Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne darmowe gry online Fantasy 14 gier

How to Train Your Dragon

Ocena gry

Szukanie różnic na dwóch obrazkach już na Was czeka. Postacie z filmu to: Czkawka, Astrid, Szczerbatek, Stoik Ważki, Pyskacz, Śledzik, Sączysmarko oraz Bliźniaki Mieczyk i Szpadka.


Ubieranka Witch

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali tą dziewczynę, która siedzi na księżycu. Stylizacje jak widać mamy w rodzaju czarownicowatych. Tak też należy ubrać postać z tej ubieranki dla dziewczyn.


Chicken Little Galactic Traveler

Ocena gry

Czeka już na nas galaktyczny pojedynek z wrogami jakich spotkamy na naszej drodze. Sami znajdujemy się w specjalistycznym statku. Dlaczego dowiecie się po włączeniu gry. Steruj strzałkami i zbieraj określone literki.


Stylizacja Sailor Moon

Ocena gry

Jest to stara klasyczna gra z tej serii, jednak warto w nią zagrać aby zobaczyć jak wyglądały początki takich ubieranek. Mamy kilka rodzajów włosów do ubrania jak i też mniej istotne dodatki, które razem tworzą spójną całość.Jaskiniowiec Sam

Ocena gry

Sam ten jaskiniowiec musi walczyć ze spadającymi co jakiś czas skałami. Zadaniem naszym będzie ochrona jego żony, która gotuje jedzenie. Gdy się upiecze i wskaźnik osiągnie 100% wtedy możemy zjeść smacznie obiad. Sterowanie to strzałki.


Galaxy Invaders

Ocena gry

Poruszamy się małym statkiem który ma działko z którego strzelamy do obcych. Postaraj się je w jak najkrótszym czasie zlikwidować. Zbieramy spadające nowe działa czy też inne bonusy uważaj na strzały rywali. Steruj strzałkami i Spacją do strzelania.


Fantasy Castle

Ocena gry

Do naszej dyspozycji będzie fantastyczny zamek, który sami możemy stworzyć według własnego wyboru. Po prawej stronie w słupku mamy ikonki pod którymi znajdują się określone elementy z jakich będziemy tworzyć nasz zamek.


Little Stylish Fairy

Ocena gry

Mała dziewczynka w tej grze już czeka. Po prawej jak i też po lewej stronie postaci mamy ikonki pod którymi to zostały pourywane ubrania i inne rzeczy w które będziemy ubierali tą dziewczynę wykorzystując myszkę.


Story of a hero

Ocena gry

Będziemy mieli za zadania bronić naszej bazy przed non stop atakującymi nas stworkami ze świata fanasy. Zarabiamy pieniądze i to właśnie je przeznaczamy na wyposażenie w broń, dzięki której będziemy te stworki zwalczać.


Fantasy Girl Dressup

Ocena gry

Kolejna ubieranka z dziewczynką gdzie oprócz niej na obrazku znajdziemy skuter na którym się porusza. Przyczepione są do niej baloniki a obok niego znajdziemy różnego rodzaju ubieranki przeznaczone dla dziewczynki.


Fantasy Dolls Human

Ocena gry

Ubierz tą fantastyczną postać młodej wojowniczki w zbroję jak i też daj jej do ręki miecz a do drugiej tarczę. Zobacz jakie zbroje na Ciebie czekają. Przenosimy je na postać używając myszkę komputerową w gierce.


Fairy Fantasy

Ocena gry

Kolejna niecodzienna postać już na Ciebie czeka jeżeli tylko zdecydujesz się na zagrania w gierkę. Do grania używamy myszkę i to właśnie przy jej pomocy będziemy ubierać naszą postać. Zobacz jak będzie wyglądać.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Fantasy
 • Galaxy Invaders

  Galaxy Invaders

  Oglądana: 1983 ocena: 0.00

 • Jaskiniowiec Sam

  Jaskiniowiec Sam

  Oglądana: 1498 ocena: 0.00

 • Stylizacja Sailor Moon

  Stylizacja Sailor Moon

  Oglądana: 1452 ocena: 0.00

 • Ubieranka Witch

  Ubieranka Witch

  Oglądana: 1323 ocena: 10.00

 • Chicken Little Galactic Traveler

  Chicken Little Galactic Traveler

  Oglądana: 1244 ocena: 0.00

 • Story of a hero

  Story of a hero

  Oglądana: 966 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie