Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry online Friv 44 gier

Odbijanie kulki piłkowej

Ocena gry

W tej grze zwycięzcą może być tylko jeden gracz. Zostanie nim ta osoba która podczas meczu na plaży jako pierwsza wbije przeciwnikowi 10 bramek. Na pewno gra Wam się spodoba. Instrukcja już na Was czeka w gierce.


Ball Rolling 3

Ocena gry

Gra z dużą ilością różnego rodzaju plansz o różnym stopniu trudności. Zobaczcie czy uda Wam się dojść do końca. Piszcie w komentarzach w której planszy jesteście i z czym macie problemy. Rysujemy różne figury, które opadając popychają piłkę, dokładna instrukcja czeka na Was w gierce.


Angry Birds Gems Cave

Ocena gry

Jeden z wściekłych ptaków będziemy główną postacią którą mamy możliwość zagrać. Znalazł się w jaskini, która zalewana jest przez wodę i musimy się z niej wydostać zbierając pod drodze spotkane diamenty.


Gra Flappy Bird online

Ocena gry

Darmowa gra czeka już na graczy zobacz jak daleko uda Ci się zalecieć tym małym prtaszkiem. Sterowanie jest bardzo proste używamy do niego spacji dzięki której podbijamy naszego ptaka aby przeleciał przez przedmioty jakie znajdują się na jego drodze. Doleć jak najdalej jest to możliwe wraz z Flappy bird i zapisz swój wynik. Pokonaj rywali, graj dowolną ilość razy. Jedynie o co się musisz martwić to to, że gra jest niezwykle wciągająca na długie godziny.Zabawy z królikiem Nesquikiem

Ocena gry

Kolejna gra z naszym zaczarowanym tym razem razem z nim pobawimy się z zręcznościowej grze gdzie będziemy musieli łapać jego ulubione napoje. Pojawiać się one będą w otworach przed nami, musisz wykazać się szybkością oraz sprytem.


Gra z diabełkiem online

Ocena gry

Przygodowa gra gdzie poruszamy się małym diabełkiem, który będzie walczył z różnymi spotkanymi na swojej drodze wrogami. Wykorzystaj do walki A,S,D gdzie S to specjalny atak, poruszamy się natomiast strzałkami.


Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

Ocena gry

Pływamy rekinem po akwarium i zjadamy ludzi, musimy to robić w miarę szybko aby ludzie nie rozbili szklanej powłoki akwarium gdy to zrobią woda się wyleje a my przegramy. Uważać podczas pływania i skakania należy aby nie wypaść z tego zbiornika gdyż wtedy gra też się skończy. Sterujemy rybą strzałkami, czasami pojawiać się będą różne bonusy które możesz złapać wyskakując ze zbiornika.


Gra Wilk i Zająć Nu Pagadi

Ocena gry

Jest to klasyczna gra z wilkiem i zającem jakie pamiętamy z bajki dla dzieci. Na pewno ją pamiętacie jeżeli zagracie w tą darmową gierkę online. Będziemy musieli z pomocą Wilka i zająca łapać spadające jajka. Poruszamy się przy pomocy myszki. Zobacz ile punktów uda Ci się w tej grze uzbierać. Wynik możemy zapisać w komentarzach do gry.


Wspinaczkowe zabawy

Ocena gry

Czekają na nas wspaniałe zabawy związane ze wspinaczką. Będziemy się wspinać na sam szczyt góry. Pomóż postaci się tam dostać używając do tego strzałki oraz Spacji i Shifta. Zachęcamy Was do wspaniałej zabawy


Niszczenie ludzi potworów

Ocena gry

Niszczenie takich ludzi zombie to nasz priorytet w tej gierce online. Mamy armatę z której będziemy strzelali zapalającymi bombami. Po pewnym czasie po wystrzale one wybuchają, myszką wybierasz moc oraz kąt strzału.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Friv
 • Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Gra zjadanie ludzi przez rekina w akwarium

  Oglądana: 41930 ocena: 0.00

 • Pieczenie ciasteczek

  Pieczenie ciasteczek

  Oglądana: 26689 ocena: 0.00

 • Ubierz Spongeboba

  Ubierz Spongeboba

  Oglądana: 22776 ocena: 0.00

 • Diego i Afryka na friv

  Diego i Afryka na friv

  Oglądana: 15679 ocena: 0.00

 • Zoo Transport

  Zoo Transport

  Oglądana: 15288 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie
Google+