Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry online Fryzjer 31 gier

Fryzjer

Ocena gry

Jest to kolejna gierka z serii fryzjerstwo. tym razem będziesz pracował w strasznym salonie fryzjerskim. Będziesz tam przygotowywał piękne fryzury na bale karnawałowe. Sterowanie myszką


Salon fryzjerski

Ocena gry

W tej gierce zostajesz fryzjerem. twoim zadaniem będzie robienie bajecznych fryzur na głowach naszych modelek. Sterowanie do tej gry jest za pomocą myszki


Salon fryzjerski

Ocena gry

Jest to kolejna gra dla dziewczynek. Tym razem jest to gra w fryzjera. Waszym zadaniem jest ułożenie jak najlepszej fryzury naszej modelki w grze. Sterowanie jest za pomocą myszki


Zabawa w fryzjera

Ocena gry

Naciskamy play i zaczynamy przygodę z grą. Będziemy robić fryzurę ładnej pani. Musimy naciskać myszą odpowiednie czynności. Powodzenia!Gra z myciem głowy dla dzieci

Ocena gry

Kolejna osoba przychodzi do naszego salonu który słynie z perfekcyjnego mycia głowy. Nakładamy różnego rodzaju odżywki i dodatki dzięki czemu po modelowaniu nasze włosy będą zupełnie odmienione. Zobacz jakie cuda potrafi zdziałać fryzjer.


Mycie włosów w salonie

Ocena gry

Kobieta wybiera się do nowego otwartego przez nas salonu. Ma być on jednym z najlepszych w mieście postaraj się aby tak było. Myj i czesz włosy perfekcyjnie. Na początku w gierce dostaniesz kilka instrukcji jak należy postępować.


Gra mycie włosów dla dziewczyn

Ocena gry

Dziewczyna przychodzi do naszego salonu gdzie na początku odsyłamy ją do miejsca gdzie będziemy myli jej włosy. Zaczynamy oczywiście od zmoczenia głowy i nałożenia szamponu, następnie będziemy mieli już podpowiedzi jak postępować w dalszej części gierki.


Fryzjer gwiazd online

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmować się modelowaniem włosów dla gwiazd. Będą to aktorzy i celebryci znani na całym świecie. Zobacz jaki z Ciebie fryzjer i czy dasz radę spełnić wymagania takich gwiazd. Mają oni dość spore wymagania. Mamy wielkie możliwości w modelowaniu fryzur dla nich.


Gra Fryzjer Monster High dla dziewczyn

Ocena gry

Fryzjerka dla upiornych dziewczynek i dzieci już czeka. Będziemy zajmowali się wykonywaniem fryzury dla monsterki o imieniu Frankie Stein. Muszą być oczywiście zachowane mroczne klimaty. Do gry potrzebujemy myszki przy której to pomocy będziemy zajmować się modelowaniem włosów. Naszym zadaniem będzie tutaj między innymi mycie jak i też suszenie i obcinanie włosów. Zobacz i sprawdź się jaka jest z Ciebie fryzjerka Monster High.


Gra Fryzjer dla chłopców

Ocena gry

Chłopcy będą przychodzić do Sue aby pomogła zmienić im wygląd ich włosów. Będziemy ich ścinać w różny sposób. Wszystko zależy od tego jakie męskie uczesanie wybiorą chłopacy. Posługujemy się do grania myszką. Zobacz jak będą wyglądać wykonane przez Ciebie fryzury.


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Fryzjer
 • Gra Fryzjer Monster High dla dziewczyn

  Gra Fryzjer Monster High dla dziewczyn

  Oglądana: 5608 ocena: 0.00

 • Fryzjer dla kotów gra online

  Fryzjer dla kotów gra online

  Oglądana: 4378 ocena: 0.00

 • Nowy apartament Lisy

  Nowy apartament Lisy

  Oglądana: 2711 ocena: 0.00

 • Praca w salonie fryzjerskim

  Praca w salonie fryzjerskim

  Oglądana: 1721 ocena: 0.00

 • Fryzjer dla Kucyków Pony

  Fryzjer dla Kucyków Pony

  Oglądana: 1629 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie