Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Wojenne darmowe gry online Działa 9 gier

Rozburzanie i niszczenie twierdzy

Ocena gry

Tym razem role się odwróciły to my jesteśmy stroną atakującą która strzela do różnego rodzaju twierdz i je niszczy. Używamy tutaj specjalnie skonstruowanego działa dzięki czemu będzie to możliwe. Kilkanaście plansz mamy do pokonania.


Strzelanie z działa

Ocena gry

Posiadamy działo z którego będziemy zajmowali się strzelaniem do balonów. Musimy to robić w taki sposób aby nam balony nie pofrunęły do góry. Sprawdź w tej grze swoją celność. Wybierz moc i to gdzie chcesz strzelić z działa.


Działo wojenne

Ocena gry

Do naszej dyspozycji jest działo wojenne z którego będziemy starali się strzelać do wrogich żołnierzy jakie będziemy musieli zniszczyć za jak najmniejszą liczbą uderzeń. Sterowanie odbywa się myszką.


Armaty na zamku

Ocena gry

Na jednym jak i też na drugim zamku zostały umieszczone duże armaty, które potrafią rozburzyć duże budowle. Zniszcz zamek nieprzyjaciela zanim on zniszczy Twój zamek. Używaj strzałek do sterowania oraz Spacji do strzelania z działu.Działa w zamku

Ocena gry

Po jednej stronie góry został zbudowany zamek, po drugiej również doszło do konfliktu i musimy walczyć. Wygrywa oczywiście ten gracz, który pokona zamek przeciwnika. Sterowanie w grze odbywa się strzałkami i spacją strzelanie.


Działa armat

Ocena gry

Naprzeciwko siebie staje dwóch żołnierzy, którzy mają do dyspozycji po armacie. Właśnie z tego działa będą strzelać do siebie. Oczywiście wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zniszczy przeciwnika. Sterowanie strzałki oraz myszka.


Wielkie działa

Ocena gry

Mamy na początku do dyspozycji jedno wielkie działo z którego będziemy strzelać na drogę znajdującą się po drugiej stronie rzeki. Strzałkami ustawiamy odległość na jaką będziemy strzelać jak i też myszką strzelamy z tego działa.


Crusade 3 Niszczenie zamków

Ocena gry

Czas na zniszczenie wrogów! Za pomocą armatki zniszcz wyznaczony obiekt, w którym ukrywa się wróg. Zdobądź jak najwięcej punktów, zrób prawdziwą demolkę z twierdzy przeciwnika!


Obrona zamku przed piratami

Ocena gry

Twój zamek został zaatakowany przez piratów, którzy są naprawdę groźni! Dysponujesz nowoczesną armatę, którą z łatwością pokonasz wroga! Atakuj! Zniszcz wroga, zanim to on pokona Ciebie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Działa
 • Strzelanie z działa

  Strzelanie z działa

  Oglądana: 2712 ocena: 0.00

 • Rozburzanie i niszczenie twierdzy

  Rozburzanie i niszczenie twierdzy

  Oglądana: 2070 ocena: 0.00

 • Armaty na zamku

  Armaty na zamku

  Oglądana: 2035 ocena: 0.00

 • Działo wojenne

  Działo wojenne

  Oglądana: 1876 ocena: 0.00

 • Obrona zamku przed piratami

  Obrona zamku przed piratami

  Oglądana: 1651 ocena: 0.00

 • Crusade 3 Niszczenie zamków

  Crusade 3 Niszczenie zamków

  Oglądana: 1582 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie