Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Farmerskie 104 gier

Praca na polu

Ocena gry

Gra farmerska bez pobierania. Przeniesiemy się do gospodarstwa rolnego gdzie mamy zająć się uprawą naszego kawałka ziemi. Pole czeka już na Ciebie abyś mogła na nim zasadzić przeróżne warzywa jak i też owoce. Dbamy o plony, które następnie będziemy mogli zawieść na targ i je sprzedać.


Gra Farma z kurczakami

Ocena gry

Pracujemy na farmie z kurczakami w pewnej wiosce. Naszym zadaniem będzie uwolnić jak największą liczbę kurczaków. W tym celu musimy je wystrzelić w taki sposób aby spadły na materac i przeleciały na drugą część gospodarstwa za płot.


Dekorowanie farmy

Ocena gry

Tutaj możemy się trochę popisać i stworzyć farmę wedle własnego pomysłu. Wszystkie niezbędne przedmioty do dekorowania jak i też zwierzątka znajdziemy w pasku u dołu gierki. Używamy do tego myszkę komputerową.


Kolorowanka Farmerska

Ocena gry

Prosta kolorowanka która jest związana z farmą dla dzieci. Mamy opcję malowania obrazka na naszej stronie grajnik lub też możemy klikając na ikonę drukarki wydrukować ten obrazek. Mamy kilkanaście kolorów do wyboru.Sprzedajemy na farmie

Ocena gry

Pracujemy na farmie gdzie mamy swój mały ogródek z roślinami, którego niemal przez cały czas uprawiamy. Z racji tego, że poświęcamy mu dużo czasu mamy najlepsze kwiatki w okolicy dzięki temu każdy do nas po nie przychodzi a my je sprzedajemy.


Magiczny ogród

Ocena gry

Jest to nietypowy ogród w którym się znajdziemy. Aby dowiedzieć się co jest w nim takiego tajemniczego należy włączyć gierkę. W tym ogrodzie będziemy sadzili tajemnicze roślinki. Na początku wykopiemy dołek, wrzucimy nasionka i będziemy dbali o nie aż wyrośnie nam...


Budowa wymarzonej farmy

Ocena gry

Przed tobą druga już część gry Twoja wymarzona farma. Musisz zadbać o swoją przestrzeń budując na niej farmę o jakiej zawsze marzyłeś. Wybierz swój dom oraz rośliny, które chcesz hodować w swoim małym królestwie i baw się najlepiej jak tylko potrafisz!


Farma marzeń

Ocena gry

Jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu własnej farmy, to musisz koniecznie sprawdzić tę grę! Stwórz farmę swoich marzeń, zadbaj o jej szczególy, zaplanuj co chcesz hodować oraz jakie rośliny uprawiać, a następnie dbaj o to, aby wydały one plony.


Wyhoduj zdrowe kury

Ocena gry

Jednymi ze zwierząt, które hodujesz na swojej farmie są kury. Postaraj się nimi odpowiednio zająć tak, aby byly zawsze zdrowe i najedzone.


Zadbaj o swoje konie na farmie

Ocena gry

Wspaniała zabawa dla wszystkich miłośników koni! W tej grze możesz się przekonać ile pracy należy włożyć w opiekę nad tymi zwierzętami. Zadbaj o konie, które znajdują się na twojej farmie- karm je, baw się z nimi, zaprowadź do lekarza, jeżeli zajdzie potrzeba. Niech wyrosną na zdrowe i szczęśliwe zwierzaki!


Farma jak z obrazka

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się teoretyczną stroną prowadzenia farmy. Zanim wprowadzisz do niej zwierzeta oraz zajmiesz się hodowlą roślin, najpierw musisz zadbać o wygląd swojego gospodarstwa. Przemyśl wystrój swojej wymarzonej farmy i postaraj się urządzić właśnie taką samą!


Budowanie farmy od podstaw

Ocena gry

W tej grze masz szansę wybudować taką farmę o jakiej zawsze marzyleś. Zadbaj o każdą wolną przestrzeń i stwórz miejsce swoich marzeń od podstaw!


Popularne gry

 • Farmerskie
 • Dekorowanie farmy

  Dekorowanie farmy

  Oglądana: 3923 ocena: 0.00

 • Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Sadzenie roślin dla dziewczyn i dzieci

  Oglądana: 3681 ocena: 0.00

 • Magiczny ogród

  Magiczny ogród

  Oglądana: 3527 ocena: 0.00

 • Sprzedajemy na farmie

  Sprzedajemy na farmie

  Oglądana: 3204 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Jazda traktorem - farmerska przygoda

  Oglądana: 2866 ocena: 5.00

 • Gra Farma z kurczakami

  Gra Farma z kurczakami

  Oglądana: 2649 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie