Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Dla dzieci darmowe gry online Duplo 10 gier

Gra wozy strażackie Lego

Ocena gry

Bardzo fajna gierka lego w której zabawimy się w strażaków. Do naszej dyspozycji będą wozy strażackie zbudowane z klocków Lego jak i też sami strażacy. Będziemy wskazywać im drogę myszką aby dojechali do miejsca gdzie wybuchł pożar i który będą musieli ugasić. Kilkanaście plansz czeka dla Ciebie. Polecamy gierkę online dla chłopców i dzieci jest oczywiście darmowa.


Budowanie z Duplo

Ocena gry

Na dole planszy mamy wiele klocków Duplo z których możemy zbudować wymarzoną przez na budowlę. Mamy do pomocy myszkę, którą wybieramy interesujące nas klocki z których mamy możliwość budowania przeróżnych rzeczy jakie tylko chcecie.


Duplo Spongebob

Ocena gry

Ciekawa i prosta zabawa dla dzieci z klockami Duplo z których to ułożona jest postać Spongeboba. Jest to ciekawa przygodówka. Poruszamy się przy pomocy strzałek w lewo oraz w prawo, skaczemy natomiast Spacja.


Bionicle Matoro

Ocena gry

Wciel się w jedną z postaci Bionicle Heroes. Sprawdź, jaka przygoda na Ciebie czeka i postaraj się ją przejść z jak najlepszym wynikiem!Przygodówka od Lego: Bionicle Kongu

Ocena gry

To kolejna propozycja kultowej przygodówki od Lego. Wciel się w bohatera gry i przeżywaj wraz z nim kolejne przygody. Postaraj się każdy level zakończyć z jak najlpeszym wynikiem! Sterowanie za pomoca strzałek i spacji.


Bionicle Jaller: gra od lego

Ocena gry

Przenieś się w niesamowity świat przygód Lego, wciel się w rolę jednego z bohaterów gry i postaraj się kończyć każdy etap z jak najlepszymi wynikami! Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Bionicle Lego: przygoda 3

Ocena gry

Uwielbiasz niesamowite przygody? ta gra jest właśnie dla Ciebie! Przenieś się w świat lego i pokonaj jak najwięcej levelów gry. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Lego Bionicle gra przygodowa

Ocena gry

Wciel się w bohatera gry przygodowej i wraz z nim przejdź przez kolejne etapy gry i wykonuj misję. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Wyścigi samochodowe

Ocena gry

Wybierz, którym samochodem od Lego chciałbyś się ścigać, a następnie stań do zawodów! Pokaż, że jesteś najlepszy i z niesamowitą charyzmą pokonaj określoną trasę zdobywając przy tym jak najwięcej punktów!


Klocki Lego online

Ocena gry

Jeżeli lubisz bawić się klockami Lego, to musisz spróbować zagrać w tę grę! Masz w niej do wyboru kilka plansz, na każdej z nich musisz unikac wielu przeszkód, między innymi spadających ogni. Czym dłużej uda Ci się ich unikać tym większą liczbę punktów uda Wam się uzbierać. Powodzenia


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Duplo
 • Gra wozy strażackie Lego

  Gra wozy strażackie Lego

  Oglądana: 50903 ocena: 8.50

 • Lego Bionicle gra przygodowa

  Lego Bionicle gra przygodowa

  Oglądana: 14947 ocena: 0.00

 • Bionicle Matoro

  Bionicle Matoro

  Oglądana: 7686 ocena: 0.00

 • Wyścigi samochodowe

  Wyścigi samochodowe

  Oglądana: 6281 ocena: 10.00

 • Przygodówka od Lego: Bionicle Kongu

  Przygodówka od Lego: Bionicle Kongu

  Oglądana: 5850 ocena: 0.00

 • Budowanie z Duplo

  Budowanie z Duplo

  Oglądana: 5613 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie