Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 49 gier

Ubieranie Dory

Ocena gry

Tym razem naszym zdaniem będzie ubranie małej Dory na bal. Postarajcie się aby nasza mała bohaterka na balu wyglądała najładniej ze wszystkich


Dora i pisanki

Ocena gry

Dora to mała dziewczynka która szykuje się do świąt wielkanocnych. Pomóż jej zebrać i pomalować wszystkie jajka. Gdy już to zrobisz możesz zagrać z nią w inne gry


Pupil Dory

Ocena gry

W tej grze będziemy opiekować się pieskiem Dory. Musimy wykonać czynności jakie pragnie. na półce znajdują się rzeczy które nam w tym pomogą. Do dzieła!


Dora w parku

Ocena gry

Swój wolny czas razem z kolegą dziewczyna postanowiła spędzić w parku. Tam czekają już na nich przeróżne przygotowane na tą szczególną okazję atrakcje. Jakie one będą zobaczcie sami w grze. W chmurkach mamy przeróżne podpowiedzi przygotowane przez twórców gierki.Leczenie oczu u Dory

Ocena gry

Nasza podróżniczka przed kolejną wyprawą wybrała się do okulistki aby sprawdzić sobie wzrok i go wyleczyć jeżeli oczywiście będzie wymagał on leczenia. Wszelkie instrukcje czekają na Ciebie w gierce. Warto spróbować i się z nią zapoznać.


Gra z krokodylem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy opiekować się krokodylem. Będzie tego zadania się podejmować znana na całym świecie podróżniczka. Będziemy go karmić jak i też leczyć oraz robić zdjęcia i wykonywać inne różnego rodzaju zadania jakie na nas w grze czekają.


Dora w zaczarowanej krainie

Ocena gry

Dora zabrała nas w kolejną podróż tym razem do całkiem nieznanej i zaczarowanej krainy w której to będzie znajdowała się ogromna ilość gwiazdek. To właśnie je będziemy starali się odszukać i zdobyć ich jak największą ilość. Za sterowanie odpowiadają strzałki.


Dora Fun Bathing

Ocena gry

Kąpanie tej małej dziewczynki to Wasze zadanie jeżeli zdecydujecie się tylko zagrać w tą gierkę. Polecamy ją dla dzieci, na pewno nie będziecie żałować. Mamy dokładną instrukcję w czasie grania. To tutaj strzałka nam pokazuje co mamy robić.


Dora Bathing

Ocena gry

Poznajcie naszą postać, która uwielbia podróżować. Tym razem jest w pewnym kraju gdzie ma zamiar się wykąpać w nietypowej wannie na świeżym powietrzu. Gwarantujemy Wam wspaniałej, zabawy. Gra prosta z wieloma podpowiedziami.


Dora w pralni

Ocena gry

Nasz bohaterka i dzielna podróżniczka właśnie wróciła z kolejnych wojaży. Ma sporą ilość ubrań, które należy wyprać. Na start musimy posegregować ubrania do dwóch koszyków na białe i kolorowe rzeczy. Kolejny etap to wykonywanie prania.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 21214 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13357 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9351 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8804 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8402 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie