Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopców darmowe gry online Drogowe 14 gier

Gwiezdny kowboj

Ocena gry

Ta gra polega na jeździe gwiezdnego kowboja na gwiezdnym koniu. Trzeba za pomocą strzałek klawiatury sterować kowbojem i zdobywać złote monety, aby przejść do następnego lvl-u


Jazda dużym samochodem

Ocena gry

Postaraj się za pomocą strzałek pokonać tor przeszkód. Aby tego dokonać będziesz jeździł dużym samochodem zwanym potocznie Monster Truckiem. Po drodze zbieraj także pieniądze na nowy silnik


Parkowanie

Ocena gry

W tej grze musisz pokazać ze jesteś bardzo dobrym kierowcą. Postaraj się jak najlepiej zaparkować samochód. Nie zapomnij że samochód nie może być rozwalony, Sterowanie jest za pomocą strzałek


Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Sterowanie za pomocą klawiatury. Gra polega na wyścigach samochodowych. Trasy na których będziesz się ścigał widoczne są górnej kameryGra drogowa online

Ocena gry

Czeka na Ciebie nie lada wyzwanie jeżeli zdecydujesz się wybrać tą gierkę. Będziemy musieli sterować ruchem pojazdów jakie udają się do określonych budynków. Będą to pojazdy które musimy skierować do szpitala, toru formuły 1 czy też do szkoły.


Gra roboty drogowe online

Ocena gry

Czekają na nas w grze roboty drogowe to fajna gra dla dzieci oraz dla chłopców. Mamy fragmenty drogi i musimy zbudować resztę drogi w taki sposób aby miały możliwość przejechania po niej samochody. Wykorzystujemy myszkę do układania elementów drogi w gierce.


Gra znaki drogowe online

Ocena gry

Wybieramy się na jedno ze skrzyżowań w mieście gdzie mamy różne znaki oraz światła drogowe które mają nam pomóc w sterowaniu ruchu na tym wielkim i dość popularnym w mieście skrzyżowaniu.


Gra Drogowe światła online

Ocena gry

Wybierzemy się na jedno z popularnych skrzyżowań. Znajdują się na nim światła drogowe, które pomogą nam w sterowaniu ruchem na tym skrzyżowaniu w taki sposób aby nie doszło do kolizji.


Gra drogowa dla dzieci

Ocena gry

Poruszamy się małym busem po ruchliwej autostradzie gdzie nie każdy przestrzega zasad ruchu panujących na tej drodze. Jednak my za wszelką cenę musimy dotrzeć do celu. Odległość jaką mamy do celu pokazana jest u góry po lewej stronie w grze na niebieskiej tarczy. Steruj pojazdem myszką.


Zabawa na drodze

Ocena gry

W tej grze muusisz zadbac o to, aby dziewczynka poruszająca się po drodze dotarła do celu. Musisz w odpowiedni sposób przestawiać elementy tej drogi aby bohaterka poruszała się po niej jak najdłużej. Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Drogowe
 • Gra znaki drogowe online

  Gra znaki drogowe online

  Oglądana: 11741 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy autobusem gra online

  Nauka jazdy autobusem gra online

  Oglądana: 5158 ocena: 0.00

 • Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Nauka jazdy samochodem ciężarowym online

  Oglądana: 3896 ocena: 0.00

 • Gra roboty drogowe online

  Gra roboty drogowe online

  Oglądana: 3451 ocena: 0.00

 • Poprowadź ciężarówkę

  Poprowadź ciężarówkę

  Oglądana: 1756 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie