Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Symulatory darmowe gry online Ekonomiczne 22 gier

Poszukiwanie ropy

Ocena gry

Kolejne zadania na nas czeka w których to będziemy zajmować się poszukiwaniem diamentów jak i też ropy naftowej. To wszystko dzięki wodzie jak i też różnych specjalistycznych przedmiotach.


Zarządzanie budową miasta

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek myślałeś jak to jest zarządzać całym miastem, to nie możesz przejść obojętnie obok tej gry! Włącz ją i sprawdź swoich sił! Musisz zaplanować od podstaw całe miasto, nadzorować jego budowę. Zaplanuj gdzie będą stały poszczególne budynki, a gdzie zakwitną zielone rośliny. Musisz być rozważny i zadbac o komfort mieszkańców tego miejsca.


Przygoda w centrum handlowym

Ocena gry

Znalazłaś się w centrum handlowym. Nie jest to dla Ciebie problem, bo uwielbiasz to miejsce. Niestety, Twoi przyjaciele nie bardzo przepadają za wizytami w galeriach. Na początku gry wybierz postać, w którą wcielisz się w tej przygodzie, a następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj wrogów.


Sammie i jej nowe Studio Paznokci

Ocena gry

Sammie od zawsze uwielbiała robić manicure sobie i swoim koleżankom. Wreszcie udało jej się otworzyć własne studio paznokcia! Pomóż jej zadbać o swoje klientki, maluj im paznokcie zgodnie z ich życzeniem. Postaraj się robić to sprawnie i tak, aby efekt był olśniewający!Pokonaj nudę w pracy

Ocena gry

Otrzymałaś właśnie pracę w biurze, która jest bardzo nudna. Aby umilić sobie czas możesz wykonywać w czasie siedzenia w biurze inne ciekawe rozrywki. Za każde wykonane zadanie dostajesz punkty. Uważaj, aby nikt nie nakrył Cię na tym, że zajmujesz się czynnościami niezwiązanymi z pracą!


Praca w kafejce internetowej

Ocena gry

W grze jesteś pracownicą kafejki internetowej. Musisz dbać o swoich klientów. Realizuj ich zamówienia, zapewnij im komfort mile spędzanego czasu. Każdego dnia kafejka otwarta jest tylko przez określoną ilość czasu. Podczas tego okresu musisz zdobyć jak najwięcej punktów!


Zarządzanie ekskluzywnym hotelem

Ocena gry

Jeżeli chciałeś kiedyś sprawdzić swoich sił w zarządzaniu hotelu, to musisz koniecznie zagrać w tę grę. Jesteś w niej właścicielem ekskluzywnego hotelu, a twoim zadaniem jest opieka nad gośćmi, którzy przybywają do tego miejsca. Zadbaj o ich komfort i o to, aby byli zadowoleni z pobytu w twoim hotelu.


Właścicielka butiku z ubraniami

Ocena gry

Prowadzisz ekskluzywny butik odzieżowy gdzie ciuchów jest dużo. Postaraj się zaskrobić sobie sympatię swoich klientek. Zadbaj o ich komfort podczas zakupów, pomagaj im robić zakupy, realizuj ich zamówienia. Dzięki temu zdobędziesz więcej pieniędzy! Postaraj się, aby twój butik był jednym z najlepszych w okolicy i przynosił spore zyski.


Zarządzanie wyspą

Ocena gry

Dostałeś w posiadanie niewielką wyspę. Musisz ją koniecznie rozbudować. Zadbaj o to, aby przemysł na niej rozwijał się jak najlepiej. Klikaj na panele w odpowiedniej kolejności, aby obiekty mogły rosnąć i uzyskiwać kolejne poziomy rozwoju.


Gra Josie Cukiernik

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić swoich sil jako cukiernik. Pomóż Josie wybudować i otworzyć cukiernię, a następnie realizuj zamówienia swoich gości. Postaraj się robić to jak najszybciej, gdyż goście mogą być niecierpliwi, za odpowiednio zrealizowane zamówienie odpłacą ci się niezłym napiwkiem. Postaraj się zarobić jak najwięcej pieniędzy!


Gra Salon fryzjerski

Ocena gry

Pracujesz w jednym z najlepszych salonów w mieście. Układanie fryzur to Twoja misja. Twoim zadaniem jest zrobienie wymarzonej fryzury na włosach Twoich klientów. Postaraj się nie zepsuć renomy temu salonowi i dać z siebie wszystko. Twoje fryzury mają być najlepsze!


Prowadzenie knajpy na plaży

Ocena gry

W grze jesteś właścicielem niewielkiej knajpki nad morzem. Twoi klienci bywają niecierpliwi. Musisz ich obsługiwać szybko i sprawnie, żeby zarobić odpowiednią kwotę oraz żeby twój bar przynosił zyski.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ekonomiczne
 • Zarządzanie wyspą

  Zarządzanie wyspą

  Oglądana: 9813 ocena: 0.00

 • Przygoda w centrum handlowym

  Przygoda w centrum handlowym

  Oglądana: 5871 ocena: 0.00

 • Gra w licytowanie przedmiotów

  Gra w licytowanie przedmiotów

  Oglądana: 3952 ocena: 0.00

 • Zarządzanie budową miasta

  Zarządzanie budową miasta

  Oglądana: 3541 ocena: 0.00

 • Budowa miasta Jane

  Budowa miasta Jane

  Oglądana: 3269 ocena: 0.00

 • Gra Josie Cukiernik

  Gra Josie Cukiernik

  Oglądana: 3176 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie