Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Ciekawe darmowe gry online Friv 69 gier

Bibi blocksberg łapanie gwiazdek

Ocena gry

Nasza mała czarodziejka jest gotowa razem z Wami do wspaniałej zabawy. Będziemy razem z nią łapać gwiazdki. Poruszamy się myszka, gwiazdki łapiemy przyciskiem Spacja. Gdy zbliżymy się do gwiazdki naciskamy spację.


Gra koralina i tajemnicze drzwi

Ocena gry

Czeka na Was gierka friv z tego filmu animowanego dla wszystkich dzieci. Jeżeli chcesz poznać dziewczynę o imieniu Koralina to zachęcamy Cię do zagrania w grę w której będziemy ćwiczyli twoją spostrzegawczość. Zadaniem naszym będzie szukanie cyfer, które to zostały ukryte na tym obrazku w gierce online.


Gra uciekanie przed policją z friva

Ocena gry

Emigrant musi uciekać przed policją. Jednak nie będzie tego dokonywał samochodem musi uciekać na pieszo. Musimy uciekać jak najdłużej jest to możliwe. Zobacz jak Tobie się uda. Uciekać w skały i skręcaj gwałtownie aby nie dać się złapać. Sterowanie naszą postacią to myszka.


Rakietowy labirynt

Ocena gry

Gra gdzie będziemy sterowali dużą rakietą która trafiła do labiryntu, kliknij na start aby rozpocząć grę. Musimy poruszać się myszką w odpowiedni sposób aby nie uderzyć w ścianki labiryntu gdyż to spowoduje eksplozję i naszą przegraną w grze.Puszczanie samolotu z papieru

Ocena gry

W tej grze mamy do wybrania slot 1,2,3 po wybraniu jednego z nich przystępujemy do grania. Klikamy myszką aby samolot nam latał, zbieramy po drodze gwiazdki, które potem jak i też punkty zamieniamy na dodatkowe wyposażenie naszego samolociku.


Rozwalanie miasta z friv

Ocena gry

Gra która pochodzi z serwisu z gierkami friv. Jest to nowa gra z 10-20-2015 rok dla każdego z graczy. Będziemy mogli się trochę wyżyć i bawić w wyszadzanie przeróżnych budynków znajdujących się w mieście. Wystarczy kliknąć na start i mamy ponad 20 różnych plansz. Ustawiamy materiały wybuchowe w określonych miejscach i klikamy na ikonę Boom aby wysadzić budynek, jeżeli dobrze je zamontowałeś to budynek ulegnie zniszczeniu.


Piłka i kubeczki

Ocena gry

Gra gdzie kuleczkę musimy trafić do kubeczków. Kulka czerwona powinna znaleźć się w czerwonym kubeczku, niebieska w niebieskim. Mamy możliwość zbierania monet które dają nam dodatkowe punkty. Poruszamy się w lewo i w prawo jeżeli kulkę chcemy ustalić. Klikamy na kulkę jeżeli chcemy ją wystrzelić wybierając jej moc myszką.


Gra z gnomami

Ocena gry

Te małe stworki za wszelką cenę muszą udać się do swojego domu. Znajduje się on po drugiej stronie lasu gdzie musimy dotrzeć. Nie będzie to jednak taka prosta droga do celu. Zmieniamy trasę używając myszki. Zbieraj po drodze także różnego rodzaju diamenty i kosztowności.


Super Cut It - tnij i przecinaj

Ocena gry

Gra dostępna również na telefony komórkowe. W tej grze wybieramy jeden z dwóch trybów gry. Będzie to klasyczny i drugi. PO wyborze jednego z nich przystępujemy do rozgrywki gdzie tniemy i przecinamy różnego rodzaju elementy w grze z pomocą myszki w taki sposób aby zbierać punkty i diamenty.


Gra budowanie linii kolejowej

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa misja jakę będzie budowanie linii kolejowej. Jednak nie mamy dużego czasu aby było to zadanie możliwe do wykonania. Po lewej stronie mamy fragmenty torów z który to taką linie będziecie musieli zbudować. Posługuj się w grze przy pomocy myszki.


Budowanie mostów w grach

Ocena gry

Kolejna gierka gdzie stajemy się budowniczym. Przed nami wiele wyzwań i różnego rodzaju zadań do wykonania. Na starcie musimy już wykonać i zbudować od podstaw mostu. Na każdy z mostów mamy określony budżet z którego będziemy finansowali budowę takiej dużej konstrukcji.


Zuma Słoń - Mystic India Pop

Ocena gry

Gra gdzie zagramy w grę zuma ze słoniem w roli głównej. Będziemy poruszali się nim z pomocą myszki gdzie strzelamy z różnego rodzaju kulek do węża kulkowego. Postaraj się aby minimum trzy kulki tego samego koloru znalazły się obok siebie. Wtedy dostajemy punkty, czeka na nas kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności. Gra po polsku jest przygotowana dla Was.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Friv
 • Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Oglądana: 46945 ocena: 0.00

 • Pieczenie ciasteczek

  Pieczenie ciasteczek

  Oglądana: 31642 ocena: 0.00

 • Ubierz Spongeboba

  Ubierz Spongeboba

  Oglądana: 26332 ocena: 0.00

 • Diego i Afryka na friv

  Diego i Afryka na friv

  Oglądana: 18701 ocena: 0.00

 • Zoo Transport

  Zoo Transport

  Oglądana: 17768 ocena: 0.00

 • Gra Wilk i Zająć Nu Pagadi

  Gra Wilk i Zająć Nu Pagadi

  Oglądana: 15015 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie