Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Gra obrona marchewki

Ocena gry

Będziemy wraz z postaciami z bajki Kubusia starali się bronić marchewki która została skradziona. Z pomocą nam idzie podbierak przy pomocy którego będziemy starali się zabrać jak największą liczbę marchewek. Gracie tutaj z pomocą myszki.


Ubieranka marchewka

Ocena gry

Śmieszna gra w sam raz dla dzieci gdzie do ubrania będziemy mieli marchewkę. Zobacz jak śmiesznie w tej gierce można ją ubrać. Postaraj się wykorzystać jak najwięcej możliwości do ubioru tej postaci z gierki.


Zabawa z marchewkami

Ocena gry

W tej grze będziemy się bawić gdzie głównym przedmiotem do zabawy będzie warzywo jakim jest marchewka. Musimy odszukać 2 marchewki tego samego koloru. Postaraj się to zrobić w miarę szybko aby Ci się nie skończył czas.


Gra gospodarstwo zwierząt

Ocena gry

Mamy małe gospodarstwo gdzie będziemy zajmowali się zwierzętami. Będziemy musieli się nimi opiekować i dbać o nie. Będziemy musieli te zwierzęta poić jak i też dawać im sianko do jedzenia. Będziemy także zajmować się szczotkowaniem tych zwierzątek.Gra gospodarstwo rolne

Ocena gry

Zaczynamy grę na gospodarstwie rolnym zanim rozpoczniemy zabawę podajemy ksywkę pod jaką chcemy grać jak i też płeć naszego gracza. Następnie czeka na nas kilkanaście plansz, jakie będziemy mogli pokonać. Zagramy myszką w gierce.


Uprawa pola

Ocena gry

Przed nami będzie kawałek pola, które my zagospodarujemy i będziemy na nim uprawiać rośliny jak i też będziemy zajmować się hodowlą zwierzątek. W grze znajdziemy instrukcję z jaką należy postępować. Graj przy pomocy myszki.


Dekorowanie uprawy roli

Ocena gry

Mamy do wybrania jedną z czterech opcji. Po wyboru jednej z nich mamy możliwość udekorowania terenu jaki znajduje się w grze. Na części może się znajdować pole pod uprawę albo całkowicie inaczej może wyglądać teren udekorowany przez Was.


Gra sad

Ocena gry

Zajmiemy się w tej grze pracą w sadzie gdzie hodowla będziemy drzewka owocowe. Do naszych obowiązków będzie należało między innymi podlewanie tych drzewek jak i też ich nawożenie. Obok drzewka pojawi się ikonka z dymkiem jeżeli czegoś potrzebuje.


Gra uprawa farmy

Ocena gry

Zostaliśmy wysłani w odległy zakamarek gdzie będziemy uprawiali naszą małą farmę. Na początku w grze będziemy musieli stworzyć naszego gracza, potem już tylko zapoznajemy się z instrukcją i możemy zacząć grać i rozwijać naszą farmę.


Gra uprawa roślin

Ocena gry

Czeka na nas uprawa roślin jaka została przygotowana w grze. Mamy do obsiania pole w kukurydzę. Oczywiście plon za jakiś czas dojrzeje a my musimy go zebrać. Uważać należy na latające ptaki, które bardzo szybko mogą nam wydziobać wszystkie nasiona. Używamy strzałek i Spacji do obsadzenia i przeganiania ptaków.


Gra uprawa roli

Ocena gry

Gra bez logowania czeka. Zachęcamy Was do uprawiania roli jaka dla Ciebie została przygotowana w tej grze online. Mamy małe pole, które na początku musimy obsadzić ziarenkami i dbaniem o to pole. Dowiedz się czy uprawa roli jest taka łatwa czy też nie. Posługujemy się w gierce myszką.


Podlewanie kwiatków

Ocena gry

Fajna gra czeka na Was wszystkich w której zajmujemy się podlewaniem roślin jakimi są kwiatki. Co chwilę one więdną> Mamy do podlewanie konewkę i myszką je podlewamy tak aby nie zwiędły. Zobacz jak Ci idzie i ile plansz pokonasz.


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3916 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3679 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3522 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3203 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2860 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2648 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie