Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Barbie ekspertem ogrodnictwa

Ocena gry

Witam Panie! Nie wiem jak waszą, ale moją ulubiona laką jest, oczywiście Barbie. Ma ona wszystko co powinna posiadać lalka, a dzisiaj ma również ciekawe zadanie. Barbie nauczy nas jak sadzić i pielęgnować naprawdę słodkie i pyszne truskawki. Sterowanie myszką


Lasy deszczowe

Ocena gry

Tematem tej gry są lasy deszczowe. Musimy czytać instrukcję i wykonywać wszytko tak jak należy. Gramy myszką.


Cięcie warzyw

Ocena gry

Cięcie warzyw w tej grze to bardzo fajna zabawa. Musimy myszką natrafić na latające warzywo. Gdy naciśniemy lewy przycisk myszy będą się cięły.


Układanie bukietów

Ocena gry

Fajna gra dedykowana w szczególności dla dziewczyn w której to będziemy pracowali w kwiaciarni. Tam mamy przeróżne kwiaty i inne dodatki. Będziemy w szczególności robić kompozycje zajmować się układaniem bukietów z kwiatów i ich sprzedażą. Jak one mają wyglądać pokaże nam ikonka, postaraj się wtedy zrobić taki sam bukiet gdyż tylko wtedy otrzymasz pieniądz i możesz przejść do kolejnej planszy tej gierki online.Farmerka Dora

Ocena gry

Nasz podróżniczka uwielbia również spędzać wolny czas na swojej farmie o którą dba najlepiej na świecie jak to tylko możliwe. Pomóż jej w tym i zobacz na czym polega jej praca, potrzebujesz jedynie myszki aby móc możliwość zagrać.


Best farm

Ocena gry

Pracujemy na farmie jako farme, który dostał w spadku farmę. Z pomocą środków, które ma na koncie chce ją rozbudować. Pomóż mu w tym i zobaczcie czy Wam się to uda. W pierwszej planszy mamy instrukcję zgodnie z którą należy postępować.


Farmer parkuje traktor

Ocena gry

Przenosimy się na farmę gdzie ćwiczymy nasze możliwości w parkowaniu traktora przez farmera. Będą to różne miejsca gdzie będziemy musieli nasz pojazd zaparkować. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek.


Hodowla rybek akwariowych

Ocena gry

Bardzo fajna gra w której dbamy o nasze rybki. W szczególności karmienie to nasze zajęcie. Mamy reklamówki z jedzeniem i musimy je podać odpowiednim rybką. Uważaj aby rybki nie były nigdy głodne. Posługujemy się w graniu myszką.


Jazda traktorem - farmerska przygoda

Ocena gry

Czek na Was przygoda na farmie. To właśnie na niej będziemy poruszali się specjalnie przygotowanym traktorem. Mamy do wykonania 24 misje z różnymi stopniami trudności. Wybieramy jeden z czterech traktorów jakie na nas czekają. Każdy z nich ma inne parametry. Właśnie nim musimy wykonywać różnego rodzaju misje z pomocą strzałek. Miłej zabawy Wam życzymy.


Owoce

Ocena gry

Ta gra polega na jak najszybszym rozdzieleniu owoców do specjalnych miseczek. Każdy poziom jest na czas więc musisz wyrobić się w czasie.


Zbieranie śmiecie

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem jest pozbierać wszystkie śmieci wokół choinki. Zbierając śmieci pamiętajcie aby je odpowiednio posegregować. Gra jest na czas


Kolorowa świnka

Ocena gry

W tej grze waszym zadaniem jest ubranie małej kolorowej świnki. Sprawdźcie aby nasza mała bohaterka stał asie najpiękniejszą świnką.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3926 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3684 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3527 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3205 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2869 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2651 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie