Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry online Friv 62 gier

Gra z gnomami

Ocena gry

Te małe stworki za wszelką cenę muszą udać się do swojego domu. Znajduje się on po drugiej stronie lasu gdzie musimy dotrzeć. Nie będzie to jednak taka prosta droga do celu. Zmieniamy trasę używając myszki. Zbieraj po drodze także różnego rodzaju diamenty i kosztowności.


Super Cut It - tnij i przecinaj

Ocena gry

Gra dostępna również na telefony komórkowe. W tej grze wybieramy jeden z dwóch trybów gry. Będzie to klasyczny i drugi. PO wyborze jednego z nich przystępujemy do rozgrywki gdzie tniemy i przecinamy różnego rodzaju elementy w grze z pomocą myszki w taki sposób aby zbierać punkty i diamenty.


Gra budowanie linii kolejowej

Ocena gry

Czeka na Was ciekawa misja jakę będzie budowanie linii kolejowej. Jednak nie mamy dużego czasu aby było to zadanie możliwe do wykonania. Po lewej stronie mamy fragmenty torów z który to taką linie będziecie musieli zbudować. Posługuj się w grze przy pomocy myszki.


Budowanie mostów w grach

Ocena gry

Kolejna gierka gdzie stajemy się budowniczym. Przed nami wiele wyzwań i różnego rodzaju zadań do wykonania. Na starcie musimy już wykonać i zbudować od podstaw mostu. Na każdy z mostów mamy określony budżet z którego będziemy finansowali budowę takiej dużej konstrukcji.Zuma Słoń - Mystic India Pop

Ocena gry

Gra gdzie zagramy w grę zuma ze słoniem w roli głównej. Będziemy poruszali się nim z pomocą myszki gdzie strzelamy z różnego rodzaju kulek do węża kulkowego. Postaraj się aby minimum trzy kulki tego samego koloru znalazły się obok siebie. Wtedy dostajemy punkty, czeka na nas kilkanaście plansz z różnymi stopniami trudności. Gra po polsku jest przygotowana dla Was.


Kaczka dziwaczka dla dzieci

Ocena gry

Gierka w której to będziemy mieli możliwość wcielić się w postać kaczki dziwaczki, uwielbia ona różnego rodzaju walki, dlatego tych w tej grze z pewnością Wam nie zabraknie. Będziemy strzelać do wrogów zbierać przedmioty za które możemy się uzbroić i zbierać mała kaczuszki, które kryją się pod jajkami i będą nam pomagać. Sterujemy myszką, spacją przechodzimy do sklepu aby coś zakupić w gierce.


Hodowla grzybów w lesie

Ocena gry

Bardzo fajna gra gdzie będziemy musieli dbać o nasze grzybki które znajdują się w lesie. Zadanie nie jest łatwy gdyż nie tylko ludzie zbierają grzyby ale również żywią się nimi leśne zwierzęta, będą chciały za wszelką cenę je zjeść jak i też zniszczyć. To od Ciebie zależy czy je obronisz. Masz do tego odpowiedni sprzęt. Hodowla jak się przekonasz nie należy do najłatwiejszych. Tym razem mamy paletkę, którą bijemy zwierzęta, zarabiamy pieniądze, kupujemy ogrodzenia i nowe bronie, które te grzybki mają ochronić.


Hodowla dinozaurów w parku

Ocena gry

W tej grze zostajemy zarządzającym parkiem. To od nas będzie zależało wiele różnego rodzaju decyzji. Na początku trafia do nas jeden dinozaur, który musi znaleźć miejsce w naszym parku. Następnie robimy dla niego odpowiednie ogrodzenie gdzie będzie spał, jadł jak i też wypoczywał. Następnie pojawiają się inne dinozaury, unikaj spotkania mięsożernych dinozaurów z roślinożernymi. Za zarobione pieniądze mamy możliwość rozwijania naszego zoo. Dużo opcji do wyboru posługujemy się w grze myszką.


Zmniejszanie pola

Ocena gry

Ciekawa gra od friv w której to będziemy zajmowali się zmniejszaniem pola Używamy w tym celu strzałek, postaraj się w taki sposób zmniejszyć figurę geometryczną aby piłka miała jak najmniejsze pole do odbijania, dokonaj tego strzałkami.


Naprawa komputerów i rozwalanie

Ocena gry

Na pewno każdy z Was miał taką sytuację gdzie komputer mu się zawiesił lub coś z komputerem nie poszło po Waszej myśli. Wtedy też macie ochotę po prostu go rozwalić. W tej grze online macie taką możliwość. Będziemy mogli go walić pięścią jak i też ręką. Zobacz czy rozwalicie go do końca i ile punktów otrzymacie. Możecie także zająć się jego naprawą, wystarczy kliknąć wtedy na ikonę klucza z napisem Repare. Posługujemy się w gierce myszką.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Popularne gry

 • Friv
 • Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Oglądana: 45488 ocena: 0.00

 • Pieczenie ciasteczek

  Pieczenie ciasteczek

  Oglądana: 30734 ocena: 0.00

 • Ubierz Spongeboba

  Ubierz Spongeboba

  Oglądana: 25756 ocena: 0.00

 • Diego i Afryka na friv

  Diego i Afryka na friv

  Oglądana: 17930 ocena: 0.00

 • Zoo Transport

  Zoo Transport

  Oglądana: 17201 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie