Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 42 gier

Dora Fun Bathing

Ocena gry

Kąpanie tej małej dziewczynki to Wasze zadanie jeżeli zdecydujecie się tylko zagrać w tą gierkę. Polecamy ją dla dzieci, na pewno nie będziecie żałować. Mamy dokładną instrukcję w czasie grania. To tutaj strzałka nam pokazuje co mamy robić.


Dora Bathing

Ocena gry

Poznajcie naszą postać, która uwielbia podróżować. Tym razem jest w pewnym kraju gdzie ma zamiar się wykąpać w nietypowej wannie na świeżym powietrzu. Gwarantujemy Wam wspaniałej, zabawy. Gra prosta z wieloma podpowiedziami.


Dora w pralni

Ocena gry

Nasz bohaterka i dzielna podróżniczka właśnie wróciła z kolejnych wojaży. Ma sporą ilość ubrań, które należy wyprać. Na start musimy posegregować ubrania do dwóch koszyków na białe i kolorowe rzeczy. Kolejny etap to wykonywanie prania.


Dekorowanie tortu z podróżniczką

Ocena gry

Jak wiecie Dora jest wszechstronną dziewczyną nie tylko wybiera się w podróże po całym świecie ale także potrafi świetnie odnaleźć się w kuchni, czego doskonałym dowodem jest gra gra w której będziemy dekorowali przygotowany przez nią tort.Dora jeździ na motorze

Ocena gry

Jest to gra w której tytułowa Dora jeździ na motorze i zbiera potrzebne do przejścia planszy gifty. Postaraj się jej pomóc sterując strzałkami,aby dobrze jechała po planszy


Dora próbuje cupcakes

Ocena gry

Kto co każdy z Was lubi najlepiej to próbować swoje dania które przez Was zostały wykonane. Tutaj w grze wraz z Dora będziemy piekli cupcakes to wyłącznie od Ciebie będzie zależało jak one będą wyglądać. Wybieramy dodatki, polewy i kolory. Wszelkie szczegóły poznacie w gierce.


Gra zbieranie diamentów z Dora

Ocena gry

Wraz z Dorą wybieramy się do jaskini ona będzie zbierać diamenty które w niej się znajdują. Jednak nie będzie to taka zwykła podróż gdyż jaskinia w której się znajdujemy zawala się, przeskakuj przeszkody i wyjdź z niej cało i zdrowo z diamentami oczywiście, których zbierz jak najwięcej.


Dora i truskawki

Ocena gry

Ciekawa gierka przygodowa z dorą w roli głównej w której to będziemy poruszać się po planszach i zbierać znajdujące się na nich truskawki. Na początku spacją wchodzimy do pierwszego świata ( World 1 ) i rozpoczynamy rozgrywkę.


Szukanie Liczb

Ocena gry

Jest to obrazek gdzie szukanie liczb na nas czeka. Cyfry zostały poukrywane na obrazku z bajki dla dzieci jaką jest Dora. Postaraj się je wszystkie odnaleźć jeżeli Ci się to uda klikamy na taką cyfrę myszką.


Puzzle Dora z Diego i Butek

Ocena gry

Do ułożenia mamy darmowe puzzle z kolekcji o Dorze gdzie oprócz niej znajdziemy jej przyjaciół jakimi są między innymi Diego oraz Butek. Puzzle układamy przesuwając elementy przy pomocy myszki, należy pamiętać, że są one tylko w wersji online dla Ciebie.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 19443 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 11927 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 8694 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8232 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 7752 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+