Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Drinki 14 gier

Babski bar

Ocena gry

W tej grze będziemy piękną kelnerką która przyrządza, miesza i miksuje drinki. Mamy naprawdę wiele zamówień i dlatego musimy robić to sprawnie. Gramy myszką. Do dzieła!


Pijany koleś w barze

Ocena gry

No ładnie! Chyba przegiąłeś z alkoholem! Postaraj się utrzymać równowagę, co jest bardzo trudne w takim stanie. Najgorzej, że wciąż Ci mało! Musisz złapać kolejne butelki z piwem, które przemieszczają się po barowym blacie. Sterujesz strzałkami i spacją. Powodzenia!


Cukiernik

Ocena gry

Jako cukiernik słyniesz z tego, że robisz najlepsze desery w mieście. W tej grze masz określoną ilość czasu na wykonanie wyznaczonej ilości deserów. Postaraj się je wszystkie zrobić. Bądź przy tym uważny, muszą być one pyszne i nie może im nic zabraknąć. Przepis na pyszne desery znajduje się na ekranie. powodzenia!


Party w basenie

Ocena gry

Zaprosiłeś swoich przyjaciół do siebie na party w basenie. Zadbaj o ich komfort i dobrą atmosferę, podawaj im drinki i zabawiaj towarzystwo!Gra napełnianie szklanek koktajlami

Ocena gry

Pracujesz w barze z koktajlami. Twoim zadaniem jest napełnianie szklanek pysznymi napojami. Postaraj się do każdej szklanki wlewać jak najwięcej koktajlu. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Drink Bar

Ocena gry

Kolejna gra w sprzedawanie drinków z serii Barman. Tym razem musisz przyrządzić jak najlepsze napoje. Masz do dyspozycji wiele rozmaitych napojów, postaraj się zrobić doskonały miks smakowy!


Gra Mistrz Baru

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych barmanów na świecie potrafisz wykonywać rozmaite barmańskie sztuczki w tym miksowanie. Postaraj się robić swoim klientom drinki wykonują przy tym swoje triki. Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Równowaga gościa w barze

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać stałego klienta baru, który nie lubi wylewać za kołnierz. Pomóz mu napełniać kieliszki alkoholowym napojem i wypić drinki nie tracąc przy tym równowagi!


Gra Utrzymywanie równowagi w barze

Ocena gry

Jesteś w barze, gdzie barman wciąż dolewa ci alkoholu. Postaraj się wypić wszystkie trunki podarowane przez barmana nie tracąc przy tym równowagi!


Gra Robienie drinków

Ocena gry

Przed Tobą niełatwe zadanie! Nalewanie, miksowanie i mieszanie to należy do Ciebie. Pracujesz w barze, w którym jest mnóstwo klientów. Realizuj ich zamówienia jak najszybciej i jak najsprawniej, tylko wtedy otrzymasz należytą zapłatę.


Gra Barmanka robi drinki

Ocena gry

Przed tą barmanką niełatwe zadanie. Jest nowa w pracy i musi pokazać, że nadaje się do niej jak nikt inny! Pomóż więc zarobić jej jak największą ilość pieniędzy. Realizuj drinkowe zamówienia swoich klientów. Aby to zrobić musisz przeciągnąć myszką składniki potrzebne do przyrządzenia napoju. Postaraj się realizować zamówienia jak najszybciej, zanim klienci stracą cierpliwość!


Gra Obrona tytułu Mistrza Koktajli

Ocena gry

W ubiełym roku otrzymałej tytuł Mistrza Koktajli. Pokaż, że należał Ci się on jak nikomu innemu. Twoim zadaniem jest przygotowywanie drinków zgodnie ze specjalnymi życzeniami klientów. Listę drinków, a także kolejność ich przyrządzania znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu. Kliknij na szklankę, następnie na odpowiednie soki i dodatki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Drinki
 • Gra Barmanka robi drinki

  Gra Barmanka robi drinki

  Oglądana: 5905 ocena: 0.00

 • Gra Robienie drinków

  Gra Robienie drinków

  Oglądana: 5342 ocena: 0.00

 • Gra Barman

  Gra Barman

  Oglądana: 4695 ocena: 0.00

 • Party w basenie

  Party w basenie

  Oglądana: 2730 ocena: 0.00

 • Gra Drink Bar

  Gra Drink Bar

  Oglądana: 2087 ocena: 0.00

 • Gra napełnianie szklanek koktajlami

  Gra napełnianie szklanek koktajlami

  Oglądana: 1992 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie