Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Disneya darmowe gry online Fineasz i Ferb 10 gier

Phineas and Ferb hidden object

Ocena gry

W tej grze mamy przed sobą obrazek na którym zostały umieszczone przeróżne przedmioty. Jakie to są znajdziemy je w pasku na dole gierki, właśnie takie przedmioty musimy odszukać na obrazku i kliknąć na nie myszką.


Gra pamięciowa z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Teraz trochę będziemy musieli pomyśleć jeżeli tylko zdecydujecie się wybrać tą gierkę. Zadanie jest proste i znana z innych tego rodzaju gier. Tym razem musimy dopasować dwa takie same obrazki, przy pomocy mamy myszkę w gierce.


Gra Fineasz i Ferb dla dzieci

Ocena gry

Jest to prosta gra z Fineaszem i Ferb dla wszystkich dzieci. Widzimy obrazek z tej bajki na którym oprócz tych głównych bohaterów znajdziemy także inne postacie. Będziemy na obrazku szukać ukryte tam literki. Znajdź je jak najszybciej.


Kręgle Fineasz i Ferb

Ocena gry

Jeżeli lubicie od czasu do czasu zagrać w kręgle to w tej gierce będziemy mieli do stoczenia wielu pojedynków z Fineasz i Ferb w roli głównej. Na pewno dla graczy strony grajnik czeka wspaniała zabawa. Zobacz instrukcję w grze i się z nią zapoznaj.Tenis Fineasz i Ferb

Ocena gry

Mamy możliwość zagrania w tenisa razem z Fineaszem i Ferbem oraz Dziobakiem Pepe. Na początku klikamy na Start Game oraz na Play. Przystępujemy do pojedynku gdzie wygrywa ta osoba, która jako pierwsza zbierze większą liczbę punktów.


Fineasz i ferb: Kolejka górska w wesołym miasteczku

Ocena gry

Tym razem czeka Cię skonstruowanie wielkiej kolejki, która znajduje się w wesołym miasteczku. Postaraj się wybudować ją jak najlepiej. Fineasz i Ferb będą jej pierwszymi testerami. Zadbaj o ich bezpieczeństwo oraz o dobrą zabawę!


Pokoloruj obrazem z Fineaszem i Ferb

Ocena gry

Przenieś się w magiczny świat Fineasza i Ferb. Na tablicy znajduje się obrazek przedstawiający bohaterów bajki. Rusz swoją wyobraźnię i pokoloruj go na jak najwięcej barw!


Ubieranka Fineasz i Ferb

Ocena gry

Fineasz i Ferb wybierają się na popołudniowy spacer. Przed Tobą niełatwe zadanie. Musisz przygotować dla nich strój, w którym będą się odpowiednio prezentować i spacer będzie dla nich naprawdę przyjemny.


Wodna przygoda z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Przenieś się do świata Fineasza i Ferba i Pepe Dziobaka, przeżyj z nimi pełne emocji przygody. Tym razem zdarzyły się one na dnie oceanu. Twoim zadaniem jest zbieranie znajdującego się pod wodą złota. Używaj do tego celu myszki i strzałek.


Wyścig z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Ta gra jest super zabawą dla wszystkich fanów Fineasza i Ferba oraz Pepe Pan Dziobak. Wybierz pojazd, jaki chcesz używać w tej grze i stań do magicznego wyścigu. Postaraj sie być najlepszy. Sterowanie strzałki i Ctrl - Turbo.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Fineasz i Ferb
 • Fineasz i ferb: Kolejka górska w wesołym miasteczku

  Fineasz i ferb: Kolejka górska w wesołym miasteczku

  Oglądana: 5231 ocena: 0.00

 • Wyścig z Fineaszem i Ferbem

  Wyścig z Fineaszem i Ferbem

  Oglądana: 3927 ocena: 0.00

 • Wodna przygoda z Fineaszem i Ferbem

  Wodna przygoda z Fineaszem i Ferbem

  Oglądana: 3446 ocena: 0.00

 • Phineas and Ferb hidden object

  Phineas and Ferb hidden object

  Oglądana: 3229 ocena: 0.00

 • Tenis Fineasz i Ferb

  Tenis Fineasz i Ferb

  Oglądana: 2914 ocena: 0.00

 • Kręgle Fineasz i Ferb

  Kręgle Fineasz i Ferb

  Oglądana: 2668 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie