Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Planeta darmowe gry online Egipskie 9 gier

Indiana Jones Diamenty

Ocena gry

Czeka na nas labirynt w którym znajduje się duża liczba różnego rodzaju kosztowności w tym przepięknych diamentów. Są one jednak chronione przez niebezpieczne stworki, które będą dla nas największą przeszkodą. Poruszamy się strzałkami i sterujemy naszą postacią.


Nauka gotowania z faraonem

Ocena gry

W tej grze Twoim nauczycielem gotowania będzie sam faraon. Zdradzi on Tobie sekret przyrządzania przepysznej salatki z kurczaka. Postępuj zgodnie z jego instrukcjami, a nauczysz się robić najlepszą sałatkę pod słońcem!


Gra Odwiedziny w Królestwie Ozyrysa

Ocena gry

Walczysz o przetrwanie w samym sercu królestwa Ozyrysa. Musisz pokonać wyznaczoną trasę, zdobywając punkty. Na szczęście jesteś wyposażony w różne bronie, dzięki którym możesz pokonać niebezpiecznych wrogów. Celem gry jest zdobycie amuletu Ozyrysa. Sterowanie: strzałki, myszka. Powodzenia!


Egipskie łamigłówki

Ocena gry

Na ekranie widzisz tablicę, a na niej kamienne klocki przedstawiające egipskie malowidła. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych klocków z identycznymi obrazkami.Piramidy egipskie

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Egiptu. Niestety, zagubiłeś się w piramidzie i nie możesz z niej wyjść. Aby się z niej wydostać musisz ułożyć w jednej linii przynajmniej 3 jednakowego kształtu kryształy. Powodzenia!


Pojedynek o władzę w Egipcie

Ocena gry

Przed Tobą wielki pojedynek. Jako jeden z faraonów musisz zawalczyć z innym o władzę. Wygrywa ten, który strąci więcej kamiennych klocków na tablicy po stronie przeciwnika. Musisz dać z siebie wszystko i wygrać tę walkę!


Egipskie tablice

Ocena gry

Właśnie w Twoje ręce wpadła sekretna tablica, która liczy sobie ponad 4000 lat! Musisz koniecznie o nią dbać i strzec jak oka w głowie. Twoim zadaniem jest ułożenie w jednej linii trzech takich samych obrazków. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów, tylko wtedy tablica będzie bezpieczna!


Odkryj tajemnice egipskich piramid

Ocena gry

Musisz koniecznie odgadnąć jakie sekrety kryją egipskie piramidy. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie spotkasz w grze i koniecznie rozwiąż te tajemnice! Jako wskazówki posłużą Ci przedmioty, jakie spotkasz w poszczególnych pomieszczeniach piramid. Bądź czujny!


Zagadkowe widoki Egiptu

Ocena gry

Przed Tobą znajduje się 10 różnych fotografii z Egiptu. Na każdej z nich ukryło się kilka obiektów. Musisz koniecznie je odnaleźć!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Egipskie
 • Nauka gotowania z faraonem

  Nauka gotowania z faraonem

  Oglądana: 2824 ocena: 0.00

 • Gra Odwiedziny w Królestwie Ozyrysa

  Gra Odwiedziny w Królestwie Ozyrysa

  Oglądana: 2590 ocena: 0.00

 • Egipskie łamigłówki

  Egipskie łamigłówki

  Oglądana: 1643 ocena: 0.00

 • Odkryj tajemnice egipskich piramid

  Odkryj tajemnice egipskich piramid

  Oglądana: 1642 ocena: 0.00

 • Indiana Jones Diamenty

  Indiana Jones Diamenty

  Oglądana: 1621 ocena: 0.00

 • Piramidy egipskie

  Piramidy egipskie

  Oglądana: 1349 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie