Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Farm Rush

Ocena gry

Kolejna gierka związana z pracą na farmie. Tym razem dziewczyna w ogrodniczkach opiekuje się polem, które dostała od dziadka. To właśnie na nim będzie sadzić pierwsze rośliny i zbierać plony. Poruszamy się strzałkami, spacją sadzimy. Nad ikonkami pojawia nam się strzałka wtedy możemy zakupić różne rzeczy. Więcej instrukcji czeka na Was w samej grze online.


Gra w koszenie trawy kosiarką online

Ocena gry

Przed domem mamy mały ogródek, który trzeba co jakiś czas skosić aby wyglądał znakomicie. To zadanie właśnie należy do Ciebie jednak uważaj na krzewy jak i też inne zwierzątka, które na tym trawniku się poruszają podczas tego koszenia. Sterowanie odbywa się z pomocą strzałek.


Koszenie trawnika przed domem

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się koszeniem trawników. Na dole mamy czas w którym musimy skosić określoną ilość trawnika. Musimy zdążyć w czasie. W pierwszej planszy będzie to 55%. Zobacz co czeka na Ciebie w kolejnych planszach gdzie gramy z pomocą strzałek.


Koszenie trawy kosiarką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka składająca się z kilkunastu plansz w której będziemy kosić trawę z pomocą kosiarki. Pamiętaj, że tylko raz możesz przejechać aby ją skosić. Nie możesz wjeżdżać na miejsca gdzie już taka trawa została skoszona. Poruszamy się strzałkami lub też myszką.Dynie

Ocena gry

Postaraj się zebrać wszystkie potrzebne przedmioty porozwalane po pokojach. Aby tego dokonać musisz poukładać dynie w odpowiedniej kolejności. Sterowanie jest za pomocą myszki


Gra życie na wsi online

Ocena gry

Jest to darmowa gra farmerska bez logowania w której wcielamy się w rolę farmera lub też farmerki, podajemy imię pod którym chcemy grać i już możemy założyć swoje gospodarstwo na wsi, którym będziemy się zajmowali. Mapa pokaże nam jakie budowle znajdują się na naszej wsi i gdzie znajdziemy młyn do mielenia zboża czy też spichlerz i nasze pole.


Gra Życie na Farme na wsi online

Ocena gry

W grze przenosimy się na farmę na której będziemy toczyli spokojne życie. Dostajemy do dyspozycji małe gospodarstwo rolne, które powoli będziemy starali się rozwijać. Aby rozpocząć grę wybierasz kim chcesz grać, czy to będzie kobieta czy mężczyzna. Następnie podajesz imię i zaczynasz swoje własne życie na tej farmie. Masz możliwość wyboru koloru dla swojego pojazdu. Na mapie zobaczysz jak wygląda cała wioska.


Gra kopanie tuneli pod ziemią

Ocena gry

Poruszamy się ludzikiem pod ziemią to właśnie dla tej postaci będziemy musieli zbudować tunele którymi to się przedostaniemy do diamentów które znajdują się na drugim końcu planszy. Do pokonania mamy kilkanaście różnego rodzaju plansz. Czym w tej grze będziemy dalej tym coraz trudniej nam będzie wykopać tuenel aby nasz postać zebrała diamenty.


Gra kopanie w ziemi dla dzieci

Ocena gry

Mamy specjalnie narzędzie dzięki któremu kopanie w ziemi nie będzie dla nas żadnym problemem. Wybieramy się w tam w pewnym celu. Mianowicie będziemy wydobywać brylanty, dostajemy za to pieniądze które w sklepie ( shop ) możemy zakupić kilka różnych rzeczy pomocnych w kopaniu pod ziemią.


Projektowanie ogrodów 3D

Ocena gry

Gra dla dziewczyn i dzieci w projektowanie ogrodów dostępna jest w 3D oczywiście całkowicie darmowa dla Was. Mamy już przedstawiony zarys ogrodu jednak klikając myszką na poszczególne elementy jakie się w nim znajdują możemy je zmienić. Zmieniamy materiały z których są wykonane jak i też ich kolory i przedmioty, zastępując je zupełnie innymi, które pasują do naszej koncepcji wystroju danego ogrodu.


Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

Ocena gry

Różne rośliny mniejsze i większe będziecie sadzić do znajdujących się w grze kilku doniczek. Mamy pomoc w postaci dziewczyny jak to należy wykonać, oprócz tego szereg innych czynności będziemy wykonywać jak podlewanie roślinek.


Sadzenie nasion dla dzieci

Ocena gry

Na początku sadzimy nasionka z których będą pojawiać się rożne warzywa jak i też owoce. W każdej z plansz będziemy sadzić coraz to nowsze odmiany roślin. Czym dalej tym uprawa będzie stawać się coraz bardziej trudniejsza i wymagająca dla gracza. Mamy do dyspozycji w pierwszej z plansz nasionka jednego rodzaju, które zasadzimy jednak zanim to zrobimy należy wykopać dołek, gdy już będą w ziemi zakopujemy je i podlewamy dbając o nie w odpowiedni sposób


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3917 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3679 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3522 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3203 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2861 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2648 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie