Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Owocowe bubble

Ocena gry

Będziemy w tej grze bawić się z owocami do których będziemy strzelać. Postaraj się ułożyć trzy takie same owoce obok siebie aby zdobyć punkty w tej gierce online. Sterujemy strzałkami, strzelamy Spacją.


Zaczarowany ogród

Ocena gry

Możecie w tej gierce stworzyć wyjątkowy zaczarowany ogród. Na dole mamy ikony na które będziemy klikać aby pojawiały nam się różnego rodzaju elementy do dekorowania tego ogrodu. Zobacz jak będzie wyglądał taki ogród stworzony przez Ciebie.


Ogród z warzywami

Ocena gry

W naszym ogrodzie będziemy zajmować się hodowaniem warzyw. W tej grze będziemy mieli do wykonania wiele czynności aby móc posadzić warzywa. Przy pomocy łopatki wykopujemy dołek gdzie sadzimy nasiona i dbamy o nie każdego dnia.


Ogród z kwiatkami

Ocena gry

Obok naszego domu znajduje się spory ogród. Jednak jak na razie nic w nim nie rośnie. Postaraj się go obsadzić kwiatkami, które znajdziemy w książce, wybierz nasionka, zasadź je i dbaj o nie aby wyrosły przepięknie.Drzewo w ogrodzie

Ocena gry

Gra w której będziemy dbali o swój ogród w którym to będzie znajdowało się drzewo. Jednak jak zobaczycie w gierce drzewo będzie kompletnie bez liści. Waszym zadaniem jest zebranie spadających listów i dopasowanie ich do tego drzewa.


Gra ogrody kwiatów

Ocena gry

Czekają na nas róże, tulipany i inne kwiaty. W szczególności polecamy dla dzieci oraz dziewczyn gdzie mamy możliwość udekorowania tego ogrodu przy pomocy przedmiotów jakie się w nim znajdują. Znajdziemy wiele kwiatków dzięki którym ten ogród będzie wyglądał fantastycznie.


Dekorowanie ogordu

Ocena gry

W tej grze macie możliwość stworzenia jak i też udekorowania swojego wymarzonego ogrodu. W tym celu przy użyciu myszki macie możliwość przestawiania określonych przedmiotów w gierce. Zobacz jak będzie wyglądał taki ogród.


Zabawa w ogrodzie

Ocena gry

Czeka na Ciebie wspaniała zabawa w ogrodzie gdzie będziemy poruszać się królikiem po planszy i zbierać znajdujące się na niej marchewki. Uważać musimy na króliki które będą chciały nas dopaść. Steruj naszym królikiem strzałkami.


Ogród Dory

Ocena gry

Dora oprócz podróży lubi także zajmować się własnym ogrodem. Dba o niego jak najlepiej. W grze znajdziemy wiele ciekawych podpowiedzi dzięki którym będziemy mogli ten ogród uprawiać. Zastosuj się do wszelkich instrukcji w gierce.


Gra Wieś online

Ocena gry

Wybieramy się na wieś gdzie na kilka dni stajemy się rolnikiem. Naszym zdaniem będzie obsadzeniem kukurydzą pola. Poruszamy się rolnikiem przy pomoc strzałek, sadzimy ziarenka Spacją. Uważaj na ptaki, które będą chciały ją zjeść. Przeganiaj je Spacją. Gdy plon dojrzewa, zbieraj go.


Gra na Wsi

Ocena gry

Jest to gra która toczy się na wsi w tej grze mamy jedno zadanie. Odszukanie cyferek, które zostały ukryte na obrazku. Obrazek ten przedstawia nam farmę z różnymi zwierzątkami, które na niej się znajdują. Mamy świnkę, kurkę, krówkę czy też owieczkę.


Hodowla Dinozaurów online

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się hodowaniem dinozaurów. Na początku musimy wybrać miejsce dla naszego dinozaura, gdzie chcemy go hodować. Kolejny etap to zrobienie dla niego zagrody. Odwiedzają nas zwiedzający i w ten sposób zarabiamy pieniądze, za które możemy zakupić kolejne dinozaury.


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3934 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3691 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3535 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3211 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2879 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2659 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie