Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Strzelanki darmowe gry online Dziki Zachód 17 gier

Dziki zachód

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się na dziki zachód. Będziemy strzelać do przeciwników. Mamy ograniczoną ilość broni. Nie jest to takie łatwe. Do dzieła!


Kaktus Makkoj

Ocena gry

Oryginalna nazwa gry z friv.com to cactus mccoy. Przed rozpoczęciem gry podajemy ksywkę pod którą chcemy grać i rozpoczynamy rozgrywkę w której sterujemy strzałkami oraz A,S,D. Poruszamy się po dzikim zachodzie i walczymy z różnymi wrogami jakich spotkamy na naszej drodze. W grze mamy podane dokładne kombinacje klawiszy, które z pewnością nam się przydadzą.


Kowbojski pojedynek 3D

Ocena gry

Czek na nas niezwykły pojedynek w jakim możesz zmierzyć się ze znajomymi lub graczami naszej strony. Wyniki można zapisywać w komentarzach. Zobacz jaką liczbę punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Strzelamy myszką, przeładowujemy broń Spacją.


Shooting Cowboys

Ocena gry

Czeka na nas 35 plansz z różnym stopniem trudności gdzie musimy zestrzelić znajdujących się kowbojów na platformach. Mamy ograniczoną ilość strzałów, w niektórych planszach ukryte są również różnego rodzaju bonusy, które na Was czekają.Całowanka z kowbojem

Ocena gry

Zobaczcie jak się całowało na dzikim zachodzie gdy kowboj całował damę. Spróbuje tego samego i poczuj ten klimat. Zachęcamy graczy grajnik.pl do zagrania w tą grę gdzie sterujemy myszkę i uważamy aby nas nie podglądali.


Kowbojskie strzelanki

Ocena gry

Przenosimy się wraz z super rewolwerowcem na dziki zachód gdzie będziemy toczyć pojedynki na pistolety, które były modne w tamtych czasach. Sterowanie strzałki oraz: Z i C. Do wyboru mamy trzy poziomy trudności w grze. Pokonaj rywali i graj dalej.


Dziki zachód

Ocena gry

Ta gra to typowa strzelanka. Będziemy strzelać do ludzi którzy pojawiaj się w oknie lub w drzwiach. Mierzymy w nich myszką i strzelamy lewym przyciskiem.


Przygoda na dzikim zachodzi

Ocena gry

Wybieramy się na dziki zachód, gdzie na panują żadne prawa. Zostaliśmy zaatakowani przez bandytów, którzy okupują nasz budynek. Należy ich jak najszybciej z tego budynku wykurzyć. Postaraj się to zrobić.


Gra western

Ocena gry

Przeniesiemy się na dziki zachód do pewnego miasteczka gdzie jako szeryf będziemy musieli pokonać szajkę, która zaatakowała to małe przytulne miasteczko. Wszystko w tym pojedynku będzie zależało od Ciebie i Twojej celności.


Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


Bardzo dziki zachód

Ocena gry

Miasto zostało zaatakowane przez niebezpieczny gang kowbojski. Uratuj je nim przejmą nad nim całkowitą kontrolę! Sterowanie: myszka.


Mistrz broni

Ocena gry

Przed Tobą nierówny pojedynek, ale Ty jesteś mistrzem na Dzikim Zachodzie! Staw czoła dwóm niebezpiecznym kowbojom, którzy ukrywają się za beczkami. Pokonaj ich, zdobywaj punkty, bądź najlepszy! Sterowanie: myszka, spacja, klawisz R.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dziki Zachód
 • Kaktus Makkoj

  Kaktus Makkoj

  Oglądana: 5044 ocena: 0.00

 • Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Oglądana: 3716 ocena: 0.00

 • Obrona miasta przed atakiem wrogów

  Obrona miasta przed atakiem wrogów

  Oglądana: 3564 ocena: 0.00

 • Pojedynek na Dzikim Zachodzie

  Pojedynek na Dzikim Zachodzie

  Oglądana: 3232 ocena: 0.00

 • Shooting Cowboys

  Shooting Cowboys

  Oglądana: 2240 ocena: 0.00

 • Dziki zachód

  Dziki zachód

  Oglądana: 2058 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie