Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Strzelanki darmowe gry online Gangsterskie 8 gier

Gangi miejskie combat

Ocena gry

W mieście działają gangi jak i też na ich przedmieściach. Policja nie daje sobie z nimi radę dlatego też stworzyła specjalną grupę żeby ich pokonać. Ty jesteś jedną z osób w tej grupie i to od Ciebie zależy bezpieczeństwo ludzi jakie w tym mieście mieszkają.


Na ratunek Panu Młodemu

Ocena gry

Do Twojego ślubu pozostało 5 minut! I właśnie teraz zdałeś sobie sprawę, że nie chcesz się ożenić z tą kobietą. Musisz koniecznie coś z tym zrobić! Uratować Cię może jedynie... śmierć. Masz 5 minut na to, aby zyskać takie uszkodzenia ciała, które odbiorą Ci życie. Musisz przemieszczać się po budynku kościoła i rób wszystko, aby się zniszczyć! Sterujesz myszką


Gangsterskie porachunki

Ocena gry

Miasto zostało zaatakowane przed dwa wrogie sobie gangi. Ty należysz do jednego z nich! Nie daj się wrogim przeciwnikom, pokonaj ich, pokażcie, kto rządzi w tym mieście! Sterowanie za pomocą myszki.


Gangster kierowca 2- morderca

Ocena gry

Druga część gry, w której wcielasz się w postać kierowcy w miejskim gangu. Tym razem musisz pokonać wyznaczoną trasę zdobywając jak najwięcej pieniędzy i punktów. Dodatkowe punkty zdobywasz przejeżdżając napotkanych na swojej drodze wrogów.Gangster kierowca 3

Ocena gry

Jesteś kierowcą w najgroźniejszym gangu w mieście. Musisz pokonać całą miejską trasę i zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów. Pokaż, że to potrafisz, a może zostaniesz przeniesiony do budzącej jeszcze większy szacunek najgroźniejszej w państwie mafii? Powodzenia! Sterowanie za pomoca klawiszy strzałek


Mafia

Ocena gry

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być jednym z najlepszych gangsterów i pracować dla najbardziej niebezpiecznej mafii? Wciel się w rolę członka mafii, wykonuj zlecone przez ojca chrzestnego zadania, pokaż, że jesteś najlepszy! Sterowanie za pomocą myszki.


Gra Kierowca mafijny

Ocena gry

Chcesz zostać kierowcą w najlepszym miejskim gangu. Niestety, najpierw musisz zdać test! Prowadź samochód tak, aby szef mafii był z Ciebie zadowolony. Sterowanie: strzałki.


Gra Ninja vx Mafia Deluxe

Ocena gry

Mafia Deluxe objęła swoim zasięgiem całe miasto i teraz terroryzuje mieszkańców. Nie da się ich pokonać żadnym sposobem. Do gry wchodzi więc Ninja. Wcielasz sie w postać Ninja i musisz walczyć z gangiem tak, aby ich pokonać i aby raz na zawsze gang zniknął z tego miasta!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gangsterskie
 • Gangsterskie porachunki

  Gangsterskie porachunki

  Oglądana: 1232 ocena: 0.00

 • Gra Kierowca mafijny

  Gra Kierowca mafijny

  Oglądana: 1217 ocena: 0.00

 • Gra Ninja vx Mafia Deluxe

  Gra Ninja vx Mafia Deluxe

  Oglądana: 897 ocena: 0.00

 • Na ratunek Panu Młodemu

  Na ratunek Panu Młodemu

  Oglądana: 862 ocena: 0.00

 • Mafia

  Mafia

  Oglądana: 824 ocena: 0.00

 • Gangster kierowca 3

  Gangster kierowca 3

  Oglądana: 610 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie