Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry online Friv 48 gier

Gra z krokodylami online

Ocena gry

Kolejna ciekawa gierka z friv, której oryginalna nazwa brzmi: Crocodile Love Duck . Musimy klikać myszką w odpowiedni sposób oraz przestawiać różnego rodzaju przedmioty w taki sposób aby nasz krokodylek zebrał kaczki znajdujące się w danej planszy.


Gra w podkładanie bomb na 2

Ocena gry

Gra na dwóch graczy gdzie będziemy podkładali bomby. W ten sposób niszczymy ścianki jakie nas dzielą. To właśnie pod nimi kryją się różnego rodzaju bonusy jak dodatkowe życia czy też bomby i wiele innych ciekawych rzeczy.


Praca na stacji paliw Cepeen

Ocena gry

Wcielamy się w rolę chłopaka, którego zdaniem jest obsługiwanie klientów którzy trafiają na naszą stację z paliwami. Będziemy musieli im tankować samochody w benzynę czy też w olej napędowy. Czasami podajemy również przekąski. Zarabiamy pieniądze i przeznaczamy je na rozbudowę naszej stacji.


Człowiek ogień i lód

Ocena gry

Bardzo fajna gra przygodowa dla niej i dla niego w której to poruszamy się dwiema postaciami. Jedną z nich będzie człowiek lód i jego bronią są kostki lodu, którymi zamraża. Drugą jest ogień i kule ognia, którymi niszczymy. Więcej informacji czeka na Was w grze. Sterowanie to strzałki oraz Spacja do strzelania.Odbijanie kulki piłkowej

Ocena gry

W tej grze zwycięzcą może być tylko jeden gracz. Zostanie nim ta osoba która podczas meczu na plaży jako pierwsza wbije przeciwnikowi 10 bramek. Na pewno gra Wam się spodoba. Instrukcja już na Was czeka w gierce.


Ball Rolling 3

Ocena gry

Gra z dużą ilością różnego rodzaju plansz o różnym stopniu trudności. Zobaczcie czy uda Wam się dojść do końca. Piszcie w komentarzach w której planszy jesteście i z czym macie problemy. Rysujemy różne figury, które opadając popychają piłkę, dokładna instrukcja czeka na Was w gierce.


Angry Birds Gems Cave

Ocena gry

Jeden z wściekłych ptaków będziemy główną postacią którą mamy możliwość zagrać. Znalazł się w jaskini, która zalewana jest przez wodę i musimy się z niej wydostać zbierając pod drodze spotkane diamenty.


Gra Flappy Bird online

Ocena gry

Darmowa gra czeka już na graczy zobacz jak daleko uda Ci się zalecieć tym małym prtaszkiem. Sterowanie jest bardzo proste używamy do niego spacji dzięki której podbijamy naszego ptaka aby przeleciał przez przedmioty jakie znajdują się na jego drodze. Doleć jak najdalej jest to możliwe wraz z Flappy bird i zapisz swój wynik. Pokonaj rywali, graj dowolną ilość razy. Jedynie o co się musisz martwić to to, że gra jest niezwykle wciągająca na długie godziny.


Zabawy z królikiem Nesquikiem

Ocena gry

Kolejna gra z naszym zaczarowanym tym razem razem z nim pobawimy się z zręcznościowej grze gdzie będziemy musieli łapać jego ulubione napoje. Pojawiać się one będą w otworach przed nami, musisz wykazać się szybkością oraz sprytem.


Gra z diabełkiem online

Ocena gry

Przygodowa gra gdzie poruszamy się małym diabełkiem, który będzie walczył z różnymi spotkanymi na swojej drodze wrogami. Wykorzystaj do walki A,S,D gdzie S to specjalny atak, poruszamy się natomiast strzałkami.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Friv
 • Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Oglądana: 43253 ocena: 0.00

 • Pieczenie ciasteczek

  Pieczenie ciasteczek

  Oglądana: 27970 ocena: 0.00

 • Ubierz Spongeboba

  Ubierz Spongeboba

  Oglądana: 23735 ocena: 0.00

 • Diego i Afryka na friv

  Diego i Afryka na friv

  Oglądana: 16423 ocena: 0.00

 • Zoo Transport

  Zoo Transport

  Oglądana: 15943 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie