Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Zobacz Nasze serwisy z grami:

Gry-dladzieci.pl

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry online Dora 45 gier

Leczenie oczu u Dory

Ocena gry

Nasza podróżniczka przed kolejną wyprawą wybrała się do okulistki aby sprawdzić sobie wzrok i go wyleczyć jeżeli oczywiście będzie wymagał on leczenia. Wszelkie instrukcje czekają na Ciebie w gierce. Warto spróbować i się z nią zapoznać.


Gra z krokodylem dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy opiekować się krokodylem. Będzie tego zadania się podejmować znana na całym świecie podróżniczka. Będziemy go karmić jak i też leczyć oraz robić zdjęcia i wykonywać inne różnego rodzaju zadania jakie na nas w grze czekają.


Dora w zaczarowanej krainie

Ocena gry

Dora zabrała nas w kolejną podróż tym razem do całkiem nieznanej i zaczarowanej krainy w której to będzie znajdowała się ogromna ilość gwiazdek. To właśnie je będziemy starali się odszukać i zdobyć ich jak największą ilość. Za sterowanie odpowiadają strzałki.


Dora Fun Bathing

Ocena gry

Kąpanie tej małej dziewczynki to Wasze zadanie jeżeli zdecydujecie się tylko zagrać w tą gierkę. Polecamy ją dla dzieci, na pewno nie będziecie żałować. Mamy dokładną instrukcję w czasie grania. To tutaj strzałka nam pokazuje co mamy robić.Dora Bathing

Ocena gry

Poznajcie naszą postać, która uwielbia podróżować. Tym razem jest w pewnym kraju gdzie ma zamiar się wykąpać w nietypowej wannie na świeżym powietrzu. Gwarantujemy Wam wspaniałej, zabawy. Gra prosta z wieloma podpowiedziami.


Dora w pralni

Ocena gry

Nasz bohaterka i dzielna podróżniczka właśnie wróciła z kolejnych wojaży. Ma sporą ilość ubrań, które należy wyprać. Na start musimy posegregować ubrania do dwóch koszyków na białe i kolorowe rzeczy. Kolejny etap to wykonywanie prania.


Dekorowanie tortu z podróżniczką

Ocena gry

Jak wiecie Dora jest wszechstronną dziewczyną nie tylko wybiera się w podróże po całym świecie ale także potrafi świetnie odnaleźć się w kuchni, czego doskonałym dowodem jest gra gra w której będziemy dekorowali przygotowany przez nią tort.


Dora jeździ na motorze

Ocena gry

Jest to gra w której tytułowa Dora jeździ na motorze i zbiera potrzebne do przejścia planszy gifty. Postaraj się jej pomóc sterując strzałkami,aby dobrze jechała po planszy


Dora próbuje cupcakes

Ocena gry

Kto co każdy z Was lubi najlepiej to próbować swoje dania które przez Was zostały wykonane. Tutaj w grze wraz z Dora będziemy piekli cupcakes to wyłącznie od Ciebie będzie zależało jak one będą wyglądać. Wybieramy dodatki, polewy i kolory. Wszelkie szczegóły poznacie w gierce.


Gra zbieranie diamentów z Dora

Ocena gry

Wraz z Dorą wybieramy się do jaskini ona będzie zbierać diamenty które w niej się znajdują. Jednak nie będzie to taka zwykła podróż gdyż jaskinia w której się znajdujemy zawala się, przeskakuj przeszkody i wyjdź z niej cało i zdrowo z diamentami oczywiście, których zbierz jak najwięcej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Dora
 • Przygoda z Dorą

  Przygoda z Dorą

  Oglądana: 20557 ocena: 10.00

 • Gra z Dorą: Labirynt

  Gra z Dorą: Labirynt

  Oglądana: 13031 ocena: 0.00

 • Farmerska przygoda Dory

  Farmerska przygoda Dory

  Oglądana: 9211 ocena: 0.00

 • Ogród Dory

  Ogród Dory

  Oglądana: 8692 ocena: 0.00

 • Zagraj z Dorą w golfa

  Zagraj z Dorą w golfa

  Oglądana: 8266 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie