Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Edukacyjne 146 gier

Szalone łamigłówki

Ocena gry

W tej grze będziesz mógł trochę podszkolić swoje zdolności matematyczne. Twoim zadaniem będzie rozwiązywanie łamigłowek matematycznych, które pojawią się na tablicy. Za każde dobrze rozwiązane zadanie otrzymujesz punkty.


Wyciąganie wody ze studni

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał nabrać jak najwięcej wody ze studni. Klikaj na pompę, aby dołączać do pomocy kolejną osobę. Im zbierzesz większą ekipę, tym szybciej napełnicie naczynia wodą!


Lekcja gotowania: Quesadilla

Ocena gry

Quesadilla, to potrawa która wychodzi Sarze znakomicie. Już dzisiaj możesz wziąć lekcje u mistrzyni kuchni i wykonać tak samo pyszne danie. Postępuj zgodnie z jej instrukcjami, a w mig nauczysz się przyrządzać jedną z najbardziej smakowitych potraw na świecie!


Gra Mistrz klawiatury online

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić jak szybko potrafisz pisać na klawiaturze. Jeżeli uważasz, że twoje tempo jest zbyt słabe, możesz się podszkolić. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które napotkasz w grze i stestuj swoje umiejętności.Test na znajomość flag państwowych

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić na ile znasz flagi państwowe.Spośród tych, które będą zaprezentowane na planszy, będziesz musiał odgadnąć, która nalezy do wybranego państwa. Postaraj się podejmować decyzję jak najszybciej!


Teleturniej Milionerzy

Ocena gry

Weź udział w kultowym teleturnieju i zgarnij milion! Wystarczy, że będziesz poprawnie odpowiadał na każde pytanie. Do dyspozycji masz 3 koła ratunkowe.


Matematyczna zabawa

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał wykazać się matematycznymi zdolnościami. Przed sobą masz dwie tablice. Po lewej stronie znajdują się działania matematyczne, a na tej po prawej wyniki. Twoim zadaniem jest odpowiednie dopasowanie zawartości jednej tablicy do drugiej. Powodzenia!


Łamigłówki matematyczne

Ocena gry

W tej grze musisz wykazać się zdolnościami matematycznymi. Odgadnij jaki znak matematyczny powinien być postawiony w odpowiednim miejscu w działaniu.


Matematyczne zagadki

Ocena gry

Przed Tobą liczne zagadki matematyczne. Dzięki tej grze będziesz mógł podszkolić swoje umiejętności z tej dziedziny wiedzy. Zagraj w tę grę i postaraj się znaleźć poprawne odpowiedzi na każdą łamigłówkę.


Zabawy z liczbami

Ocena gry

Sprawdź swoje umiejętności matematyczne. Wejdź w tą grę, skoncentruj się i postaraj się rozwiązać matematyczne łamigłówki, które dla Ciebie przygotowaliśmy! Postaraj się ze wszystkich sił wypaść jak najlepiej!


Znajdź ukryte liczby

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek. Zostało na nim ukryte mnóstwo liczb. Twoim zadaniem jest odgadnięcie położenia ich wszystkich!


Gry logiczne

Ocena gry

W tej grze możesz poćwiczyć swoją pamięć i inteligencję. Przed tobą 2 minuty minigier logicznych. Postaraj się sprawnie je rozwiązać osiągając jak najlepsze wyniki!


Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Gra Mistrz klawiatury online

  Gra Mistrz klawiatury online

  Oglądana: 19614 ocena: 10.00

 • Gra na myślenie

  Gra na myślenie

  Oglądana: 13642 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 13485 ocena: 0.00

 • Ubierz słonika

  Ubierz słonika

  Oglądana: 10534 ocena: 0.00

 • Znajdź ukryte liczby

  Znajdź ukryte liczby

  Oglądana: 6963 ocena: 0.00

 • Łamigłówki Kubusia

  Łamigłówki Kubusia

  Oglądana: 6471 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie