Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Budowanie darmowe gry online Dopasowanie 11 gier

Dopasowanie odpowiednich kolorów

Ocena gry

Mamy twa tryby gry do wybrania, pierwszy klasyczny bez czasu, drugi natomiast na czas. Po wyborze jednego z nich przystępujemy do grania. Przez krótką chwilę na kartach pokazane nam zostaną figury geometryczne odpowiedniego koloru, postaraj się je wskazać poprawnie z użyciem myszki.


Logiczne dopasowanie różnych kształtów

Ocena gry

Ciekawa gra logiczna która została przygotowana dla Ciebie. Polecamy ją dla dziewczyn i dla chłopców. Musimy w odpowiedni sposób dopasowywać przeróżne kształty aby razem pokazały nam jedną całość. Czy Ci się to uda przekonaj się o tym samemu.


Dopasowanie figur dla dzieci z Kubsia

Ocena gry

Fajna i ciekawa gra dla najmłodszych graczy. Poznamy w niej figury z bajki Kubuś Puchatek. Musimy daną figurę dopasować do cienia, który znajduje się na obrazku. Będą to przeróżne rzeczy w tym postacie z bajki, im dalej uda nam się dojść bez błędu tym konkurencja robi się trudniejsza dla Ciebie.


Dopasowanie par

Ocena gry

Jeżeli chcecie trochę poćwiczyć pamięć to polecam dla Was świetną i prostą gierkę w dopasowanie par. Już tłumaczymy zasady. Należy odszukać pod zapytajnikami dwa takie same przedmioty. Na początku klikamy na jeden i szukamy drugiego takiego samego. Gra jest bez czasu dlatego też nie ma potrzeby się spieszyć aby móc w nią zagrać.Dopasowanie kształtów dla dzieci

Ocena gry

W grze będziemy zajmowali się dopasowaniem kształtów figur geometrycznych w odpowiednie miejsca. Będą to kwadraty, prostokąty, romby, kółka, walce i inne figury geometryczne. Kilkanaście różnych plansz z różnym stopniem trudności na Ciebie Czeka. Postaraj się podczas dopasowania nie popełnić błędu. Przesuwamy klocki w lewo oraz w prawo, możemy je przyspieszyć klikając Spacje.


Egg Matching Pair Panic

Ocena gry

Zgaduj zanim minie czas i baw się dobrze. Mamy różnego rodzaju stworki, które są ukryte pod jajkami. Klikamy na nie i zgadujemy. Odszukaj 2 podobne stworki zanim upłynie czas znajdujący się w pasku na górze gierki.


Iniemamocni Mega Memory 2

Ocena gry

Kolejna z tej serii gra pamięciowa tym razem dużo więcej obrazków niż w poprzedniej wersji. Tutaj już nie będzie tak łatwo aby wygrać dany odcinek z planszą. Czym dalej dojdziemy tym więcej różnych niespodzianek na nas czeka.


The Incredibles Memory Matching

Ocena gry

Czeka nas pojedynek w zapamiętywanie. Jeżeli chcesz się sprawdzić i zobaczyć jak dobrze zapamiętujesz różne przedmioty to zagraj w tą gierkę. Odgadnij dwa takie same obrazki pod którymi znajdują się bohaterowie z bajki Iniemamocni.


Dopasowanie drogi

Ocena gry

W grze znajdziemy wiele różnego rodzaju elementy drogi rozsypane z których będziemy starali się ułożyć drogę aby ta dziewczynka która znajduje się na planszy trafiła do celu. Gramy przy pomocy myszki.


Gra Hydraulik 2

Ocena gry

Kolejna część kultowej już gry Hydraulik. Twoim zadaniem jest ustawienie rur w taki sposób, aby przepływająca przez nie woda nie wyciekła.


Mistrz budowanie wieży

Ocena gry

Mistrz budowy wieży, to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest zbudowanie wieży z ceglanych klocków. Każdy z nich ma swój numer. wieżę należy zbudować tak, aby numery były poukładane kolejno obok siebie. Wymienione klocki lądują u komputerowego przeciwnika. Grę wygrywa ta drużyna, która jak pierwsza zbuduje wieżę.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Dopasowanie
 • Gra Hydraulik 2

  Gra Hydraulik 2

  Oglądana: 2693 ocena: 6.00

 • Dopasowanie figur dla dzieci z Kubsia

  Dopasowanie figur dla dzieci z Kubsia

  Oglądana: 2380 ocena: 0.00

 • Mistrz budowanie wieży

  Mistrz budowanie wieży

  Oglądana: 2286 ocena: 0.00

 • Logiczne dopasowanie różnych kształtów

  Logiczne dopasowanie różnych kształtów

  Oglądana: 1982 ocena: 0.00

 • Dopasowanie odpowiednich kolorów

  Dopasowanie odpowiednich kolorów

  Oglądana: 1884 ocena: 0.00

 • Dopasowanie kształtów dla dzieci

  Dopasowanie kształtów dla dzieci

  Oglądana: 1780 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie