Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Gra podlewanie roślin

Ocena gry

Fajna gra zręcznościowa w której będziemy zajmować się podlewaniem roślin. Do pomocy mamy samochód, którym się poruszamy i podlewamy znajdujące się po prawej oraz po lewej stronie krzewy. Podlewaj te zżółknięte. Podlewamy myszką, Spacją zatrzymujemy pojazd jeżeli chcemy podlewać.


Gra rośliny online

Ocena gry

W tej grze bez rejestracji do naszej dyspozycji mamy małe pole, które będziemy uprawiać i sadzić na nim przeróżne rośliny. Na początku musimy wykopać dołek, w który sadzimy nasiona, zakopujemy je i dbamy o nie podlewając aby nam wykiełkowały.


Gra rośliny kontra zombie

Ocena gry

W roślinach w tej planszy pochowały się zombie które chcą nas zaatakować. W tym celu będziemy musieli się przed nimi bronić. Mamy do pomocy bohatera, którym sterujemy przy pomocy myszki. Zobacz jak wygląda ta zabawa w grze.


Rolnicza przygoda

Ocena gry

Czeka na nas ciekawa przygoda, która jest związana z rolnictwem. Mamy przed sobą małe gospodarstwo wraz z polem jakie będziemy uprawiać i sadzić na nim przeróżne warzywa jak i też owoce. Sterowanie odbywa się myszką, dokładana instrukcja w grze.Jazda traktorem

Ocena gry

Rolniczym traktorem będziemy jeździć w grze. Do tego traktora zaczepiona jest przyczepa w którą będziemy zbierać zebrane przedmioty. Musimy je dowieść do celu. Postaraj się to tak zrobić aby nie wypadły na wybojach po drodze.


Gra Rolnicze Traktory

Ocena gry

W tej grze mamy do wyboru kilka rolniczych traktorów, którymi będziemy się poruszać po planszy i wykonywać różnego rodzaju misje. Które najczęściej będą polegać na przewozu ładunku do celu. Zarabiamy pieniądze za które mamy możliwość odblokowania różnych rolniczych traktorów. Sterowanie strzałkami.


Owocowa twarz

Ocena gry

Do naszej dyspozycji są kawałki przeróżnych owoców. To właśnie z tych kawałków będziemy mogli zrobić owocową twarz. Jak ona wygląda zobaczcie sami dobierając przeróżne owoce do tej twarzy. Posługujemy się tutaj przy pomocy myszki do zabawy.


Łapanie jabłek

Ocena gry

Myszka Miki wybrała się do swojego sadu w którym ma przepiękne jabłka. Będą one co jakiś czas spadać z drzewa a my musimy złapać jak największą liczbę jabłek. Steruj się w lewo oraz w prawo przy pomocy strzałek.


Cytrynowa zabawa

Ocena gry

Będziemy w tej grze mogli bawić się na wesoło podczas rozwalania przy pomocy dużego młota cytryn, które co jakiś czas będą lecieć z nieba. Poruszaj się w prawo oraz w lewo i młotkiem przy pomocy spacji rozwalamy te cytryny.


Owocowa Zuma

Ocena gry

Czeka na Was wspaniała zabawa z owocami w roli głównej gdzie będziemy strzelać do owoców które poruszają się w kształcie węża. Musimy go rozwalić do czasu aż wąż dotrze do środka. Sterowanie w gierce odbywa się przy pomocy myszki.


Zbieramy owoce

Ocena gry

Przeniesiemy się do lasu w którym to będziemy przy pomocy skrzata łapać spadające owoce. Wykorzystujemy grzybka do odbijania i zbierania napotkanych na naszej drodze owoców. Zbierz ich jak największą ilość masz określoną liczbę żyć.


Owocowa przygoda

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa przygoda w której to będziemy poruszać się żółtą postacią i będziemy zbierać owoce jakie znajdują się na naszej drodze. Poruszamy się strzałkami a Spacją strzelamy do wrogów jakie w każdej z plansz nam się pojawią.


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3931 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3687 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3530 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3207 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2874 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2654 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie