta jeżeli tego nie zrobimy. Zacznij od badania a gdy już poznamy przyczynę weźmiemy się za leczenie serca. Dodatkowym atutem jest to, że gra znajduje się w polskiej wersji językowej.


Okulista i okulary dla Dory

Ocena gry

Ta dziewczyna ma problemy ze wzrokiem czy będą jej potrzebne okulary tego dowiemy się po tym badaniu wzroku, które przeprowadzi lekarz. Możesz mu w tym pomóc i zobaczyć od początku jak wyglądają takie badania.


Wizyta u okulistki online

Ocena gry

Święty mikołaj ma pewne problemy ze wzrokiem dlatego też postanowił się wybrać jak najszybciej do okulisty aby ten pomógł mu wyleczyć jego wadę wzroku. Ciekawa gra w której poznasz pracę okulisty i wiele więcej. Zobacz samemu.


Doktor dla zwierząt

Ocena gry

Kolejna gra w tym dziale w której wcielamy się w Panią doktor, która będzie leczyć zwierzęta. Są to zarówno kotki jak i też pieski. Musimy postawić odpowiednią diagnozę, która pojawi się nam w dymku i podajemy określony lek z pomocą myszki.


Pani Doktor Dośka

Ocena gry

Poznajcie w tej gierce przemiłą Panią Młody Doktor Dosia, która ma na imię Dośka. Uwielbia ona leczyć dzieci. Przychodzą do niej z różnymi problemami. My właśnie wcielamy się w tą Panią i zajmujemy się leczeniem tych dzieciaków. Sterujemy myszką.


Gra Doktor House

Ocena gry

Gra dla osób o mocnych nerwach. Dlatego też polecamy ją w szczególności dla starszych graczy, którzy odwiedzają naszą stronę z grami grajnik.pl. W tej grze będziemy wykonywać sekcję zwłok wraz z Dr House. Więcej informacji czeka już na Was w grze.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Doktor
 • Pani Doktor Dośka

  Pani Doktor Dośka

  Oglądana: 22332 ocena: 10.00

 • Gra Lekarz sportowy online

  Gra Lekarz sportowy online

  Oglądana: 14012 ocena: 0.00

 • Gra Zastrzyk online

  Gra Zastrzyk online

  Oglądana: 8423 ocena: 10.00

 • Romans w szpitalu gra online

  Romans w szpitalu gra online

  Oglądana: 6886 ocena: 10.00

 • Gra Klinika dla Zwierząt

  Gra Klinika dla Zwierząt

  Oglądana: 6729 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie