Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Gra hodowla psów i kotów

Ocena gry

Psy i Koty to ulubione zwierzęta domowe wielu z nas. W tej grze będziemy zajmować się hodowaniem właśnie takich zwierzątek. Będziemy dbać o nie kompleksowo. Do podstawowych zadań będzie należało karmienie i pojenie, ale także będziemy się z nimi bawić i dbać o ich zdrowie.


Hodowla Koni

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się hodowaniem koni. Na starcie mamy trzy konie, którymi będziemy musieli się zajmować. Mamy w grze wiele różnych obowiązków. Będą to między innymi podanie siana jak i też wody, sprzątanie po nich i wile innych. Więcej w samej grze znajdziecie informacji.


Hodowla Kucyków

Ocena gry

W grze mamy gospodarstwo w którym to będziemy zajmować się hodowaniem kucyków. Na początku zanim zaczniemy rozgrywkę wybieramy jednego z nich i zaczynamy nad nim opiekę. Do naszych zadań oprócz karmienie będzie należało także zabawa z nimi oraz dbanie o ich zdrowie czy też higienę. W dymkach będą nam się pojawiać wszelkie informacje czego potrzebują


Gra Hodowla kur i gęsi

Ocena gry

Kolejna gra z serii gdzie będziemy zajmować się hodowlą kur oraz gęsi. Mamy kurnik w którym te kury i gęsi będą mieszkać. Jeżeli będziemy o nie dbać i je karmić oraz sprzątać po nich to w zamian będziemy od nich dostawać świeże jajka.Gra hodowla rybek

Ocena gry

Jeżeli nie mieliście jeszcze nigdy akwarium to w tej grze macie możliwość hodowania rybek. Na początku jednak musimy od podstaw stworzyć swoje własne akwarium. Zajmować będziemy się jego dekoracją. Na samym końcu dodamy do niego rybki.


Gra hodowla świnek

Ocena gry

W tej grze pracujemy w gospodarstwie rolnym gdzie zajmować będziemy się hodowlą świni. Będziemy musieli spełniać wiele zachcianek do tych podstawowych będzie należało między innymi karmienie jak i też pojenie i dbanie o ich czystość.


Gra hodowla zwierząt

Ocena gry

Gra dla Was wszystkich w której to będziemy zajmować się hodowaniem zwierząt. Na początku mamy cztery zwierzątka jakimi będziemy się zajmować. Do naszych obowiązków będzie między innymi podawanie im picia, dawanie jedzenia jak i też wiele innych czynności jak czyszczenie i kolejne obowiązku jakie będą się pojawiać w kolejnych planszach.


Gra pole dla dzieci

Ocena gry

W tej grze oranie pola do naszej dyspozycji mamy miejsce które będziemy uprawiać. Na początku musimy przy pomocy łopaty wykopać dziurę, następnie sadzimy nasiona, zakopujemy je i podlewamy, jeżeli pojawi się kret mamy młotek do jego zwalczania.


Gra z polem online

Ocena gry

Gra bez pobierania. Dostaliśmy w spadku małą farmę, którą postaramy się zająć i dbać o nią jak najlepiej jest to możliwe. Mamy małe pole, o które niemal przez cały czas będziemy dbać. Możesz skorzystać z wielu ciekawych podpowiedzi w grze.


Gra sadzimy na polu

Ocena gry

Mamy małe gospodarstwo rolne, którym niemal przez cały czas się opiekujemy. Zanim zaczynamy rozgrywkę klikamy na ikonę Continue a następnie wybieramy jedną z dwóch postaci, po wybraniu jej przystępujemy do gry w którym przecinamy pole w ten sposób je obsadzając roślinami. Używamy do grania strzałkami.


Obrona pola

Ocena gry

Kolejna gra która jest związana z polem. W tej grze niebawem mamy zasadzić marchewki, jednak pojawiły się na nim krety, które przy pomocy specjalnego narzędzia mamy za zadanie przegonić z naszego pola. Sterowanie odbywa się myszką.


Gra uprawa pola

Ocena gry

W tej grze będziemy uprawiać pole. Sadzić na nim będziemy kukurydzę. Na początku zajmować będziemy się jej sadzeniem, następnie gdy dojrzeje i nabierze żółtego koloru możemy wtedy plon zebrać. Uważaj na ptaki, które mogą zjeść nasiona. Poruszamy się strzałkami, Spacją sadzimy nasiona i przeganiamy ptaki.


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3919 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3681 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3524 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3204 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2864 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2649 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie