Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry online Friv 56 gier

Hodowla grzybów w lesie

Ocena gry

Bardzo fajna gra gdzie będziemy musieli dbać o nasze grzybki które znajdują się w lesie. Zadanie nie jest łatwy gdyż nie tylko ludzie zbierają grzyby ale również żywią się nimi leśne zwierzęta, będą chciały za wszelką cenę je zjeść jak i też zniszczyć. To od Ciebie zależy czy je obronisz. Masz do tego odpowiedni sprzęt. Hodowla jak się przekonasz nie należy do najłatwiejszych. Tym razem mamy paletkę, którą bijemy zwierzęta, zarabiamy pieniądze, kupujemy ogrodzenia i nowe bronie, które te grzybki mają ochronić.


Hodowla dinozaurów w parku

Ocena gry

W tej grze zostajemy zarządzającym parkiem. To od nas będzie zależało wiele różnego rodzaju decyzji. Na początku trafia do nas jeden dinozaur, który musi znaleźć miejsce w naszym parku. Następnie robimy dla niego odpowiednie ogrodzenie gdzie będzie spał, jadł jak i też wypoczywał. Następnie pojawiają się inne dinozaury, unikaj spotkania mięsożernych dinozaurów z roślinożernymi. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozwijania naszego zoo. Dużo opcji do wyboru posługujemy się w grze myszką.


Zmniejszanie pola

Ocena gry

Ciekawa gra od friv w której to będziemy zajmowali się zmniejszaniem pola Używamy w tym celu strzałek, postaraj się w taki sposób zmniejszyć figurę geometryczną aby piłka miała jak najmniejsze pole do odbijania, dokonaj tego strzałkami.


Naprawa komputerów i rozwalanie

Ocena gry

Na pewno każdy z Was miał taką sytuację gdzie komputer mu się zawiesił lub coś z komputerem nie poszło po Waszej myśli. Wtedy też macie ochotę po prostu go rozwalić. W tej grze online macie taką możliwość. Będziemy mogli go walić pięścią jak i też ręką. Zobacz czy rozwalicie go do końca i ile punktów otrzymacie. Możecie także zająć się jego naprawą, wystarczy kliknąć wtedy na ikonę klucza z napisem Repare. Posługujemy się w gierce myszką.Dora z friv

Ocena gry

Tym razem nasza dziewczynka przesadziła między innymi z opalaniem i trochę źle się czuje. Mamy różnego rodzaju przedmioty medyczne dzięki którym będziemy mieli możliwość uratowania Dory. Zachęcamy do grania z pomocą myszki.


Gra pomoc drogowa

Ocena gry

W tej grze poruszamy się specjalnym autem pomocą drogową, który posiada lawetę gdzie będziemy wciągać inne samochody, które się popsuły w mieście. Mamy na mapie zaznaczone gdzie należy się kierować po takie auto i gdy dotrzemy na miejsce musimy je holować. Oryginalna nazwa gierki to: Service Parking Mania.


Kaktus Makkoj

Ocena gry

Oryginalna nazwa gry z friv.com to cactus mccoy. Przed rozpoczęciem gry podajemy ksywkę pod którą chcemy grać i rozpoczynamy rozgrywkę w której sterujemy strzałkami oraz A,S,D. Poruszamy się po dzikim zachodzie i walczymy z różnymi wrogami jakich spotkamy na naszej drodze. W grze mamy podane dokładne kombinacje klawiszy, które z pewnością nam się przydadzą.


Drago Adventure

Ocena gry

Czeka na Was smocza przygoda, postacią która pochodzi ze strony gry.pl. W tej grze poruszamy się małym smokiem i zbieramy diamenty które spotkany na naszej drodze. Sterowanie to strzałki oraz A - do skakania i S - moce/czary ( jeżeli je zbierzemy )


Gra z krokodylami online

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka z friv, której oryginalna nazwa brzmi: Crocodile Love Duck . Musimy klikać myszką w odpowiedni sposób oraz przestawiać różnego rodzaju przedmioty w taki sposób aby nasz krokodylek zebrał kaczki znajdujące się w danej planszy.


Gra w podkładanie bomb na 2

Ocena gry

Gra na dwóch graczy gdzie będziemy podkładali bomby. W ten sposób niszczymy ścianki jakie nas dzielą. To właśnie pod nimi kryją się różnego rodzaju bonusy jak dodatkowe życia czy też bomby i wiele innych ciekawych rzeczy.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Friv
 • Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Oglądana: 43664 ocena: 0.00

 • Pieczenie ciasteczek

  Pieczenie ciasteczek

  Oglądana: 28545 ocena: 0.00

 • Ubierz Spongeboba

  Ubierz Spongeboba

  Oglądana: 24129 ocena: 0.00

 • Diego i Afryka na friv

  Diego i Afryka na friv

  Oglądana: 16693 ocena: 0.00

 • Zoo Transport

  Zoo Transport

  Oglądana: 16212 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie