Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Sportowe darmowe gry online Football 11 gier

Gra piłkarzyki dla dwóch graczy

Ocena gry

Dla dwóch raczy ta wspaniała gierka w której przesuwamy po specjalnie przygotowanym stole piłkarzy. Jeżeli tylko włączycie tą gierkę to już na początku mamy obrazkowo pokazane jakimi klawiszami należy w nie zagrać. Sami wybieramy poziom gry, gramy do strzelenia pięciu bramek rywalowi z przeciwnej drużyny,


Football Game

Ocena gry

Prosta i dość fajna gierka w football dla małych i starszych graczy. Mamy możliwość zagrania jedną z kilku drużyn. Aby ją wybrać kliknij na flagę u dołu gry, następnie na ikonę Play Game i rozpocznij mecz w którym grasz strzałkami oraz Z i X.


Gra rugby online

Ocena gry

Czeka na każdego z Was gra rugby, którą polecamy dla dzieci oraz chłopców. Jest ona oczywiście darmowa. Zobacz czy tak łatwo trafić piłką do rugby do tej bramki. Myszką decydujesz gdzie kopnąć piłkę, potem wybieramy w jaką część piłki uderzasz oraz z jaką mocą. Uważaj na wiatr.


Spin Kicker

Ocena gry

Zagraj w Spin Kicker to coś fajne dla miłośników footballu. Będą to typowe piłkarzyki w których rozegramy fajny mecz. Na pewno gra przypadnie Wam do gustu. Zobaczcie co na Was w niej czeka sterowanie odbywa się strzałkami oraz Spacja.Gra football amerykański

Ocena gry

Tym razem mamy możliwość zagrania w tej grze w football amerykański. Będziemy tutaj mieli możliwość poćwiczyć w kopaniu piłki do rugby, która jest specyficzna. Podczas kopania musimy uwzględnić siłę wiatru oraz to z jakiej strony on wieje. Gdy już wszystko ustawisz kliknij na Kick aby kopnąć.


Gra Side Kick

Ocena gry

Zagramy tutaj w dość ciekawą grę gdzie będziemy mieli opcję wybrania dwóch graczy i zagrania pojedynek ze swoimi znajomymi w meczu jeden na jednego. Zobacz, który z Was okaże się lepszym zawodnikiem. Sterowanie: strzałki, Ctrl oraz gracz 2: W,A,S,D oraz Spacja.


Gra rugby online

Ocena gry

Footbal Amerykański robi furorę w USA. Jest tam najpopularniejszym sportem. Spróbuj swoich sił w tej dyscyplinie. Sprawdź, czy odnalazłbyś się w jej zasadach i umiałbyś poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


Puzzle Galactic Football online

Ocena gry

Tym razem piłka nożna, ale nie w praktyce. Czekają na Ciebie do ułożenia puzzle przedstawiające bohaterów gry Galactic Football. Ułóz puzzle w odpowiedniej kolejności i zobacz, jaki obrazek się kryje na planszy. Sterowanie za pomocą myszki.


Mistrzostwa świata w piłce nożnej

Ocena gry

Mistrzostwa świata w piłce nożnej to widowisko, która przyciąga na trybuny wielu miłośników sportu. Tym razem, to ty rozdajesz karty w tej grze! Wcielasz się w postać piłkarzy przed którymi ogromne wyzwanie zdobycia tytułu mistrza! Postaraj się doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa!


Mistrzostwa w Piłce nożnej w Japonii

Ocena gry

Turniej w piłkę nożną co kilka lat odbywa się w innym państwie. Tym razem przenosisz się do Japonii. Wybierz swoją drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa! Sterowanie za pomocą myszki


Gra Piłkarzyki online

Ocena gry

Rozegraj turniej w piłkarzyki razem z komputerem. Uważaj, bo twój przeciwnik online jest na poziomie mistrza. Musisz mu dorównać, aby wygrać ten pojedynek! Sterujemy przy pomocy myszki i nimi wybieramy również moc strzałów. Shift - tym klawiszem sterujemy naszym bramkarzem.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Football
 • Gra Piłkarzyki online

  Gra Piłkarzyki online

  Oglądana: 2233 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Mistrzostwa świata w piłce nożnej

  Oglądana: 1892 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa w Piłce nożnej w Japonii

  Mistrzostwa w Piłce nożnej w Japonii

  Oglądana: 1810 ocena: 0.00

 • Gra piłkarzyki dla dwóch graczy

  Gra piłkarzyki dla dwóch graczy

  Oglądana: 1419 ocena: 0.00

 • Gra Side Kick

  Gra Side Kick

  Oglądana: 944 ocena: 0.00

 • Football Game

  Football Game

  Oglądana: 716 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie