Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Pojedynek ze smokiem

Tutaj jest link do bloga na którym są też gry podobne do Diablo jak by ktoś jeszcze szukał to proszę: http://gry-podobne-do.blogspot.com/p/gry-podobne-do-diablo.html

2017-02-11 15:34:21
Darmowa gra Minecraft

Niemam żadnej przyczyny żeby wybrzydzać, bo niestety niemoge włączyć tej gry , jestem na telefonie ale i tak pewnie ti jest głupie

2017-02-01 20:34:31
Czołgi na 2 lub 3 osoby online

zajebiste

2017-01-28 20:31:38
Gra Minecraft classic

spoko

2017-01-25 19:25:46
Gra typu Minecraft online

Przeszedłem!

2017-01-22 18:11:52
Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21

Magiczne darmowe gry online Galaxy 11 gier

Ubieranka Witch

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali tą dziewczynę, która siedzi na księżycu. Stylizacje jak widać mamy w rodzaju czarownicowatych. Tak też należy ubrać postać z tej ubieranki dla dziewczyn.


Chicken Little Galactic Traveler

Ocena gry

Czeka już na nas galaktyczny pojedynek z wrogami jakich spotkamy na naszej drodze. Sami znajdujemy się w specjalistycznym statku. Dlaczego dowiecie się po włączeniu gry. Steruj strzałkami i zbieraj określone literki.


Galaxy City Getaway

Ocena gry

Niezwykłe pojedynki z lego już są tutaj do Waszej dyspozycji. Pokonaj rywali jakie na Ciebie czekają. Galaktyczna policja już jest gotowa do walki z wrogiem na super szybkich pojazdach. Sterowanie to: strzałki oraz Z i X.


Battlestar Ace

Ocena gry

Czeka na Ciebie mroźna bitwa z wrogiem, jedynie czego będziecie tutaj potrzebowali to myszka, którą sterujemy naszym statkiem powietrznym jak i też strzelamy. Zobacz ile obcych statków uda Wam się pokonać. Ta bitwa będzie dla Ciebie wygrana jeżeli tylko się postarasz.Burning Galaxy

Ocena gry

Kolejna gra w której przenosimy się w kosmos gdzie czeka na nas nieustanna walka z wrogiem. Zobacz jak będzie wyglądał Twój statek, którym będziesz miał możliwość prowadzenia walki przy pomocy myszki i przycisku W, którym zmieniamy bronie dla naszej postaci.


Galaxy Guard

Ocena gry

Mamy okazję zasiąść za sterami nowoczesnego statku międzygalaktycznego, którym będziemy latać i strzelać z myszką. Niszczymy wrogie statki i inne asteroidy, które to mogły bym zagrozić naszej planecie.


Alien Attack Game

Ocena gry

Gierka w której strzelamy do różnego rodzaju statków, które będą nas niemal przez cały czas atakować. Postaraj się wykonywać uniki w lewo oraz w prawo tak aby nie trafiły Cie działa przeciwników. Poruszaj się w lewo oraz wprawo wykorzystując strzałki a Spacją strzelamy.


Galaxy Invaders

Ocena gry

Poruszamy się małym statkiem który ma działko z którego strzelamy do obcych. Postaraj się je w jak najkrótszym czasie zlikwidować. Zbieramy spadające nowe działa czy też inne bonusy uważaj na strzały rywali. Steruj strzałkami i Spacją do strzelania.


Story of a hero

Ocena gry

Będziemy mieli za zadania bronić naszej bazy przed non stop atakującymi nas stworkami ze świata fanasy. Zarabiamy pieniądze i to właśnie je przeznaczamy na wyposażenie w broń, dzięki której będziemy te stworki zwalczać.


Odparcie planetarnego ataku

Ocena gry

Twoja planeta jest w niebezpieczeństwie! Tylko ty możesz ją obronić. To naprawdę odpowiedzialne wyzwanie. Pokonaj wrogów i zestrzel ich wojownicze statki kosmiczne.


Przygoda w Galaxy

Ocena gry

Sprawdź jak poradzisz sobie z płcią przeciwną na statku w przestrzeni kosmicznej! Do dzieła!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Galaxy
 • Galaxy Invaders

  Galaxy Invaders

  Oglądana: 1969 ocena: 0.00

 • Ubieranka Witch

  Ubieranka Witch

  Oglądana: 1320 ocena: 10.00

 • Alien Attack Game

  Alien Attack Game

  Oglądana: 1296 ocena: 0.00

 • Chicken Little Galactic Traveler

  Chicken Little Galactic Traveler

  Oglądana: 1237 ocena: 0.00

 • Story of a hero

  Story of a hero

  Oglądana: 958 ocena: 0.00

 • Battlestar Ace

  Battlestar Ace

  Oglądana: 940 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie