Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Kategorie Gier


Najnowsi uzytkownicy

Ostatnie komentarze


Ubieranki Brenda i pan whiskers

bardzo fajna gra polecam 10/10

2017-01-16 16:03:21
Gra Tank 1990 battle city

dobra gra

2016-12-27 11:05:51
Domek dla świniki Peppy

zjebana

2016-12-09 09:09:01
Gra Nauka zasad gry w Snookera

super gra

2016-10-30 17:26:51
Gra Snooker

super gra

2016-10-30 17:17:33
Jake i piraci z Nibylandii u dentysty

Yolo gra

2016-10-13 14:34:34

Samochodowe darmowe gry online Gokarty 10 gier

Desert Racers

Ocena gry

Poruszamy się specjalnymi przystosowanymi do warunków pojazdami jakie w tej grze zobaczysz. Przygotowane dla Ciebie zostało kilkanaście różnych torów na których będziemy toczyć potyczki. Sterujemy strzałkami, na torze mamy bonusy jak dodatkowe turbo, na które należy wjechać pojazdem aby je dostać.


Gra gokarty dla dzieci

Ocena gry

Fajna gra z gokartami dla dzieci oraz chłopców. Gdzie mamy kilka trybów gry do wyboru. Możemy ścigać się na czas jaki też samemu jechać po torze samemu czy też ścigać się z innymi rywalami. Wybieramy kolor pojazdów oraz klasę do ścigania się w grze. Sterujemy strzałkami i Spacja.


Gra zawody kartingowe

Ocena gry

Weźmiemy udział w najbardziej obleganych zawodach kartingowych na świcie. Będziecie mogli się zmierzyć z najlepszymi przeciwnikami na przeróżnych torach i oczywiście wygrać te całe zawody. Klikamy na flagę aby rozpocząć rozgrywkę, wybieramy kolor kasku i startujemy w zawodach.


Kore Kart

Ocena gry

Wybieramy samochodzik jakim będziemy się po torach ścigali następnie mamy możliwość wyboru jakimi klawiszami będziemy grali oraz z jakim przeciwnikiem będziemy się ścigać. Na samym końcu wybierzemy tor do ścigania.Kart Racing

Ocena gry

Nietypowe zawodny po mini torach czekają na graczy portalu grajnik.pl będziecie mieli wiele ciekawych możliwości jeżeli wybierzecie tę gierkę. Na razie przejedziemy okrążenie treningowe uważaj aby za bardzo ei szarżować i nie rozbić swojego pojazdu.


Monkey Kart zawody

Ocena gry

Przenieś się na plażę i zagraj w Monkey Kart! Wybierz swój pojazd i staw się do szaleńczego wyścigu! Sterowanie: strzałki, spacja.


Mistrzostwa gokart online

Ocena gry

Dzięki tej grze możesz zobaczyć, czy masz smykałkę do prowadzenia gokartów. Jeżeli lubisz wyścigi i konkurencję, to ta gra jest właśnie dla Ciebie! Na każdej planszy musisz wykonać określoną ilość okrążeń. Postaraj się być najlepszy i wygrać te zawody!


Tropikalne gikarty

Ocena gry

Tym razem wyścigi gokartowe wiążą się z tropikalnymi widokami. Przed Tobą kilka tras egzotycznych! Wybierz swój pojazd i zmierz się z innymi fanami gokartowej jazdy!


Wyścigi gokartowe online

Ocena gry

Ta gra auta bez dachów została stworzona specjalnie dla wszystkich fanów gokartów. Zmierz się z innymi pojazdami i stań do walki na kilkunastu wyznaczonych torach. Pokaż, że jesteś najlepszy. Sterowanie za pomocą strzałek


Przygoda Mario na gokarcie

Ocena gry

Zagraj w jedną z najpopularniejszych gier online! Wciel siew kultowego bohatera Mario. Tym razem czeka Cię przygoda na gokartach. Pokonaj wyznaczoną trasę i zbieraj po drodze wszystkie monety. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gokarty
 • Przygoda Mario na gokarcie

  Przygoda Mario na gokarcie

  Oglądana: 1465 ocena: 1.00

 • Monkey Kart zawody

  Monkey Kart zawody

  Oglądana: 1401 ocena: 0.00

 • Tropikalne gikarty

  Tropikalne gikarty

  Oglądana: 1362 ocena: 0.00

 • Wyścigi gokartowe online

  Wyścigi gokartowe online

  Oglądana: 1347 ocena: 0.00

 • Gra zawody kartingowe

  Gra zawody kartingowe

  Oglądana: 1192 ocena: 0.00

 • Gra gokarty dla dzieci

  Gra gokarty dla dzieci

  Oglądana: 929 ocena: 0.00

REKLAMA GOOGLE
cookie