Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie darmowe gry online Farma 13 gier

Budowa wymarzonej farmy

Ocena gry

Przed tobą druga już część gry Twoja wymarzona farma. Musisz zadbać o swoją przestrzeń budując na niej farmę o jakiej zawsze marzyłeś. Wybierz swój dom oraz rośliny, które chcesz hodować w swoim małym królestwie i baw się najlepiej jak tylko potrafisz!


Farma marzeń

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu własnej farmy, to musisz koniecznie sprawdzić tę grę! Stwórz farmę swoich marzeń, zadbaj o jej szczególy, zaplanuj co chcesz hodować oraz jakie rośliny uprawiać, a następnie dbaj o to, aby wydały one plony.


Farma jak z obrazka

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się teoretyczną stroną prowadzenia farmy. Zanim wprowadzisz do niej zwierzeta oraz zajmiesz się hodowlą roślin, najpierw musisz zadbać o wygląd swojego gospodarstwa. Przemyśl wystrój swojej wymarzonej farmy i postaraj się urządzić właśnie taką samą!


Budowanie farmy od podstaw

Ocena gry

W tej grze masz szansę wybudować taką farmę o jakiej zawsze marzyleś. Zadbaj o każdą wolną przestrzeń i stwórz miejsce swoich marzeń od podstaw!Gra Ogrodnik

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać ogrodnika. Czy umiesz zająć się swoim ogrodem? Postaraj się zadbać o swoje rośliny tak, aby przepięknie rozkwitły i cieszyły oczy swoją urodą.


Gra Farm Craft 2 online

Ocena gry

Jesteś właścicielem nieźle prosperującej farmy. Twoim zadaniem jest zarządzanie nią, aby dalej była jedną z najlepszych w okolicy. Ponadto musisz nauczyć innych bohaterów gry jak zajmować się własnym gospodarstwem.


Gra Łączenie identycznych obrazków

Ocena gry

Na ekranie widzisz rozmaite rysunki. Twoim zadaniem jest połączenie dwóch takich samych obrazków. Używaj tylko myszki. Zaznacz obrazek klikając na niego myszką.


Gra Wybudowanie drogi

Ocena gry

Twoim zadaniem jest budowa drogi w taki sposób, żeby połączyć ze sobą wszystkie farmy, żeby ich właściciele mogli do siebie wpadać w odwiedziny. Wykonasz to zadanie za pomocą myszki. Klikaj na części drogi dzięki czemu sprawisz, że będą mogły zmieniać one swoje kierunki.


Gra Zarządzanie farmą

Ocena gry

Jesteś szczęśliwą posiadaczką farmy z roślinami, którą musisz prowadzić tak, aby przynosila zyski. Sadź nowe rośliny, zbieraj plony, sprzedawaj kurze jajka. Bądź najlepszym farmerem!


Gra Wesoła farma online

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać farmera. Musisz zadbać o swoje grunty uprawne. Twoim zadaniem jest zarządzanie farmą, sadzenie roślin, opiekowanie się zwierzętami. Rozwiń swoje gospodarstwo i graj ze znajomymi z całego świata!


Gra Farma Farmxon online

Ocena gry

To kolejna gra z serii farma. Twoim zadaniem jest dbanie o swoją farmę tak, aby rozwinęła się w naprawdę dobre gospodarstwo. Unikaj piskląt, gdyż mogą być niebezpieczne. Pomocne okażą się następujące elementy: dynia, która spowalnia kurczęta, ciągnik, który zwiększa szybkość i sopel, który tymczasowo zawiesza pisklęta.\'1 Up \"to dodatkowe życie. Powodzenia!


Gra Opieka nad farmą

Ocena gry

Nawet nie wiesz ile świetnej zabawy czeka Cię w opiece nad farmą! Zadbaj o nią, zasiej, podlewaj i zbieraj plony. Postaraj się, aby Twoja farma stała się najlepiej rozwiniętym gospodarstwem w okolicy!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Farma
 • Gra Farma Farmxon online

  Gra Farma Farmxon online

  Oglądana: 4655 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie Farmą 1 online

  Gra Zarządzanie Farmą 1 online

  Oglądana: 4330 ocena: 0.00

 • Gra Zarządzanie farmą

  Gra Zarządzanie farmą

  Oglądana: 4188 ocena: 0.00

 • Gra Farm Craft 2 online

  Gra Farm Craft 2 online

  Oglądana: 3272 ocena: 0.00

 • Gra Łączenie identycznych obrazków

  Gra Łączenie identycznych obrazków

  Oglądana: 2918 ocena: 0.00

 • Gra Ogrodnik

  Gra Ogrodnik

  Oglądana: 2738 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie